Масаж обличчя на Печерську

Масаж обличчя на Печерську користується великою популярністю, адже він допомагає зберегти красу та молодість на довгі роки.

Ця процедура має безліч різновидів, з якими ви зможете ознайомитися в нашій статті.

Секрет професійного масажу обличчя в центрі Слім на Печерську, у маніпуляціях по певних лініях, з певною силою натискання на шкіру.

масаж

Масаж обличчя відмінно підходить для розслаблення – ефективно та позитивно діє на нашу нервову систему, допомагає забути про проблеми та розслабитися після напруженого робочого дня.

Однією з найбільш популярних масажів обличчя є:

  1. Ручний іфтинг-масаж обличчя;
  2. LPG ліфт масаж обличчя;
  3. Лімфодренаж;
  4. Робота з лицьовими м'язами;
  5. Опрацювання вікової шкіри (корекція та профілактика утворення зморшок).

Кваліфікований косметолог підбирає техніку роботи індивідуально для кожного клієнта, ґрунтуючись на стані ваших м'язів та шкіри, а також на особливостях жирових відкладень (щоки, підборіддя). Після ручного масажу обличчя спостерігаються такі позитивні моменти: зникають набряки, розгладжуються зморшки, контур обличчя стає чіткішим, покращується колір обличчя, м'язи підтягуються.

Крім того, масаж обличчя має терапевтичні властивості, та рекомендується при:

  1. стресах;
  2. хронічні синуси та риніти;
  3. мігрені;
  4. гіпертонусі шиї;
  5. порушення сну.

Для досягнення найкращого результату потрібно пройти від 5 до 15 процедур двічі на тиждень, потім перейти до підтримуючих сеансів один раз на місяць.

Шкіра навколо очей – найтонша й вразлива. Саме ця область обличчя насамперед покривається зморшками. Щоб підтримати її красу та здоров'я, позбутися ефекту «втомлених очей», спробуйте пройти блефароліфт-масаж, який може скласти гідну конкуренцію ботоксу. Ця методика ґрунтується на багаторічному досвіді, а також сучасних медичних технологіях та розробках відомих фахівців.

Крім того, процедура має додаткову загальнотерапевтичну дію – розслаблюється нервова система, ліквідуються наслідки стресу, зменшуються мігрені. Масаж виконується дуже делікатно, тому практично не має протипоказань. Основними протипоказаннями до ручного масажу є такі захворювання: загальне погане самопочуття, підвищена температура, пошкодження на шкірі, інфекційні захворювання шкіри, герпес.

Бажаючим пройти масаж обличчя Печерськ пропонує послуги нашого центру. Грамотні фахівці, індивідуальний підхід для кожного клієнта та косметичні засоби вищої якості допоможуть зберегти вашу красу, молодість та здоров'я!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого