Послуги Центру Слім на Печерську


.

Сучасний центр косметології «Слім» на Печерську привітно відчиняє свої двері для всіх бажаючих виглядати чудово. Одним із напрямів нашої діяльності є здійснення масажних процедур, націлених на загальне оздоровлення організму та надання тілу привабливіших обрисів.

lpg масаж

Однією з найбільш популярних послуг нашого центру є lpg масаж, що здійснюється за інноваційною технологією. Достатньо кількох сеансів, щоб позбутися виражених слідів целюлітних відкладень. Вплив на проблемні зони здійснюється з використанням спеціального вакуумного апарату, здатного продуктивно усувати жирові скупчення та розгладжувати поверхню шкіри.

Механічна дія націлена не тільки на поверхневі шари дерми, але й на розташовані під ними м'язові волокна. Маніпула, якою керує фахівець у ході процедури, оснащена кількома невеликими роликами, здатними переміщатися у різних напрямках. Поєднання вакуумного та механічного способів впливу робить lpg масаж особливо ефективним. Сучасні апарати, що використовуються під час масажних процедур, є складними комп'ютеризованими комплексами. Вони автоматично підбирають програму впливу на проблемні ділянки тіла, орієнтуючись на стан шкірних покривів, цілей та поточного стану підшкірної жирової клітковини.

Ці процедури широко потрібні в сучасній косметології, оскільки дозволяють не тільки повернути тонус м'язовим волокнам, а й усунути перші сліди старіння.

Антицелюлітний масаж

Прийоми антицелюлітного масажу не втрачають своєї актуальності навіть у разі інноваційних технологій впливу на проблемні зони. Усі маніпуляції з тілом клієнта робить досвідчений масажист високої кваліфікації. Його основним завданням є пошук найбільш дієвих способів мануального впливу на підшкірні жирові відкладення.

Перш ніж розпочати антицелюлітний масаж, фахівець здійснює уважний огляд проблемних зон. Ступінь впливу на них та використовувані прийоми багато в чому визначаються тим, на якій стадії знаходяться зараз самі целюлітні відкладення.

Усі маніпуляції націлені на активізацію внутрішніх обмінних процесів, що протікають у тканинах. При проведенні процедури ви можете відчувати приємне тепло на ділянках тіла, що обробляються. Грамотний вплив на локальні жирові скупчення дозволяє значно скоротити їх обсяги, повернувши клієнту чудове самопочуття та стрункість фігури.

Масаж спини

Представляючи центр косметології «Слім» у Печерському районі Києва, ми рекомендуємо вам відвідати сеанси традиційного масажу спини. Процедурі надають розслаблюючий та оздоровчий ефект. Якщо ви хочете відновити нормальну роботу систем внутрішніх органів та позбутися нестерпного болю в спині, то ви звернулися за адресою.

Проведення масажу спини показано пацієнтам, які страждають від:

  1. сколіозу;
  2. остеохондрозу;
  3. підвищеної нервової збудливості;
  4. синдрому хронічної втоми;
  5. зниженого імунітету;
  6. целюлітних відкладень;
  7. м'язової гіпотонії;
  8. больового синдрому в області спини.

У центрі косметології в Печерському районі Києва працюють лише найкращі косметологи своєї справи, які мають величезну кількість професійних нагород. Звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки грамотний підхід до проблеми, що хвилює вас, але й європейський рівень обслуговування в максимально комфортній обстановці. Кожен сеанс процедур пресотерапія та масаж обличчя проводиться в окремому кабінеті, де ви будете приховані від сторонніх очей та зможете максимально розслабитись.

Ще запропонуємо Вам такі процедури:

Ми представляємо єдиний центр на Печерську, який має таку бездоганну репутацію!

Ми працюємо в Києві для вас та в інших районах - Оболонь, Позняки, Голосіїво.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого