Лазерне лікування та стимуляція росту волосся на Оболоні

Густий волосяний покрив голови особливо важливий для дам, але й чоловіча половина людства далеко не в захваті від передчасної втрати шевелюри, а тому варто спробувати лазерний метод стимуляції росту та запобігання випаданню волосся на Оболоні.

алопеція

Лазерне лікування випадання волосся – це вплив спрямованим, контрольованим за частотою імпульсним променем з використанням спеціалізованого лазера Fotona. Він здатний запустити процеси росту волосся, які давно перестали працювати на клітинному рівні або стимулювати їх надто пасивну дію.

У центрі Slim на Оболоні можна швидко і ефективно відновити процес росту волосся, запобігти його надмірній втраті та зберегти здоровий, естетичний вигляд зовнішнього волосяного покриву на голові. Для цього потрібно просто записатися на попередню консультацію, а далі лікар-косметолог підбере найефективніший спосіб лікування волосся та відновлення його густоти. Не затягуйте з візитом і не посилюйте патологію надмірного випадання волосся, стоншення, втрати обсягу. Чим швидше звернутися до професіоналів у медичній косметології, тим оперативнішою та дієвішою буде вирішена проблема.

Чому виникають проблеми з волоссям?

Зовнішні стрижні живляться від внутрішніх фолікул-цибулин і, якщо джерело не дає стимулу до життя - волосся просто перестає рости, а згодом і зовсім виходить з ладу. Це як у рослин – корінь живий, але йому не вистачає сил утримувати себе і зовнішній відросток. Спочатку волосяний стрижень виснажується, згодом взагалі випадає внаслідок втрати джерела живлення від кореня. Така реакція стосується далеко не одного волосяного стрижня. Якщо ви знаходите на гребінці приблизно 30-40 волосків – це вже привід серйозно поставитися до ситуації та почати інтенсивно лікування проблеми.

Проблема випадання волосся криється глибоко – це відсутність належного харчування необхідними речовинами, оснащення киснем, порушення обмінних клітинних організмів, застійних явищ.

Як працює лазер при лікуванні алопеції?

Неодимовий та Ербієвий лазер Fotona застосовується в центрі Slim на Оболоні – це світлотепловий промінь, який повертає до життя клітини, стимулює нормалізацію їхньої життєдіяльності, активує процеси. Таким чином, виводяться токсини, що блокують процес живлення та дихання клітин, відновлюється нормальна діяльність клітин епідермісу, дерми, глибших шарів шкіри, волосся починає набувати стимул до життя, зростання, ущільнення.

Показання до лазерного лікування волосся

Лазерна терапія волосистої частини голови показана у випадках:

  1. дифузного порідження волосяного покриву;
  2. андрогенної та стресової втрати волосся;
  3. тьмяності, втрати обсягу шевелюри;
  4. внаслідок себорейних захворювань, підвищеної лупи, проблем зі шкірним покривом волосистого епідермісу та дерми.

Також випадання і виснаження волосся може активно виявлятися після стресових ситуацій, неправильних дієт, відвертого голодування з метою схуднути, при хімічному впливі на організм або волосся (сеанси хіміотерапії, агресивні барвники), в результаті гормонального прийому препаратів або природної реакції організму на гормон-дисбаланс. Перш ніж почати Лікування алопеції лазером треба виявити причини випадання. У ряді випадків застосовувати лазер не можна, щоб не погіршити фактори локальної проблеми з волоссям і не спровокувати причини погіршення здоров'я в цілому.

Протипоказання до лазерного лікування волосся: рекомендації фахівців клініки

Лазерна терапія світлотепловим променем незважаючи на свою безпеку, нетравматичність зовнішнього впливу має певні медичні протипоказання, за яких фахівці відмовить у процедурі. Це випадки:

  1. гострих інфекційних та хронічних захворювань, запалень в організмі, підвищеної температури;
  2. цукровий діабет, діагноз СНІД;
  3. дерматологічних негативних ознак на шкірі, доки не поставлено діагноз їх походження та не виявлено причин;
  4. захворювань крові будь-якого характеру, проблем із вегето-судинною системою;
  5. психічних недуг будь-якого плану, зокрема епілепсії, неврозу.

Не можна використовувати лазер у період вагітності на всіх, навіть ранніх етапах, під час лактації, особливо якщо матуся вигодовує малюка грудним молоком.

Активація стовбурового горбка та стимуляція росту волосся під лазером

Лазер спрямовано діє на клітини, міжклітинний простір, лімфу. Він зачіпає прямо чи опосередковано всі осередки підшкірного простору. Результат лазерної терапії для зростання волосся та активації клітин важко переоцінити. Тепло та світло імпульсного лазера викликають примусову активацію, запускають у роботу застійні, уповільнені процеси повітрообміну, живлення клітин. При цьому лазер – не болісна, нетравматична процедура, вона не вимагає анестезуючих засобів, застосовується локально.

У результаті проведення процедур лазерного відновлення та лікування волосся можна досягти швидких позитивних результатів, заповнивши цілісність шевелюри, зберігши насичену густоту пасм, блиск, довжину, доглянутість кожного волосся.

Центр естетичної медичної та косметології Slim у Києві на Оболоні – це ліцензована МОЗ косметологічна клініка, яка працює виключно з сучасним обладнанням та перевіреними на сертифікацію за міжнародними стандартами препаратами. На сайті є відгуки клієнтів та фото до та після.

У нас застосовують максимально безпечні та ефективні процедури з використанням перевірених на практиці методик. Ми можемо гарантувати результат, оскільки чесно та уважно ставимося до кожного клієнта, несемо відповідальність за взяті зобов'язання, скрупульозно вивчаємо анамнез кожного відвідувача, розробляємо індивідуальні програми вирішення проблем із волоссям у кожному випадку.

Лікування випадіння волосся
Ціна
Волосиста частина голови
2200
Лобова область
1200
Скронева область
1000
Тім'яна область
1800
Потилична область
1000
Плазмоліфтінг голови
2000
Мезотерапія голови
від 1050-1450

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого