Антицелюлітний масаж на Печерську

масаж

Підтримка власного тіла у добрій формі — завдання кожної сучасної людини.

У боротьбі з недосконалістю проблемних зон допоможе антицелюлітний масаж у Печерському районі, який з кожним роком набирає все більшої популярності.

Методи впливу мають на меті нормалізацію циркуляції лімфи та мікроциркуляції капілярів, усунення набряклості тканин, зменшення обсягів жирових відкладень.

Досить кількох сеансів, щоб шкірні покриви набули доглянутого вигляду, здобули колишню еластичність та пружність. Масажист має на тіло клієнта досить інтенсивну дію, тільки воно здатне дати помітний ефект.

Боротьба з целюлітними відкладеннями

Несприятливі зміни можуть активізуватися всередині підшкірно-жирового шару у людей з:

  1. нераціональний режим харчування;
  2. різними гормональними порушеннями;
  3. малорухливий спосіб життя.

Методи антицелюлітного масажу дозволяють впоратися з косметологічною проблемою у мінімальні терміни. Спеціалісти нашого центру у Києві в Печерському районі здійснюють індивідуальний підбір техніки впливу на проблемні ділянки. При цьому під вплив не потрапляють м'язові волокна та нервові волокна, що гарантує абсолютну безпеку процедури, що проводиться.

Кращі фахівці Києва мають цілеспрямований вплив на клітини, схильні до накопичення жиру. Це призводить до деформації клітин із наступним перемішуванням з тканинною рідиною. Жирові накопичення виводяться з організму, що помітно відбивається на стані шкірних покривів та об'ємах тіла пацієнта.

Хід процедури

Найдієвішим вважається ручний антицелюлітний масаж, який сьогодні користується неймовірною популярністю на Печерську. Головною метою заходу є корекція певних зон із жировими відкладеннями. Найчастіше до таких зараховують область сідниць, живота та стегон.

Активні маніпуляції фахівця призводять до підвищення температури шкірних покривів на 1-2 градуси, що сприяє підвищенню ефективності впливу.

Посилюючи процеси кровообігу, антицелюлітний масаж сприяє активізації процесів, спрямованих на посилене харчування та регенерацію клітин, зменшення кількості жирових накопичень, усунення ефекту набряклості. Паралельно відбувається стимуляція функціонування сальних залоз, м'язи набувають втраченого тонусу, а шлаки й токсини миттєво виводяться з організму.

Для досягнення помітного та стійкого ефекту необхідно відвідати від 10 до 15 сеансів, залежно від області локалізації та масштабу проблеми, що вас турбує. Вкрай бажано повторювати процедуру не рідше одного разу на три дні.

Цього часу достатньо, щоб тіло клієнта встигло відновитися та підготуватися до подальшого впливу.

Запрошуємо до нашого центру

У сучасному Києві наш центр відомий досить широко. В центрі Slim у Печерському районі, щоб забезпечити клієнтам відмінну транспортну доступність. Представляючи найкращий косметологічний за корекцією фігури, ми дуже цінуємо власну репутацію та якість процедури.

Колектив центру складається з найкращих фахівців. Надання послуг відбувається у приватній обстановці в кабінетах, обладнаних згідно з останнім словом техніки. Ми гарантуємо вам досягнення чудового та стійкого результату у найкоротший термін.

Різновид процедури
Ціна
-10% знижка на курс процедур
Масаж проблемних зон (живіт, поперек, стегна, сідниці)
650
Антицелюлітний масаж
750
LPG масаж
550

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого