Видалення судин та вен на Позняках

На зміну традиційним оперативним, хірургічному методу видалення судин на ногах прийшли нові малотравматичні із застосуванням сучасних лазерних технологій.

Лазерне видалення судин на ногах (вен) – популярна процедура, широко застосовувана методика боротьби з ранньою стадією варикозу, що повертає пацієнтам красу шкіри ніг.

Варикозне розширення вен не просто косметичний дефект на шкірі, це небезпечне захворювання, що тягне за собою тяжкі наслідки. Запущена форма часто призводить до болів у ногах, набряклості, судом, відкритих трофічних виразок, кровотеч, тромбозів.

лазерне видалення

Щоб не допустити розвитку серйозних побічних явищ, венозну сітку слід лікувати невідкладно, а маленькі видимі судини можна видалити лазером, щоб у майбутньому вони не збільшувалися й не хворіли.

Варикоз є дуже поширеним захворюванням, як у жінок, так й чоловіків.

Причини появи судин на ногах:

 1. спадковість;
 2. гормональні збої;
 3. зайва вага;
 4. малорухливий спосіб життя;
 5. надмірні навантаження.

Коли виникають часті болі в ногах, судоми ночами, печіння або тяжкість в литкових м'язах, є постійна стомлюваність, - відвідайте лікаря дерматолога або флеболога для уточнення діагнозу та своєчасного лазерного видалення судин на ногах.

Лазерне видалення вен лазером на ногах у центрі Slim на Позняках

До варикозу наводить анатомічний дефект вен, тому консервативні методи лікування не усувають проблеми. Будь-які медикаментозні препарати можуть бути лише профілактикою поширення захворювання на ранніх стадіях. Найбільш радикальний метод – видалення судин на Позняках за допомогою Неодимого лазера Fotona.

Для запобігання кровотоку від центру до периферії у венах присутні спеціальні клапани, що перекривають зворотний рух. Під дією багатьох факторів клапани перестають функціонувати, судини запалюються, розширюються, відбувається закупорка судин. Зовні на ногах це виглядає як звивисті контури з мішковидними розширеннями, сітчастий малюнок.

Лазерна коагуляція означає склеювання розширеної судини. Під впливом високих температур лазерного променя відбувається нагрівання внутрішніх стінок, їх злипання. Пошкоджена вена запаяється, згодом перетворюючись на рубець, після розсмоктується.

Надалі кровообіг виконується за здоровими судинами. Світловий потік не діє тканини навколо ураженої вени, не зачіпає здорові судини. Реабілітація після такої операції не потрібна, пацієнт може самостійно ходити.

Видалення розширених вен на ногах

Лазерне видалення вен на Позняках гарантує:

 1. малотравматичність – один невеликий прокол, відсутність внутрішніх гематом;
 2. безболісність – достатньо місцевої анестезії;
 3. амбулаторне проведення процедури;
 4. відсутність відновлювального періоду;
 5. можливість повторного проведення неодноразово;
 6. найменша кількість ускладнень у порівнянні з іншими методами.

Ліквідуючи косметичні дефекти, первинні симптоми варикозного розширення вен, запобігає утворенню тромбів, трофічних порушень, виразок, гіперпігментацій, усуває лімфовенозні застої. Оброблені судини виключаються з кровотоку без травмуючої шкоди організму. Сьогодні лазерне видалення вен у Києві багато в чому знімає тяжкі наслідки хвороби у майбутньому.

Варикозне розширення вен має кілька стадій розвитку, на кожній з яких результативним буде видалення судин у Центрі естетичної медицини Slim. Але чим раніше виконати маніпуляцію, тим ефективніше, як свідчать відгуки, вона буде. У клініці процедура виконується висококваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи.

Ціни на лазерне видалення розширених вен на ногах на Позняках, Оболоні, Голосіїво, одні з найдоступніших у Києві. Випробуйте на собі дію інноваційних технологій сьогодні, це позбавить великих проблем у майбутньому.

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Видалення судин на щоках
800
Все обличчя
1500
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
25
від 50-200 імпульсів, за імп.
20
від 200 імпульсів, за імп.
15

 

Видалення судинних новоутворень
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
500
до 20 мм
1500
до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
3 - 5 шт
800
6 - 10 шт
1100
від 11 - 20 шт)
1800

 

Лікування розацеа
Ціна
Все обличчя, 1 проц.
1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого