Пілінг ПРХ на Печерську

Пілінг ПРХ Біреваталізація - потужний метод боротьби з недосконалістю шкірних покривів будь-яких ділянках тіла. Головне завдання процедури полягає у наповненні глибинних шарів дерми гіалуроновою кислотою. Так відбувається її природне пожвавлення.

Пілінг ПРХ відноситься до категорії процедур, спрямованих на біоревіталізацію. Але процес омолодження шкіри виключає інвазивне втручання у шкіру.

Пілінг ПРХ, належачи до категорії серединних методик, ремоделює шкіру. Комбінація ТСА та пероксиду водню, діючи на клітинному рівні, стимулює відновлювальні процеси. При цьому повністю відсутнє пошкодження поверхневих шарів.

Звичні пілінги руйнують епідерміс. Внаслідок його проведення спостерігається підвищене лущення, стягнутість, почервоніння. Ці явища приносять дискомфорт, обмежуючи звичний спосіб життя на період відновлення. Койова кислота, що входить до складу, усуває гіперпігментацію.

Середні хімічні пілінги ПРХ дозволяють проводити навіть під час обідньої перерви через повну відсутність реабілітаційного періоду. Сама процедура триватиме не більше півгодини. При цьому результат помітний через годину після застосування. Препарат має сильний вплив на стан шкіри та вирішення безлічі косметологічних проблем.

PRX пілінг на Печерську в центрі Slim

Процедура складається із трьох взаємопов'язаних етапів. Насамперед дерматокосметолог очищає шкіру. Після, що втирають рухами, наносить пілінг. Кваліфікований спеціаліст самостійно визначає кількість необхідних шарів для кожного певного типу шкіри. Максимальна кількість досягає шести нанесень. Вони можуть бути локальними в носогубних складках або на місцях підвищеного скупчення меланоцитів. Після змивання активної речовини наноситься живильний крем за типом шкіри.

Найпоширенішим побічним ефектом є почервоніння. Вона проходить упродовж 10 хвилин. Мінімальні лущення можуть виникати на другий день, якщо не наносити поживний крем у правильному порядку.

Рекомендований курс також залежить від ступеня проблеми, яку Ви хочете вирішити. Найпоширеніша схема складається з 5 процедур з інтервалом за один тиждень. Для вирішення глобальних проблем у вигляді розтяжок, рубців необхідно 10-12 сеансів.

Спільними показаннями для проходження курсу пілінгу PRX – T33 є:

 1. Вікне;
 2. Втрата пружності шкірних покривів;
 3. Розтяжки;
 4. Гіперпігментація;
 5. Себорейні дерматити;
 6. Гіперкератоз;
 7. Фотостаріння;
 8. Вікові зміни.

Процедура якісно усуває запалення, гнійні утворення на покривах шкіри. Вона стимулює оновлення шкіри, усуває запалення, чорні крапки, бореться із постакне. Як й всі косметологічні методики, пілінг має низку протипоказань. До них належать:

 1. Серйозні запальні процеси шкірних покривів;
 2. Інфекційні захворювання;
 3. Герпес;
 4. Онкологія.

Кваліфікований фахівець обов'язково повинен з'ясувати, чи є у Вас ці проблеми. В окремих випадках він може направити на консультацію до терапевта. Інакше, нехтуючи протипоказаннями, можна погіршити існуючу проблему.

Сьогодні пілінг PRX – T33 не вимагає витримування на шкірі. Його змивають вже першу хвилину після нанесення. Їм неможливо завдати шкоди шкірним покривам. Але це за умови, що процедуру виконуватиме кваліфікований дерматокосметолог, який знає особливості типів шкіри. Перед відвідуванням косметолога в обов'язковому порядку фахівець має з'ясувати етіологію проблем, з якими Ви до нього звернулися.

Де виконують пілінг PRX t33 у Києві?

Якщо Вас турбують дефекти шкіри та Ви бажаєте їх усунути швидко та без наслідків для здоров'я – звертайтесь до центру естетичної косметології Slim недалеко від Печерська. У нас працюють фахівці вищого класу, здатні вирішити будь-яку Вашу проблему.

Ціна на PRX пілінг у нашому центрі є демократичною та доступною кожному клієнту. Пройшовши курс процедур, Ви побачите позитивні зміни після першого застосування. Шкіра засяє здоров'ям та красою. Зморшки, розтяжки зникнуть безвісти.

Запишіться на курс пілінгу PRX – T33 на Печерську зараз. Чи не відмовляйте собі в задоволенні виглядати краще. Slim допоможе Вам у цьому. Після пілінгу prx - t 33 ви відразу відчуєте себе молодший.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого