Ін'єкції мезовартон на Печерську

Ін'єкції мезовартон Біорепарація шкіри - одна з останніх ін'єкційних методик безопераційної природних процесів регенерації.

Фаворит серед препаратів у біорепарації - Meso-Wharton (мезовартон), виготовлений на основі ембріональних поліпептидів, вітамінів, мінералів, амінокислот, гіалуронової кислоти.

З найпотужнішим на сьогодні омолоджуючим та відновлюючим ефектом є ін'єкції мезовартон.

Основна відмінність мезовартону від інших препаратів, що омолоджують, ін'єкцій у вмісті ембріонального поліпептиду як базового компонента. Стовбурових клітин або ембріональних тканин у ньому немає, застосовується синтетичний аналог ембріонального пептиду, що міститься у пупковому канатиці.

Пептиди беруть участь у регулюванні фізіологічних процесів та складаються з ланцюжка амінокислот, утворених певними зв'язками.

Штучно створений ембріональний пептид людини забезпечує оновлення тканин організму шляхом поділу стовбурових клітин та утворення нових клітин шкіри, заповнюючи віковий дефіцит. На оброблених ділянках відбувається інтенсивний процес відновлення, утворення фібробластів, волокон колагену та еластину, гіалуронової кислоти – будівельних матеріалів молодої шкіри. Препарат Meso-Wharton рекомендують застосовувати для в'янучої шкіри віком від 40 років.

Результат застосування препарату мезовартон на Печерську

Унікальний склад препарату бореться та усуває естетичні проблеми вікового шкірного покриву:

  1. омолодження шкіри;
  2. уповільнення процесів старіння;
  3. покращення зволоження, тургору, тонусу;
  4. освітлення пігментації;
  5. зміцнення судин.

Після ін'єкції мезовартон гарантує доглянуту молоду та здорову шкіру. Завдяки багатому складу препарат вирішує кілька естетичних проблем одночасно. Знову повертаються вікові зміни, зникають сліди фотостаріння, постакрі, розширених пір, сухості.

Візуальний ефект видно вже після першого відвідування косметолога, шкіра набуває еластичністі та пружності, зникають дрібні зморшки, підтягуються глибокі, вирівнюється овал та колір. Обличчя виглядає на десяток років молодшим, від порцелянової шкіри неможливо відвести погляд.

Кількість необхідних сеансів визначається косметологом та залежить від вікової групи пацієнта, стану шкірного покриву та типу старіння. Від 40 до 50 років проводиться 4 – 6 сеансів з інтервалом 1 – 2 тижні. Приблизно через рік необхідно провести повторний інтенсивний курс, потім ін'єкції, що підтримують, в залежності від тривалості збереження результату. Для пацієнтів старше 50 років призначається 6-8 сеансів з перервами 7-14 днів.

Застосовувана техніка мікроін'єкцій передбачає множинні уколи на глибину 2 - 4 мм з інтервалом між ними 0.8 - 1 см, при цьому враховується нахил голки, що вводиться до поверхні. Тривалість сеансу близько години. Ефект ін'єкцій мезовартону використовується в косметології як самостійний результат, як доповнення до інших процедур, що омолоджують, а також для післяопераційного відновлення. Зберігаються досягнуті зміни від одного курсу протягом 6-12 місяців.

Ін'єкції мезовартон у центрі Slim на Печерську

Перед проходженням ін'єкції мезовартон у Центрі апаратної косметології «Слім» пропонує записатися на безкоштовну консультацію щодо контактного телефону або онлайн на сторінці сайту. На консультації досвідчені косметологи визначать можливі протипоказання, проведуть діагностику стану шкіри та встановлять необхідну кількість процедур.

Ціна на процедуру залежить від вартості препарату мезовартон, тому знаходиться в середній категорії, відгуки клієнтів винятково позитивні. До Ваших послуг працюють кваліфіковані лікарі косметологи та дерматологи. Відвідайте наш центр на Печерську та ми гарантуємо, що виглядатимете Ви значно молодшим.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого