Rf ліфтинг на Оболоні

rf ліфтинг оболонь

В основі абревіатури «RF» лежить Radio Frequency (у пров. – електричний струм у діапазоні радіочастот) – інноваційна технологія, спрямована на омолодження та підтяжку шкіри обличчя, тіла за рахунок впливу високочастотними струмами (радіохвилями).

Вікові зміни шкіри відбуваються за рахунок розшаровування колагенових волокон, які втрачають можливість підтримувати її в потрібному тонусі.

Rf ліфтинг на Оболоні у Києві пробували багато жінок, чоловіків. Позитивні відгуки, що підтверджують його ефективність та безпеку, роблять процес омолодження тканин обличчя безболісним та результативним. RF ліфтинг успішно бореться з проявами в'янення, обвисання шкіри, поверхневими зморшками, в'ялістю шкіри. Також, рф омолодження показано при проблемах з жировими відкладеннями, целюліті, розтяжках.

Побачити результати після rf ліфтингу можна після першої процедури, а остаточний ефект омолодження досягне свого піку через півроку. Будучи гідною альтернативою "пластики", процедура Росії ліфтингу на Оболоні - усуває вікові зміни, лікує целюліт, коригує контури тіла, роблячи його підтягнутим, пружним. Під час правильного способу життя, відсутності стресів, результат протримається не менше трьох років.

Rf ліфтинг Оболонь, ціни, акції.

У косметологічних кабінетах міста Київ та інших міст України може використовуватися обладнання, що створює монополярний або біполярний високочастотний струм. Це два види технології, що дозволяють отримати різні результати.

Температура біполярної технології (рф ліфтингу) становить 45 ° С, дає можливість точного визначення області впливу. Перевагою є відсутність магнітного поля. Технології, що мають більш високу полярність (триполярні, мультиполярні), є різноманітністю біполярного методу, або його поєднання з монополярним впливом.

На вартість процедури Rf ліфтинг на Оболоні великий вплив надає якість та можливості обладнання, що використовується. Тому в різних салонах ціна на процедуру ліфтинг різна, пропонуються як фірмові апарати, створені відомими світовими компаніями, так й їх аналоги, зібрані китайськими виробниками.

Отримати бажаний ефект від rf ліфтингу в центрі Slim, можна записавшись на дану процедуру в будь-який з наших центрів естетичної косметології в районах Оболонь, Позняки, Голосіїво. Тут застосовується оригінальне, ізраїльське обладнання, що дозволяє ефективно усувати дефекти шкіри будь-якої області тіла, підтягуючи та покращуючи структуру дерми, а ціна на rf омолодження залежить від зони впливу. Лікарі косметологи центрів «Слім» мають професійні знання, досвід, що дозволяють досягати бажаних результатів за найменших втрат часу.

Переваги та протипоказання до Росії терапії.

Перевага rf ліфтингу полягає в безопераційному отриманні ефекту, властивого хірургічним методам омолодження. Порівняно з пластикою: rf ліфтинг

  • повністю відсутнє пошкодження цілісності шкірного покриву (розрізи, синці, набряки), що супроводжується післяопераційними ускладненнями, необхідністю видалення шрамів;
  • виключена анестезія, що дозволяє захистити пацієнта від післяопераційних болів;
  • немає можливості інфікування, відсутня необхідність прийому антибіотиків;
  • немає вікових обмежень;
  • незначні тимчасові витрати (до 30-40 хвилин);
  • короткий період відновлення.

У косметології рф ліфтинг тіла застосовується для корекції фігури, дозволяючи позбавлятися целюліту, розтяжок, омолодження шкіри живота, рук, стегон. За допомогою rf ліфтингу покращується стан шкіри рук, підтягується контур плечей, зменшується прояв целюліту, підтягується внутрішня частина стегна, підтягуються коліна.

RF ліфтинг для обличчя реально усуває подвійне підборіддя; зморшки навколо очей, сліди пігментації, паралельно вирівнюючи рельєфність, нормалізуючи роботу сальних залоз. Найпрогресивніша методика безопераційної підтяжки має лише позитивні відгуки пацієнтів, доступні ціни.

Як за будь-якого термічного впливу на тіло, обличчя, для проведення існує ряд протипоказань, що змушують шукати інші способи корекції:

  1. захворювання імунної системи, цукровий діабет, онкологія, епілепсія;
  2. наявність металевих модифікацій (імпланти, кардіостимулятори);
  3. запальні інфекційні процеси;
  4. вагітність, період лактації.

Бажання отримати ефект «омолоджування» на довгі роки допоможуть втілити в життя кваліфіковані фахівці в центрі «Слім». Зателефонуйте, запишіться на курс процедур rf ліфтингу обличчя, тіла на Оболоні (термоліфтинг, підтяжка), результат якого доставлятиме задоволення при кожному підході до дзеркала. Ціни, акції на рф ліфтинг, ви можете побачити на сайті, або зателефонувавши по телефону

Радіохвильовий ліфтинг обличчя
Ціна
-15% знижка при оплаті курсу
Обличчя
800
Декольте
550
Обличчя + шия + декольте
1350
Обличчя + шия
950
Носогубна складка
450
Шия + підборіддя
550
Шия + декольте
750
Періорбітальна зона (зона очей)
450

 

Радіохвильовий ліфтинг тіла
Ціна
-15% знижка при оплаті курсу
Внутрішня поверхня стегон
650
Гомілки (задня поверхня)
650
Живіт (передня поверхня)
850
Фланки (боки)
650
Живіт + фланки (боки)
1000
Сідниці
700
Живіт + сідниці
1050
Задня поверхня стегон
850
Передня поверхня стегон
650
Стегна (3 зони) + сідниці
1650
Коліна
550
Руки
650
Спина (область лопаток)
700
Проблемні зони (живіт + задня поверхня стегна + сідниці)
1550

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого