Контурна пластика обличчя в центрі Slim на Оболоні – безопераційна процедура молодості та краси

Контурна пластика – це медично-косметологічний спосіб корекції овалу обличчя, повернення шкіри молодості, свіжості та природного привабливого вигляду. Головна перевага методики – корекція овалу обличчя здійснюється без скальпеля, довгого періоду загоєння та реабілітації.

пластика

Ефективна контурна пластика обличчя, губ, що проводиться з використанням філерів – препаратів, в основі яких міститься гіалуронова кислота або гідроксіапатит кальцію, передбачає ін'єкційне точкове введення складів у заздалегідь позначені для корекції області.

Уже після першої процедури пластики вдається досягти помітних позитивних результатів. Залежно від обсягів робіт та поставлених цілей корекції може знадобитися кілька сеансів контурної пластики, спрямованих як на виправлення конкретних вад та недоліків рельєфу чи стану шкіри, так і на безопераційну пластику обличчя загалом.

У київському центрі Slim на Оболоні профільні фахівці володіють безліччю технік у галузі контурної пластики, підбираючи оптимальний варіант ефективних процедур для кожного пацієнта. Внаслідок проведення сеансів краси усуваються естетичні проблеми окремих зон, асиметрія форм, набряклості, жирові відкладення в окремих областях, глибокі зморшки, підкреслюється природний овал обличчя.

Показання до проведення контурної пластики обличчя

За допомогою контурної пластики можна швидко і безболісно вирішити ряд естетичних завдань, до яких належать:

 1. коригування та підтяжка проблемних зон, усунення розмитих, нечітких контурів обличчя;
 2. відновлення симетричності форм;
 3. коригування та збільшення губ;
 4. зняття набряклості під очима, усунення птоз (навислого століття);
 5. надання обсягу впалим щокам;
 6. усунення провислої тканини щік;
 7. зміна форми вилиць (округлення, загострення);
 8. ліквідація підборідних м'ясистих відкладень;
 9. усунення яскраво-вираженої нососльозної борозни, виявлених носогубних складок тощо.

За допомогою контурної пластики можна заповнити недостатню кількість жирової підшкірної клітковини, домогтися нейтралізації та зниження кількості вільних радикалів, збільшити обсяги окремих зон, згладити зморшки за рахунок наповнення борозен гелевим складом природного походження та запуску природних процесів регенерації клітин. Уколи філерами на основі гіалуронової кислоти є найбільш популярними, поширеними та безпечними. Це природний для організму компонент, який має здатність утримувати природну вологу, стимулює вироблення колагену, еластину – головних будівельних білків, які відповідають за молодість, пружність та красу шкіри.

Техніки безопераційної контурної пластики

Методика ін'єкційної контурної пластики може здійснюватися із застосуванням біодеградованих (розсмоктуються) та небіодеградованих філерів. У центрі естетичної медицини Slim на Оболоні біля м. Мінська фахівці застосовують кілька сучасних безопераційних методик, альтернативних хірургічному втручанню, серед яких:

 1. ліфтинг-армування із застосуванням спеціальних ниток, що розсмоктуються, з утворенням колагенових волокон;
 2. дермальна б'ютифікація з використанням препаратів для згладжування рельєфу та омолодження;
 3. гіалуронові філери (біодеградовані) – ін'єкції, що дозволяють здійснити корекцію будь-яких лицьових зон та призупинити процеси старіння та в'янення.

Гіалуронова кислота - біоматеріал, який міститься в організмі людини, тому введення в тканини не викликає ускладнень, є безпечним, виводиться протягом 12 місяців. Перевага філера «гіалуронки» полягає також у мінімізації ризику отримати результат, відмінний від очікуваного. Якщо ефект корекції не влаштовує пацієнта, впорскування ферменту-антидоту, що розщеплює, анулює кислоту, повертаючи зміненим формам початковий вигляд.

Як проводиться контурна пластика вилиць, губ, підборіддя?

Введення препаратів здійснюється ультратонкою голкою, що проникає у глибокі шари дерми. Таким чином, вдається доставити мікроелементи в глибші шари шкірних тканин, які не можуть проникнути мазі, гелі і крему, що підвищує ефективність. Процедура контурної пластики проводиться під місцевою анестезією, що дає змогу нівелювати дискомфортні відчуття під час ін'єкцій. Безпосередньо перед сеансом введення філера спеціаліст робить попередню розмітку. Сама процедура займає в середньому близько 60 хвилин. Кількість філера, дозування, склад препарату підбирається лікарем-косметологом конкретно для кожного пацієнта після вивчення анамнезу, обстеження щодо відсутності протипоказань, а також залежно від типу проблеми, віку, особливостей організму та інших факторів.

Рекомендації на час відновлювального періоду

Після сеансу не рекомендується використовувати спиртовмісні засоби для гігієни шкіри, слід уникати відвідування солярію, сауни, не використовувати скраби, тональні креми, а також не приймати аспірин, утриматися від активної міміки та підвищених фізичних навантажень. Детальні рекомендації та поради щодо підготовки до сеансу, а також на час реабілітації будуть надані кожному пацієнту клініки Slim в індивідуальному порядку після консультації з фахівцем та підбору техніки контурної пластики.

Протипоказання: коли фахівці не проводять контурну пластику

Відмову у проведенні процедури пацієнти отримують у разі наявності наступних протипоказань:

 1. вірусних та бактерицидних захворюваннях епітелію;
 2. онкології;
 3. гострих інфекційних захворювань та хронічних у стадії загострення;
 4. психічних захворювань;
 5. при вагітності та в період грудного годування;
 6. алергії на компоненти препарату;
 7. патології згортання крові;
 8. за наявності травм будь-якого характеру, пошкоджень шкіри або тканин в області передбачуваного цільового застосування ін'єкцій.

Також процедура не призначається пацієнтам, які раніше робили силіконову корекцію, пілінг.

Результаты Контурной пластики

Якісна контурна пластика в ліцензованому МОЗ України Центрі Slim на Оболоні

Незважаючи на те, що процедура контурної пластики, на перший погляд, досить проста, важливо, щоб проводилася вона досвідченими кваліфікованими фахівцями , з точним дотриманням протоколів, дозування, складу препаратів А якщо ні, то можна отримати досить неприємні наслідки – від невдалого коригування до серйозних проблем зі шкірою, тканинами і навіть загальним здоров'ям.

Центр естетичної медицини Slim у Києві в районі Оболонь, запрошує на ефективні, безболісні та доступні за цінами процедури контурної пластики обличчя, які проводяться досвідченими лікарями з використанням новітніх препаратів, інструментарію та із застосуванням прогресивних запатентованих технік. У режимі онлайн можна записатися на попередню консультацію, вибравши зручний для відвідування час. Ми забезпечуємо комфортні умови, відмінний сервіс, професійний індивідуальний підхід, вибір найефективнішого методу усунення естетичних проблем безпечно, результативно та безболісно.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого