Мезотерапія на Позняках

Косметологія на одному з етапів свого розвитку зіткнулася з серйозною проблемою: багато засобів, які мали дати відмінний ефект, при нанесенні не проникають у потрібні шари шкіри.

Така проблема спровокована тим, що основне завдання шкіри – захищати організм від впливу речовин.

мезотерапія

Мезотерапія обличчя, тіла у центрі Slim на Позняках стала вирішенням цієї проблеми. Характерна риса данної процедури, препарати вводяться як ін'єкції. Ця процедура прийшла з медицини.

У чому особливість мезотерапії

Косметолог, який володіє методом мезотерапії, є лікарем, який має глибокі знання в галузі дерматології, рефлексотерапії та фармакології.

У центрі Slim на Позняках ви матимете справу лише з професійними лікарями. У нас працюють не просто косметологи, а кваліфіковані лікарі-дерматокосметологи.

Перевага мезотерапії в центрі Slim на Позняках

Мезопрепарати містять активну речовину або їх суміш. У косметології є певні препарати, що випускаються спеціально для цієї процедури. Сьогодні представлений широкий асортимент різних мезо коктейлів, завдяки чому фахівець зможе підібрати рішення конкретної проблеми.

У центрі на Позняках ми використовуємо лише найкращі препарати для мезотерапії. Усі препарати пройшли державну сертифікацію та перевірку.

Який очікувати ефект від процедури мезотерапії?

Фармакологічна дія мезотерапії дозволяє вводити препарат у тій дозі у потрібні ділянки тіла, а також на ту глибину, яка необхідна. Поліпшення кровообігу на певній ділянці стимулює місцеву мікроциркуляцію, ліпполіз, вироблення колагену, еластину.

У центрі Slim на Позняках процедура мезотерапії використовується для боротьби з целюлітом, зморшками, вуграми, рубцями та розтяжками. Також активно застосовується для лікування випадання волосся на голові, як у жінок так й чоловіків. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашої проблеми та хорошого результату.

У сучасній косметології мезотерапія ділитися на ін'єкційну та безін'єкційну мезотерапію. Вона використовується для позначення фізіотерапевтичних процедур, які дозволяють ввести лікарський засіб глибоко у шкіру.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про мезотерапію, записатися на процедуру або уточнити вартість. Рекомендуємо записатися в центр Slim на Позняках, де досвідчені лікарі дерматологи проведуть консультацію, підберуть потрібний препарат або запропонують іншу більш підходящу косметологічну процедуру.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого