Лазерне лікування грибка нігтів на Оболоні

Лікування грибка нігтів у центрі Slim на Оболоні проводиться Неодимовим лазером Fotona, який зарекомендував себе як безпечний, максимально ефективний спосіб усунення оніхомікозу в стислий термін.

лікування грибка

На жаль, на захворювання оніхомікозу страждає величезний відсоток населення, а до появи лазерної методики позбутися його коштувало досить тривалих зусиль і витрат часу. Тепер проблему можна усунути простіше і оперативніше, локально впливаючи на осередок ураження без трудомістких процесів використання мазей та інших препаратів. Доступ цих лікарських засобів до внутрішньої частини нігтьової пластини, де локалізовані патогенні мікроорганізми, обмежений, тому лікування грибка значно затягується.

Причини грибка нігтів

Причин виникнення оніхомікозу дуже багато – це інфікування у місцях великого скупчення людей, наприклад, на пляжах, у саунах, басейнах, оскільки грибок може передаватися шляхом дотику із зараженою поверхнею та не обов'язково з шкірною. Додатково впливають спадкові фактори: ослаблення імунітету, погана гігієна, незручне та неякісне взуття, фактори здоров'я.

У чому виявляється оніхомікоз?

Грибок нігтів найчастіше виникає на пальцях ніг. Він проявляється не тільки у зовнішньому неестетичному вигляді нігтьової пластини – її деформаціях, відшаровуванні, потовщенні, яскраво-вираженій зміні забарвлення, а також у провокуванні неприємного запаху. Якщо вчасно не розпочати лікування грибка нігтів лазером, шкідливі бактерії швидко починають поширюватися на прилеглі тканини, вражати шкіру пальців, стопи, викликати свербіння, підвищене потовиділення, липкість шкіри. У запущених випадках оніхомікоз може призвести до втрати нігтьової пластини плюс подальшому тривалому лікуванню патології, що перекинулася на інші ділянки стопи.

Окрім того, грибок нігтів – це інфекційна хвороба. Вірус може передаватися контактним способом і при дотику шкіри до поверхонь, на які може потрапити збудник. Таким чином, грибок нігтів починає загрожувати не тільки його безпосередньому носію, але й передатися членам сім'ї через тапочки, поверхню для підлоги, рушники, килимки.

Лазерна терапія Неодимовим лазером Fotona, що проводиться в центрі естетичної медицини Slim у районі Оболонь, дозволить дуже швидко забути про проблему та пов'язане з нею погіршення якості життя. Це результативне та безпечне лікування, яке впливає виключно на вогнище, не травмуючи сусідні здорові тканини.

Показання до лазерного методу лікування грибка нігтя

  1. порушення рівномірної структури нігтьової пластини на пальці ноги чи руки;
  2. потовщення нігтя;
  3. поява широкого простору між шкірою та нігтем, заповненого відмерлими тканинами або порожнього ложа;
  4. неприємний різкий запах, що виходить з області ураження.

Щоб точно поставити діагноз потрібно буде пройти обстеження у профільних лікарів – дерматолога центру Slim на Оболоні, або здати зіскрібок, можливо й інші аналізи. Тільки в цьому випадку можна буде призначити ефективне комплексне лікування запущеного грибка нігтів лазером та застосовувати радикальні методи усунення патології.

У чому метод лазерної терапії видалення грибка нігтя?

Лазерний промінь цілеспрямовано проходить крізь нігтьову пластину, заглиблюється у тканини та руйнує суперечки грибка. Вже після стартової процедури вдається усунути більшу частину організму збудника та запустити регенеративний процес здорових тканин. Руйнується міцелій, відбувається знезараження шарів, тканина оздоровлюється, настають відновлення. Залежно від стадії розвитку патології може знадобитися 4-6 сеансів плюс-мінус. Кожна процедура не займає більше ніж півгодини.

Проводити лазерну терапію проти оніхомікозу можна пацієнтам у будь-якому віці за відсутності протипоказань, пов'язаних із загальним станом здоров'я або тимчасовими причинами необхідності відмови від лазерної терапії.

Фахівці Центру Slim на Оболоні попередньо проводять обстеження поточної стадії оніхомікозу та підбирають найефективніший курс лікування в індивідуальному порядку для кожного пацієнта клініки. Лазерний апарат, що використовується в арсеналі обладнання, допускає тонкі та варіативні налаштування, які спеціаліст клініки здійснює у кожному конкретному випадку.

Перед процедурою необхідно здати необхідні аналізи, щоб виявити тип вірусу, та провести зачистку нігтьової пластини, що дасть максимально ефективно проникнути променю лазера до збудника патології, минаючи відмерлі тканини.

Протипоказання до лазерної методики лікування грибка нігтів

  1. інфекційні захворювання організму, підвищена температура тіла, загострення хронічних патологій будь-якого типу;
  2. цукрового діабету, онкології, СНІДу;
  3. під час вагітності на будь-якому терміні, а також після пологів на весь лактаційний період;
  4. гострі та постійно-поточні дерматологічні захворювання, які присутні паралельно оніхомікозу.

Плюс процедуру скасовують у випадках нервових та психічних захворювань, у періоди гострого депресивного стану, інших хворобах психологічного плану.

Рекомендації для підтримки результатів лікування

Для якісного та ефективного лікування важливо не лише усунути проблему, а й здійснювати ретельну профілактику. Терапевтичні методи в тандемі з апаратним лазерним впливом забезпечать тривалі та ефективні результати лікування на відміну від порад, які дають на різних форумах (в домашніх умовах, йодом, оцтом тощо), дозволивши забути про патологію на багато місяців і років.

Після лазеротерапії грибка нігтя необхідно дотримуватися рекомендацій дерматолога та подолога, щоб максимально запобігти виникненню рецидиву.

Переваги центру естетичної медицини Slim на Оболоні

Наш центр ліцензовано МОЗ. Ми працюємо на сучасному обладнанні, застосовуємо інноваційні лазери, перевірені на ефективність та якість сертифіковані за міжнародними та українськими стандартами препарати, а у штаті – висококваліфіковані лікарі-косметологи, дерматологи вузького спрямування. Ми уважно ставимося до кожного відвідувача, робимо доступною будь-яку процедуру, яка позбавляє косметичних проблем, позначаючи адекватні ціни.

Пацієнти центру Slim на Оболоні отримують позитивний результат вже через 4-6 процедур - ефективне лікування грибка нігтів лазером та відмінний сервіс за доступними цінами.

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого