Плазмоліфтинг на Печерську

Плазмоліфтинг Кров людини – унікальна субстанція, багата гормонами, факторами регенерації та зростання.

Лікарям знайома безліч методик, що дозволяють із плазми, наповненої тромбоцитами, створювати коктейлі, що сприяють усуванню важких захворювань шкіри, алергічних проявів.

Застосування очищеної плазми в косметології дало потужний прорив у організації роботи з усунення вікових змін шкірних покривів.

Введення плазми з власної крові дозволяє вирішувати низку косметологічних проблем на клітинному рівні, лікуючи пацієнта від захворювань різної етіології.

Процедура малоінвазивна та її проведення не забирає багато часу. Відбувається вона за три етапи:

 1. забір крові;
 2. обробка;
 3. ін'єкції.

Лікар набирає венозну кров у герметичну одноразову пробірку. Після маніпуляції субстанція міститься в центрифугу. Під дією обертальних рухів важкі червоні тільця осідають, утворюючи прошарок чистої плазми, наповненої тромбоцитами. Саме вони виконують роль відновлювального, дезінфікуючого та регенеруючого агента.

Прикінцевим етапом плазмоліфтингу є безпосереднє підшкірне введення одержаного розчину на проблемні місця. Відібрана із власної крові, плазма не викликає відторгнення, алергічної реакції. Вона повністю засвоюється дермою. З цієї причини проводити ПРП терапію безпечно.

Де зробити плазмоліфтинг на Печерську?

Процедура лазмоліфтингу обличчя, шиї, декольте, волосистої частини голови здатна вирішити безліч косметологічних проблем на різних ділянках тіла від голови до інтимних зон. Її застосовують у боротьбі з:

 1. алопецією;
 2. розтяжками;
 3. птоз;
 4. мімічними зморшками;
 5. акне;
 6. целюліт;
 7. жирною себореєю;
 8. деформацією статевих губ.

Також за допомогою плазмоліфтингу ефективно коригують форму інтимної зони жінки. Якісно усуває вікові зміни, бореться із підвищеною кількістю меланіну.

Безпосереднє введення під шкіру на берда, живіт усуває стрії. Також тромбоцити зупиняють атрофію тканин, роблячи лікування целюліту швидким. Ефект після курсу процедур, щодо зморшок, тримається тривалий період часу. Щодо алопеції, плазмоліфтинг шкіри голови стимулює зростання волосяних цибулин, про що свідчать відмінні відгуки клієнтів. Для видимого результату достатньо курсу з 3-5 процедур із періодичністю раз на місяць.

Плазмоліфтинг, при правильному виконанні, є абсолютно безпечним для здоров'я клієнта. Але існує низка протипоказань, які унеможливлюють проведення процедури. До них належать:

 1. хронічні захворювання при стадії загострення;
 2. інфекційні захворювання;
 3. новоутворення;
 4. цукровий діабет;
 5. нефропатія.

Дослідний спеціаліст центру Slim на Печерську, який бажає допомогти, а не нашкодити, в обов'язковому порядку з'ясує які захворювання Ви перенесли, що Вас турбує на момент першого прийому. Засумнівавшись, він може направити Вас для аналізу. Введення крові, насиченої токсинами, не дасть необхідного ефекту, а лише посилить ситуацію.

Яка вартість плазмотерапії у Києві?

У центрі естетичної косметології Слім на Печерську ін'єкції плазми проводять кваліфіковані фахівці, які мають вищу медичну освіту. Дотримання протоколу, стерильність та доброзичливість персоналу – те, що чекає на Вас у наших стінах.

Якщо Ви втомилися від вікових проблем, недосконалостей шкіри або Ви давно мрієте про копію розкішного волосся – записуйтесь на прийом у Slim. У нашому центрі ціна на плазмоліфтинг на Печерську настільки демократична що кожен може її собі дозволити. Нехай усі Ваші мрії здійснюються разом з нами.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого