Дерматолог на Оболоні

Консультація дерматолога для сучасної людини стала складовою комплексного догляду за власною шкірою обличчя, тіла, особливо за наявності різних висипань, дерматитів.

Вчасне виявлення захворювання є гарантією максимально ефективного та безболісного лікування проблемної шкіри, тому з візитом до професіонала не варто затягувати.

дерматолог оболонь

Перевага консультації дерматолога у центрі Slim на Оболоні.

Професійна діагностика, консультація або призначення досвідченого дерматолога знадобиться пацієнтам, які зіткнулися з появою вугрової висипки, утворенням грибків на нігтях ніг і рук, хворобливими висипаннями, дерматитами, псоріазом, появою розширених судин на обличчі та інших дерматологічних.

Перш ніж приступити до лікування недуги дерматолог центру Slim на Оболоніпроведе огляд та може призначити додаткові методи дослідження для точного встановлення першопричини захворювання, що розвивається.

Для найбільш точного встановлення діагнозу лікар застосовує різні методики дослідження:

  1. мікроскопію;
  2. гістологію;
  3. цитологію та багато інших.

Отримані в рамках дослідження результати дозволяють спеціалістам центру Слім позначити пацієнту найбільш дієві рекомендації та методики лікування.

При яких захворюваннях допоможе дерматолог?

дерматолог

Лікар дерматолог на Оболоні також може надати допомогу пацієнтам з порушенням нормального стану шкірних покривів, рубців, проблеми росту волосся та захворювання нігтів, усунути ознаки старіння шкіри.

Шкіра є дзеркалом людського здоров'я, тому значення професійної діагностики, консультації, лікування неможливо переоцінити.

Нерідко дефекти у вигляді шрамів, рубців постакне свідчать про виникнення серйозних питань у внутрішніх системах організму, особливо шлунково-кишкового тракту. Своєчасне звернення до фахівця допоможе обмежитися мінімальним лікуванням – надалі уникнути розвитку соматичних захворювань чи низки ускладнень.

Небезпека самолікування

Область дерматології — одна з найдавніших та найширших. Людина, яка не має профільної освіти, нездатна адекватно визначити причини захворювання, вибрати ефективну методику лікування. Ціна консультації дерматолога в центрі Slim на Оболоні є настільки доступною, що дозволити собі може кожна людина.

Чим раніше шкірні прояви будуть виявлені, тим дієвішим буде призначене експертом лікування висипань, екземи, дерматитів інших шкірних захворювань.

Чому вибирають центр Slim?

Центр Slim на Оболоні – це центр естетичної медицини з інноваційним підходом до лікування та європейським рівнем обслуговування пацієнтів. Колектив складається з висококласних фахівців із великим досвідом роботи у медицині. Вони здатні оперативно знайти вирішення будь-якої дерматологічної проблеми. Всі процедури протікають у максимально комфортній обстановці, а особисті дані відвідувачів мають строго конфіденційний характер.

Комплексний підхід лікаря дерматолога до діагностики проблеми та пошук індивідуальної методики лікування давно стали візитною карткою нашого центру. Крім цього, ми гарантуємо доступність процедур, що проводяться, їх максимальну продуктивність.

Де нас знайти?

Завітайте до центру Слім на Оболоні, за адресою проспект Героїв Сталінграда 18 А, це 5 хвилин пішки від метро Мінська.

Як записатися на прийом?

Доступна онлайн-запис або зателефонуйте нашому адміністратору.

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого