Масаж розслаблюючий на Позняках

Спосіб життя більшості людей зводиться до постійної метушні та рутини, ми весь час повинні кудись встигати, щось робити, не гаяти часу. У такому режимі дуже складно перебувати довгий час, це має як емоційні, так й фізичні наслідки, які не завжди позитивні.

Іншими словами, наше життя сповнене стресів та хвилювань. Нам необхідно якось із ними справлятися, щоб уникнути хронічних захворювань та постійного стресового стану.

масаж

Крім того, на жаль, наша нервова система не працює таким чином, щоб можна було пережити цей момент, перестати думати про нього. Ми пам'ятаємо сумні та стресові ситуації, та пізніше повертаємось до них.

Обов'язково пам'ятати, що стрес впливає не лише на наш настрій, а й на фізичне самопочуття та здоров'я. Говорять «всі хвороби від нервів», це справді так. Коли ми переживаємо, наш стрес впливає на нервову систему, яка, у свою чергу, може давати сигнали різним частинам організму, а ті, у свою чергу, хворіють. Також важливим недоліком стресу є те, що він послаблює нервову систему.

Саме тому розслаблюючий масаж у центрі Slim на Позняках має великий попит.

У чому користь процедури розслаблюючий масаж?

Розслаблюючий масаж проходить плавно та безболісно, ​​завдяки чому є можливість розслабити все тіло та зняти стрес. Під час процедури масажист торкається тіла м'якими рухами, завдяки чому відбувається розслаблення м'язів. Монотонність, спокійність рухів заспокоюють нервову систему клієнта. Також відбувається розслаблення судин та м'язів, оскільки вплив відбувається на всі ділянки тіла по черзі. Ділянки, в які досі було порушено кровообіг, починають одержувати корисні речовини, що призводить до його розслаблення.

Тому, крім заспокоєння нервів пацієнта, одночасно відбувається та вплив на шкіру та тканини, нормалізується самопочуття, підвищується еластичність шкіри, покращується кровообіг й таке інше. Всі органи по черзі починають повноцінно одержувати поживні речовини. Такий процес призводить до їх нормальної роботи та оздоровлення.

Розслаблюючий масаж на Позняках є корисною процедурою, коли б ви не вирішили її провести. Не обов'язково чекати стресів чи хворобливих відчуттів, краще приходьте до нас у клініку, як тільки захочете отримати приємні враження та відпочинок для всього тіла.

Розслаблюючий масаж у нас проводиться лише майстрами, які чітко знають техніку даної процедури. З самого початку масажу ви відчуватимете розслаблення м'язів та покращення настрою. У такий момент можна уявити, що ви знаходитесь не на масажному столі у лікаря, а десь на пляжі, де хвилі пестять морське узбережжя та ваше тіло.

Переваги розслаблюючого масажу на Позняках

Після розслаблення тіло починає активізувати необхідні процеси, які насичують кожну клітину енергією та тонізують весь організм. Ваше тіло заряджається новою силою, ви готові до нових звершень й перемог, болючі відчуття усунені та не турбують вас. Кожна людина має невичерпний запас енергії в тілі, яку необхідно звільнити, щоб ви відчували себе сильним й бадьорим. Це можна зробити шляхом розслаблюючого масажу в клініці.

Після масажу у вас гарантовано підніметься настрій та покращиться самопочуття, загальний стан стане бадьорішим, ніж було до процедури.

Масаж розслаблюючий на Позняках може коштувати по-різному, адже під час процедури використовуються засоби різної якості та вартості, а також процедуру проводять майстри різного рівня кваліфікації.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого