LPG масаж на Печерську

LPG масаж обличчя В даний час LPG масаж обличчя та тіла є одним з найбільш найпопулярніших методів апаратного впливу. Його регулярно проходять сотні пацієнтів як жіночої, так й чоловічої статі, які прагнуть продовжити молодість, покращити форму тіла, прибрати целюліт, зберегти красу, здоров'я та відмінне самопочуття.

Апаратний масаж допомагає скоригувати контури фігури, а також позбутися «апельсинової скоринки». Сучасні технології дозволили вдосконалити цю методику та розробити обладнання, що впливає на шкіру обличчя, шиї та декольте.

Показання для апаратного масажу lpg:

 1. утворення зморшок;
 2. освіта «другого підборіддя», вікові зміни контурів обличчя;
 3. набряки;
 4. занадто жирна шкіра;
 5. освіта рубців та акне.

Незалежні клінічні дослідження, проведені в різних установах, довели, що апаратний масаж дозволяє:

 1. знижує обсяг підшкірного жиру;
 2. робить шкіру більш еластичною та здоровою;
 3. стимулює до оновлення волокна колагену, вироблення якого з віком помітно знижується;
 4. підтягнути шкіру без оперативного втручання.

Навіть Проведення процедури LPG масажу дає можливість збільшити приплив поживних речовин та кисню до тканин, а також забезпечити відтік лімфи.

У чому полягає механізм дії масажу LPG?

Вакуумно-роликовий масаж lpg запускає синтез колагену, оновлюючи клітини шкіри на глибокому рівні. Тканини очищаються, насичуються киснем, а м'язи набувають тонусу. Крім того, пройти LPG масаж обличчя Печерськ пропонує саме у нас. Процедуру виконують досвідчені, кваліфіковані фахівці, використовується безпечне обладнання.

Особливості методу

Його основою є традиційний пластичний масаж. Ця техніка вимагає точного балансу між силою та ефективністю впливу. Пальці косметолога, навіть найвмілішого, далеко не завжди можуть зрівнятися з апаратними методиками. Спеціальна маніпула, за допомогою якої проводиться LPG-масаж, не завдає неприємних відчуттів.

Максимально делікатно вона впливає на складку. Здійснювати таку процедуру можна як у найм'якшому режимі, так й більш активно. Цей параметр індивідуально підбирається під кожного пацієнта, залежно від його фізіологічних особливостей та стану шкіри.

LPG масаж обличчя на Печерську є не просто механічною процедурою. Це позитивний вплив на багато процесів організму в цілому. Серед них:

 1. функціонування нервової системи;
 2. функціонування кровоносної системи та лімфотоку;
 3. регенерація клітин.

Підготовка до ліфтмасажу

Цей метод не потребує складного підготовчого етапу. Він виконується за попередньо очищеною шкірою. Сеанс триває від п'ятнадцяти до сорока хвилин. Щоб отримати найкращий результат, призначається курс із десяти – двадцяти процедур. Як показує практика, рекомендується проведення двох сеансів упродовж тижня. Все залежить від стану шкіри пацієнта. Періодично курс слід повторювати.

Кому не варто проходити процедуру ліфтмасажу?

LPG-масаж протипоказаний, якщо в передбачуваній зоні впливу є відкриті рани, гнійничкові висипання, новоутворення, запалення та прояви куперозу. Ця методика має широкий спектр застосування, та добре поєднується з різними косметичними маніпуляціями. Однак не варто застосовувати її у тих зонах, де протягом недавнього часу виконувалася контурна пластика. Дія LPG-масажу може нейтралізувати її ефект.

Якщо ви бажаєте пройти масаж обличчя LPG на Печерську, рекомендуємо звертатися саме до нас! Скористайтеся можливістю зберегти свою молодість та красу на довгі роки, ловити захоплені погляди представників протилежної статі та милуватися власним відображенням у дзеркалі!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого