Лазерне видалення розтяжок на Оболоні – ефективний спосіб назавжди позбавитися від дефекту

У центрі естетичної медицини Slim на Оболоні фахівці допоможуть позбутися розтяжок за допомогою інноваційної апаратної процедури – лазерного видалення розтяжок Неодимовим та Ербієвим лазером Fotona, методика, яка є повністю безпечною та результативною. Позитивний ефект спостерігається вже після першої процедури для повного усунення стрій необхідно пройти курс, що складається з декількох сеансів. Тривалість лазеротерапії з усунення розтяжок визначається фахівцем клініки, залежить від віку пацієнта, індивідуальних особливостей шкіри, а також ступеня виразності та терміну давності стрій.

Причини та показання для видалення розтяжок

розтяжки

Розтяжки на тілі можуть з'явитися з різних причин – внаслідок різкого набору чи скидання ваги, гормонального дисбалансу, вагітності, захворювань ендокринної системи. В результаті розривів волокон дерми та заповнення сполучною тканиною, на шкірі проступають смуги різної ширини та довжини, які можуть мати як білястий, так і яскравий червоний або синюшний відтінок. Найчастіше вони виявляються на животі, грудях, стегнах і сідницях. Стрії завдають серйозної шкоди естетиці шкіри тіла, відповідно, виникає природне бажання позбутися їх швидше. На сучасному етапі розвитку медичної косметології існує кілька варіантів усунення дефекту, серед яких фракційне лазерне видалення розтяжок та ін'єкції – один з найефективніших, швидких та безпечних.

Як здійснюється видалення стрій лазером?

Процедура проводиться за допомогою неодимового або ербієвого лазера. Вибір найбільш ефективного протоколу лікування у кожному конкретному випадку вибирається спеціалістом центру Slim на Оболоні, залежно від ширини та строку давності утворення стрій. Ербієвий лазер найчастіше ефективний для видалення широких, застарілих розтяжок, у той час як щодо «молоді» та тонкі смуги можна результативно видаляти неодимовим лазером.

Сутність процесу видалення полягає у впливі фракційного лазерного променя на сполучні тканини, внаслідок чого відбувається їх поступове «випарювання». В області нагрівання активується утворення фібробластів, колагену, еластинових волокон, що підвищує тургор, еластичність та пружність шкіри. Розтяжки стають менш помітними, зменшується їх розмір, уражена область зовні стає максимально наближеною до здорової тканини. Лазер не вражає інші ділянки шкіри та не травмує її, цілеспрямовано діючи лише на атрофовану зону та стимулюючи утворення здорових клітин епідермісу.

Тривалість одного сеансу може становити від 15 хвилин до години – все залежить від площі патологічної зони, обраної методики, особливостей шкірного покриву та сполучної тканини пацієнта. В середньому на курс потрібно від 2 до 5 процедур, які здійснюються з інтервалом 30 днів.

Місцеве знеболювання в локальній зоні дії лазерного променя забезпечується за рахунок контактної системи охолодження, передбаченої в лазерному апараті. Також, за бажання клієнта, лікар може здійснити додаткову анестезію за умови відсутності алергічної реакції на компоненти знеболювального препарату.

Позитивні ефекти від впливу лазера в центрі Slim на Оболоні

В результаті лазеротерапії активуються процеси регенерації дерми та зовнішніх шарів шкіри на клітинному рівні:

 1. поліпшується кровообіг;
 2. активно виробляються колагенові волокна, еластин та фібробласти;
 3. відновлюється структура та колір шкіри.

Атрофовані ділянки стають мінімально помітними, колір вирівнюється, скорочується площа смуг. Після усунення стрій практично виключається можливість рецидиву їхнього прояву без провокуючих факторів.

Лазеротерапія може застосовуватись у будь-якому віці від 18 років і підходить для будь-якого типу шкіри.

Рекомендації з підготовки та відновлювальний період

Перед процедурою лазеротерапії та після її проведення потрібно як мінімум два тижні до та після уникати засмаги, не відвідувати солярій, а також утриматися від агресивних скрабів та пілінгу. Після видалення розтяжок фахівець може порадити нанесення спеціального засобу на оброблену шкіру. Реабілітаційний період триває приблизно один-два тижні, через кілька днів може з'явитися невелике лущення та утворення кірочок у дію лазерного променя. Їх примусово не можна видаляти, вони самі відпадуть протягом 1-2 днів. Жодного іншого видимого травмування шкіри, а також хворобливих та дискомфортних відчуттів пацієнт не відчуває.

Протипоказання до лазерного видалення розтяжок

 1. період вагітності та годування дитини грудним молоком;
 2. онкологія у будь-якій стадії;
 3. вірусні інфекції, загострення хронічних захворювань;
 4. цукровий діабет;
 5. хвороби, пов'язані з ендокринною системою, лімфою, захворювання крові та сполучних тканин;
 6. проблеми дерматологічного характеру, виявлені на зоні впливу лазера;
 7. варикоз;
 8. серцево-судинні захворювання.

Результаты Удаления растяжек

На попередній консультації в київському центрі естетичної косметології Slim, яка розташована в районі метро Оболонь, спеціалістом буде вивчено анамнез клієнта з метою виключити наявність захворювань, за яких лазеротерапія протипоказана. У разі відсутності факторів ризику лікар призначить курс, кількість процедур, вибере оптимально ефективну методику, розробить програму відвідування та надасть необхідні рекомендації.

У Slim на Оболоні – ми використовуємо сучасне лазерне обладнання Fotona, широкий спектр послуг у напрямку естетичної медицини та косметології, висококваліфікований персонал, а також комфортні умови, відмінний сервіс та доступні ціни.

Видалення розтяжок
Ціна
Будь-яка область за 1см2
400 
від 10-20 см2
2000
від 20-40 см2
4500
від 40-60 см2
6000
від 60-100 см2
7000
Живіт
5000
Груди
3000
Область сідниць
5000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого