Лікування гіпергідрозу на Печерську

гіпергідроз

Коли потовиділення настає внаслідок підвищеної температури зовнішнього середовища, великих фізичних навантажень, перегрівання тіла, крайніх емоційних станів або інших причин, це нормально.

У разі інтенсивного патологічного виділення поту без видимих ​​причин лікування гіпергідрозу на Печерську виконується кількома методами.

Підвищене потовиділення буває не тільки проявом захворювання, а й індивідуальною особливістю організму. Лікування симптомів гіпергідрозу на Печерську буде результативним. За місцем локалізації розрізняють гіпергідроз:

  1. загальний, коли потіє все тіло;
  2. локальний з підвищеним потовиділенням конкретних ділянок тіла.

Гіпергідроз найчастіше проявляється на стопах, долоньках, лобі, пахвах, можливі й інші ділянки тіла індивідуально. Доки потовиділення не завдає дискомфорту, з ним можна миритися, але коли з'являються незручності, лікування гіпергідрозу на Печерську необхідно. Виняток становить випадок пітливості ночами з неприємним запахом, тоді потрібне загальне обстеження для виявлення справжньої причини.

До різних методів боротьби з підвищеною пітливістю останнім часом вдаються чоловіки та жінки для збереження естетичного вигляду при стресових ситуаціях. Інша причина позбавитися пітливості - неприємний запах поту, що викликається мікроорганізмами або порушенням функцій обміну речовин. Коли косметичні засоби не допомагають, Центр естетичної косметології Слім допоможе вирішити проблему.

Лікування гіпергідрозу в Києві на Печерську

Косметологічна медицина пропонує кілька методів позбавлення захворювання, які діляться за способом дії на:

  1. консервативні із застосуванням ботулотоксинів та фізіотерапії;
  2. хірургічні – видалення потових залоз ультразвуком, лазером, скальпелем.

Кожен з методів має свої переваги та недоліки. Спочатку слід випробувати консервативні способи, й тільки при їх неефективності переходити до складніших, які мають гарні відгуки.

Ботулінотерапія

Довгі дослідження дії ботокса та діспорта на організм людини виявили його здатність боротися з підвищеним потовиділенням. Препарати на основі ботулінічних токсинів є природними отрутами, але в чистому вигляді та малих дозах вони мають лікувальну дію. Ін'єкції вводяться в проблемну ділянку шкіри. Ботулотоксин блокує нервові закінчення, що йдуть до потових залоз, результат - потовиділення припиняється.

Ін'єкції дають ефект на 4 - 9 місяців, потім потрібне повторне введення препарату, тривалість дії якого збільшується до 6-12 місяців. Терапія ботулотоксином досягає бажаного результату дуже швидко через кілька днів після уколів. Витративши незначний час один раз на рік на процедури, Ви забудете про проблеми, пов'язані з гіпергідрозом.

Лазерна абляція

Лікування потовиділення за допомогою лазерного променя дає радикальний результат, пахвовий гіпергідроз виліковується повністю у 80% пацієнтів. Потові залози, що у шкірному покриві, випалюються лазерним променем без подальшого відновлення. На шкірі робиться декілька маленьких розрізів до 5 мм, через які вводиться оптоволоконний кабель та обробляється зсередини кожна проблемна зона.

Процедура виконується під місцевим наркозом амбулаторно, триває близько години. Після операції відсутні рубці, опіки та шрами. Лазерна технологія унеможливлює інфікування тканин. Відчутна ціна сеансу лазерної терапії лікування захворювання у Києві виправдовується високоефективним результатом.

Симпатектомія

Постійний ефект лікування долонного гіпергідрозу дає ендоскопічна симпатектомія, низькотравматичний метод оперативного втручання. Хірургічним шляхом руйнується стовбур симпатичного відділу нервової системи, який відповідає за потовиділення організму, виділення поту припиняється миттєво. В результаті операції не виключено розвиток ускладнень та побічних ефектів.

Найбільш сучасні, ефективні та малотравматичні процедури в косметології для лікування застосовуються в Центрі естетичної косметології Слім на Печерську за прийнятною ціною. Багаторічний досвід застосування ботулінотерапії в естетичній медицині дозволяє зробити висновок про цей метод як найбільш пріоритетний даного напряму.

Відсутність негативних проявів та ускладнень, помірна ціна, простота роблять лікування гіпергідрозу на Печерську на найвищому рівні. Відвідайте центр Slim та позбавтеся прикрих проблем.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого