Лімфодренажний масаж на Позняках

Лімфодренажний масаж на Позняках в центрі Slim дуже популярна методика ручного та апаратного масажу, для покращення загального самопочуття, виведення зайвої рідини, корекції фігури, омолодження тіла.

Лімфодренажний масаж – це вплив на організм методом натискання на ділянки тіла, по лініях лімфотоку. Масаж дуже популярний, тому що його результат не змушує на себе чекати.

масаж

Але необхідно пам'ятати, що як будь-який медичний метод, лімфодренажний масаж має протипоказання. Враховуйте їх, якщо хочете випробувати процедуру.

Кому та навіщо потрібен лімфодренажний масаж?

Масажист центру Slim на Позняках рекомендують лімфодренажний масаж, якщо у вас є такі показання: целюліт, зайва вага, набряки, синці чи мішки під очима, в'ялість шкіри, зморшки, нечіткі контури тіла. Якщо ви страждаєте хоча б однією проблемою із зазначених вище, спробуйте записатися на сеанс ручного або апаратного лімфодренажного масажу. Такий вид масажу завжди включений до програми позбавлення целюліту, тому його користь у цьому питанні не можна піддавати сумніву.

Крім того, такий вид масажу може бути використаний, якщо вам необхідно:

 1. зміцнити імунітет;
 2. зняти напругу;
 3. позбутися стресів;
 4. вилікувати або запобігти варикозу;
 5. прибрати зайву міжклітинну рідину.

Види лімфодренажного масажу на Позняках.

Масаж лімфодренажний може бути виконаний у різних техніках. Кожна з них має свої особливості та виробляється для досягнення певних цілей. Отже, є два основні види процедури:

 1. ручний;
 2. апаратний.

При цьому ручний масаж може бути поверхневим (вплив на шкіру), глибоким (судини), внутрішнім (лімфовузли). Ці види визначають глибину ділянки тіла, що проробляється. Пройти курс лімфодренажного масажу можете у спеціалізованих салонах та центрах, а глибину необхідного вам впливу ви визначите разом із лікарем.

Апаратний масаж також має кілька підвидів, серед яких: пресотерапія (вплив стисненим повітрям); вакуумний масаж LPG (принцип вакууму), мікрострумовий дренаж (вплив слабким струмом). Кожен із цих видів має певні показання, які уточнюються безпосередньо у лікаря. Щоб підібрати метод, який підійде саме вам, необхідно оцінити серйозність проблеми та особливості вашого тіла.

З огляду на те, що апаратний масаж діє набагато швидше, часто перевага надається саме йому. Лімфодренажний масаж переважно дає результати у вигляді прискорення метаболізму, виведення шкідливих для організму речовин та покращення кровообігу.

Кому протипоказаний лімфодренажний масаж?

Оскільки дренажний масаж впливає безпосередньо на лімфотичну систему, необхідно врахувати деякі протипоказання:

 1. тромбоз та тромбофлебіт;
 2. наявність травм та відкритих ранок на шкірі, шкірні захворювання;
 3. проблеми серцево-судинної системи;
 4. наявність лімфаденіту;
 5. загострення запальних процесів;
 6. онкологія;
 7. невралгії;
 8. вагітність та період лактації.

Масаж лімфодренажний вимагає певних теоретичних знань, навичок та досвіду, оскільки тиск на неправильні точки на тілі може призвести до сумних наслідків. У зв'язку з цим фахівці центру Slim на Позняках рекомендують не робити лімфодренажний масаж самостійно та не просіть робити його собі близьких. Це повноцінна медична процедура, яка потребує участі та спостереження за її перебігом лікарів.

Лімфодренажний масаж може виконуватися на зоні обличчя

Масаж обличчя даного типу зазвичай застосовується для такої мети, як зменшення набряків. Масаж проводиться по лініях відтоку лімфи, починаючи від підборіддя та просуваючись від центру до контуру обличчя. Після масажу можна зробити маску для обличчя або будь-яку іншу процедуру, що має ефект ліфтингу. Зазвичай лімфодренажний масаж на Позняках триває близько 40-90 хвилин.

Навіть один сеанс додасть сил, енергії та зовнішній вигляд, що відпочив. Під час масажу часто використовуються спеціальні олії, які індивідуально підбираються залежно від мети проведення процедури.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого