Ультразвукове очищення обличчя на Печерську

очищення обличчя

Також апарат звужує пори та прибирає зі шкіри чорні та білі точки. Корисне очищення обличчя ультразвуком є ​​ще й тому, що під час такої процедури видаляється верхній шар шкіри, й обличчя після чистки виглядає свіжим та помолоділим. Ультразвукова чистка рекомендують проводити людям із жирною або сухою шкірою, яка має нерівності та не дуже пружна.

Внаслідок того, що наш центр пропонує дуже хорошу ціну на такий вид очищення, ви зможете без проблем перевірити на собі результативність та раціональність проведення такої процедури. Кожна дівчина хоче мати чисту та гладку шкіру обличчя, у цьому найкращим помічником є ​​саме очищення. Під час сеансу вам не тільки очистять шкіру, але й нанесуть заспокійливу маску після процедури.

УЗ чистка обличчя – це ваш шлях до досконалої та свіжої шкіри.

Особливості косметологічної чистки обличчя

Ультразвукове очищення обличчя на Печерську – це дуже ефективна процедура з очищення та омолодження шкіри, стійкий результат якої видно відразу після сеансу. Плюс такої процедури в її безпеці, адже з використанням ультразвукового апарату немає необхідності розривати тканини шкіри, що призводить до травм та набряків.

Наші косметологи проведуть процедуру якісно, ​​стерильно та безпечно, адже наша робота – дарувати красу та здоров'я. Чистка обличчя апаратним способом за допомогою ультразвуку допоможе вам бути на висоті навіть коли у вас поганий настрій, адже візитна картка кожної людини – це її шкіра.

З чистою шкірою можна виглядати краще за всіх навіть без макіяжу, а якщо ви все-таки бажаєте його нанести, то на чистій шкірі він виглядатиме професійніше та рівніше.

Така процедура буде корисною навіть тим, у кого, здавалося б, немає акне або висипань, адже вона очищає шкіру також від залишків косметики, бактерій та від зайвих сальних виділень.

Проте перед тим, як записатися в нашу клініку на сеанс ультразвукової чистки, рекомендуємо звернути увагу на деякі протипоказання:

  1. запальні процеси на шкірі є перешкодою для процедури;
  2. небажано проводити процедуру при інфекційних захворюваннях та проблемах зі згортанням крові;
  3. наявність злоякісних епітеліом шкіри (рак);
  4. вагітним жінкам та мамам-годувальницям така процедура не бажана;
  5. хвороби крові та серцево-судинні проблеми є протипоказанням.

Можна записатися на консультацію до нашого фахівця – та він підкаже вам, як вчинити у вашому конкретному випадку, адже кожен організм унікальний.

Середня тривалість сеансу очищення становить близько 40 хвилин, причому частота таких процедур залежить від вашого типу шкіри. Наприклад, пацієнтам, у яких жирна або комбінована шкіра, рекомендується відвідувати косметолога щонайменше один раз на півтора-два місяці. Пацієнтам із сухою шкірою достатньо разу на три місяці.

Після ультразвукової чистки обличчя ви отримаєте чисту, сяючу здоров'ям шкіру, гладку, як шовк. Колір обличчя буде рівним, зморшки розгладжені, а також прискорено кровообіг та обмін речовин. Само собою, люди з явними висипаннями побачать результат ще яскравіше. Крім того, однією з улюблених пацієнтів якостей такої чистки є те, що вам не потрібно доглядати шкіру якимось особливим чином після очищення, загоєння відбувається саме.

Яка вартість чистки обличчя в нашому місті?

Київ – велике місто, тому салони краси є й в центрі, та на периферії. Різниця в ціні процедури у різних частинах міста, природно, буде суттєвою. Крім того, для формування ціни зазвичай лікар оцінює загальний стан вашої шкіри, оскільки обсяг робіт залежить саме від цього. Можливо, якщо ситуація досить важка, вам буде потрібно пройти кілька процедур.

Наша центр недалеко від м. Печерськ дотримується лояльної цінової політики, тому ультразвукове очищення буде не тільки ефективною процедурою для вас, але й достатньо доступною, навіть якщо вам доведеться пройти кілька процедур поспіль. Наша клініка проводить ультразвукову чистку якісно та стерильно, у нас працюють лише кваліфіковані майстри та досвідчені фахівці.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого