Контурна пластика на Печерську

контурная пластика Серед безлічі способів ефективним результатом виділяється введення в шкіру спеціальних наповнювачів, або філерів.

Контурна пластика в центрі Slim на Печерську представлена ​​і'єкціями філерів у проблемні зони, які розгладжують дрібні зморшки, носогубні складки, виконують ліфтинг для збільшення обсягу губ.

Основна вимога до філлера полягає в його здатності розсмоктуватися, найбільш безпечні та ефективні з них виготовлені на синтезованій гіалуроновій кислоті. Тривалість використання препарату на ринку має підтверджені практичні результати, які легко перевірити відгуки. Серед наповнювачів, що використовуються для контурної пластики:

 1. Теосеаль;
 2. Стилейдж;
 3. Ювідерм;
 4. Регеніал;
 5. Хіакорп.

Сутність процедури контурної пластики

За допомогою ін'єкцій або канюлі наповнювачі вводяться у проблемні ділянки шкіри. Філлер заповнює тканини, ущільнює їх, не паралізуючи роботу м'язів, на відміну ботоксу чи диспорту. Застосовуються контурна пластика з метою делікатної корекції форми та вад ділянок обличчя та тіла. Найчастіше використовувані зони моделювання на обличчі:

 1. губи;
 2. вилиці;
 3. ніс, носогубні складки;
 4. область навколо очей;
 5. підборіддя;
 6. всього обличчя.

Ін'єкційна контурна пластика обличчя філігранно реконструює обличчя, роблячи його гармонійним. В результаті омолодження вирівнюється шкірний рельєф; досягаються бажані обсяги; відновлюється овал обличчя. Після маніпуляцій зникають рубці від вугрів.

Ін'єкційна корекція як природне відновлення

Контурна пластика на Печерську виконуються філерами з різним складом синтетичного чи натурального матеріалу. Натуральні наповнювачі близькі до складу шкіри, мають низьку ймовірність появи алергічних реакцій, порівняно швидко розсмоктуються. Філери на основі колагену людського чи тваринного походження використовуються для заповнення глибоких зморшок, збільшення губ, вилиць. Ефективні у боротьбі з наслідками висипу вугрів. Поповнення натуральної сполучної тканини колагену у шкірі відновлює її пружність, еластичність, шовковистість.

Гіалуронові філери дієві при сухій шкірі та вікових змінах. Висока щільність та в'язкість препаратів довше затримує їх під шкірою, але потребує високої кваліфікації фахівця. Посилене наповнення шкіри вологою усуває дрібні зморшки. До складу наповнювачів може входити молочна кислота, власний жир та інші натуральні складові.

Синтетичні філери не розсмоктуються, результат їхньої дії постійний. Дають дуже високий ефект корекції носогубних складок, зморшок навколо рота, збільшення губ, ефективна підтяжка обличчя овалу, обрисів підборіддя. У разі потреби видалити такий філер можна лише хірургічним втручанням. Який препарат ідеально підійде саме Вам, зможе визначити лише косметолог.

Результат процедури

За кілька хвилин після ін'єкцій зміни візуально помітні. Правильно виконана губа на Печерську зберігає ефект від 8 місяців до 2 років. Процедура не впливає на міміку м'язів, посмішка та подив залишаються природними. При низькому больовому порозі пропонується нанесення на шкіру анестетика, у складі деяких препаратів міститься знеболювальна складова.

Реабілітаційний період становить тиждень. Спочатку можливе утворення ущільнень під шкірою, набряклості або синців, які зникають самостійно. Для прискорення загоєння косметологом буде запропоновано додаткову терапію. Короткостроковий результат від маніпуляцій можливий у разі недостатньої кількості препарату. Очікуваний ефект залежить від кваліфікації спеціаліста, рівня клініки.

Таку процедуру, як контурна пластика на Печерську надає на основі сертифікованих перевірених препаратів. Маніпуляції виконуються кваліфікованими лікарями-дерматологами-косметологами з багаторічним досвідом роботи. Результати роботи, відгуки клієнтів на (ін'єкції) уколи гіалуронової кислоти говорять про безпеку процедур, що проводяться на біологічних природних компонентах. Ціна на ін'єкції залежить від вартості філера та цілком відповідає результату. Кожна жінка може довго зберігати свою привабливість та молодість із центром Slim у Києві. Звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів, ми в центрі підберемо препарат, який максимально підходить для Вас.

Записатися процедуру контурна пластика губ, обличчя у будь-який з наших центрів (райони Оболонь, Голосіїво, Позняки) та зроби процедуру за доступною ціною.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого