Центр косметології Слім на Оболоні

Центр апаратної та лазерної косметології Slim на Оболоні - це місце, де ви зможете вирішити всі естетичні моменти, які вас турбують.

Уже понад 12 років ми намагаємось дарувати красу, здоров'я, молодість нашим пацієнтам. У нас працюють досвідчені фахівці: лікарі, дерматологи, косметологи, масажисти, які можуть знайти індивідуальний підхід до вирішення будь-яких завдань.

оболонь

Ми зібрали найкраще обладнання у сфері лазерної та апаратної косметології, щоб ви могли скоригувати свою фігуру, видалити небажане волосся, розширені судини, новоутворення, омолодити шкіру обличчя, тіла без найменшої шкоди для здоров'я плюс насолодитися приємним проведенням часу.

Ми знаємо, як важливо полюбити себе, відчути бажану, тому за досить короткий час допоможемо вам наблизитися до своєї мрії. Співробітники центру регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб використовувати нові знання та набутий досвід у професійній діяльності.

Центр Slim на Оболоні спеціалізується на проведенні процедур для клієнтів із різноманітними косметичними проблемами. Для кожного відвідувача, небайдужого до краси власного тіла, ми раді запропонувати індивідуальне вирішення проблем.

Центр на Оболоні надає такі послуги:

Всі процедури проводяться у комфортній обстановці. У кабінеті ви зможете повністю розслабитися і бути упевненими: ви надійно приховані від сторонніх цікавих очей. Кваліфіковані спеціалісти дерматологі або косметологі та подологі запропонують необхідні для проведення сеансу одноразові аксесуари. Ми дбаємо про своїх відвідувачів і підтримуємо їхнє прагнення до ідеалу.

Центр Slim на Оболоні знаходиться біля метро Мінська на пр.Героїв Сталінграда 18А, тому дістатися нашого центру не важко.

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого