Ультразвукове чистка обличчя на Позняках

Щоб мати здорову та красиву шкіру, необхідно доглядати її особливо.

Якщо з різними кремами та лосьйонами ви можете впоратися самостійно, то очищення обличчя краще довірити професіоналу, косметологу, дерматологу.

Ультразвукова чистка обличчя на Позняках у косметологічному центрі Slim – це процедура, яка сьогодні займає перше місце за популярністю серед клієнтів нашого центру.

Ультразвукова чистка обличчя Позняки

Уз чистка обличчя не тільки дуже дієва, але й безпечна. Тому все більше людей з кожним роком стає шанувальником саме такого догляду за шкірою обличчя. Ультразвукова чистка обличчя на Позняках, процедура яка зробить вашу шкіру сяючою, чистою від чорних точок та здоровою.

Ще однією перевагою такої чистки є її абсолютна безболісність. Незалежно від типу шкіри, ультразвукова чистка дасть вам бажаний результат без особливих зусиль.

Чистка обличчя ультрозвуком прибирає з вашої шкіри забруднення, накопичені на ній, також прибирає ороговілий шар шкіри, тонізує шкіру, покращує кровообіг, та звужує пори. Такий результат ви побачите після першого сеансу.

Який ефект можна буде спостерігати після процедури?

Відразу після ультразвукової чистка обличчя ви помітите, що шкіра стала набагато свіжішою та м'якішою, а також зволоженою. Ультразвуковий апарат, скрабер прискорює циркуляцію крові, тому набряків на шкірі не буде видно. Через те, що верхній шар шкіри під дією апарата знімається, всі маски та креми, проникаючи під шкіру швидше, дають ефективніший результат.

Як відбувається процес очищення на Позняках?

Ультразвукова чистка обличчя, що проводиться в центрі Slim по вул. Анни Ахматової 35 А – процедура проста, але комплексна. По вашому обличчю ликар водить спеціальним ультрозвуковим апаратом, який випромінює ультразвукові хвилі. Ці хвилі впливають на шкіру спеціальним чином, стимулюючи відділення ороговілих тканин шкіри, а також бактерій та мікробів. Оскільки сила ультразвукової хвилі настроєна спеціальним чином, вона не травмує живі тканини, а лише чистить їх.

Оскільки ультразвукове очищення за своїм принципом докорінно відрізняється від механічного, немає необхідності попереднього розпарювання шкіри обличчя. Для такої процедури вистачить зняття макіяжу.

Шкіру змащують спеціальною рідиною, щоб хвилі краще проникали у вогнище забруднення. Скрабер пересувається по обличчю, тим самим впливаючи на необхідні ділянки. Під час процедури ви не відчуєте біль або дискомфорт, адже розриву тканин не відбувається, як це зазвичай буває з механічним способом. Єдине, що ви можете відчути - вібрацію там, де близько до шкіри розташовані кістки.

Зазвичай тривалість такої процедури становить від 30 до 50 хвилин. Але в сеанс найчастіше входить масаж, а також різні маски та креми, які також потребують часу. Так як сам процес очищення безболісний, та не травмонебезпечний, ніяких подразнень чи набряків не буде. Крім того, особливий догляд за обличчям після процедуры не є необхідним.

Чому такий вид очищення іноді називають пілінгом?

Ультразвуковий пілінг – це назва тієї ж процедури, що й ультразвукова чистка. Причина такої назви в тому, що під час процедури верхній шар шкіри, що омертвів, відлущується, та ваше обличчя стає свіжим й оновленим завдяки «новій» шкірі.

Іноді також словосполучення «ультразвуковий пілінг» використовують для визначення процедури, що включає лише зняття макіяжу та вплив ультразвукових хвиль на обличчя. При цьому, сеанс чистки включає не тільки сам вплив променів, але й використання косметики, такий як різні маски, лосьйони, крему.

Записатися на ультразвукову чистку обличчя на Позняках, або інших районах Києва можна зателефонувавши за вказаними номерами або заповнити онлайн заявку. Вартість даної процедури є однією з найдоступніших. Ціна якісної чистки обличчя в Києві станновить від 800 гривень.

Чистка обличчяЦіна (грн)
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика Onmacabim) 950
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика Is Clinical) 1500
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя (косметика DMK) 1100
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя + Ферментна маска (косметика DMK ) 1390
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя + Пілінг 1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого