Лазерне видалення куперозу та судинних сіток на Оболоні

Лазерне видалення видимих ​​судин та зірочок на обличчі, а також інших ділянках тіла – сучасна ефективна процедура, яку якісно та безпечно проведуть фахівці клініки Slim на Оболоні. Проблема видимих ​​підшкірних капілярів, судинних зірочок та сіток синього та червоного кольору пов'язана з патологічним розширенням судин, розташованих близько до епідермісу.

Червоні судини створюють чимало занепокоєння, порушують естетику обличчя, не завжди піддаються ефективному маскуванню косметичними засобами. У цьому випадку рекомендується усунення дефекту шляхом спрямованого впливу лазерного променя на проблемні області, внаслідок чого судини стають менш помітними і після кількох сеансів зникають.

видалення судин

Незважаючи на те, що існує кілька методик, спрямованих на коагуляцію судин, серед яких, фотовидалення, та видалення діодним лазером тим не менш, видалення судин Неодимовим лазером – найбезпечніший, нетравматичний і безболісний спосіб.

Причини куперозу та поява судинних зірочок

Очевидні червоні капіляри лінії з'являються внаслідок втрати стінками судин еластичності, внаслідок чого вони залишаються розширеними при зниженні кров'яного тиску. Згодом вони можуть збільшуватися, дедалі яскравіше виявляючись на шкірі. Залежно від типу патології, це можуть бути тонкі капілярні сіточки або більш видимі і великі судини, які добре помітні на поверхні дерми і зовнішнього епідермісу. В обох випадках естетика шкірного покриву дуже страждає, особливо якщо це дефект на обличчі: щоках, області носа, підборіддя, чола. Не менш турбує жінок також патологія в області шиї, декольте, плечей, передпліч, ніг, де вона також відбувається часто.

Причинами ламкості та втрати гнучкості судин можуть бути спадкові фактори, захворювання, а також нездоровий спосіб життя. Найчастіше судинні сітки спостерігаються у пацієнтів, які страждають на захворювання печінки, ендокринної системи, у періоди гормонального дисбалансу, під час вагітності. Також до прояву капілярних сіточек внаслідок зниження гнучкості судин схильні пацієнти, які страждають на венозні, судинні захворювання, підвищену в'язкість крові.

Судинні патології можуть також бути наслідком обморожень, захоплення засмагою, солярієм, сауною, неправильного догляду за шкірою, частого стресу, нервозності. У деяких випадках спровокувати видимі судини на обличчі та тілі можуть бути травмовані або хірургічні втручання.

Фахівці центру естетичної медицини Slim в районі Оболонь надають послуги лазерного видалення судин на будь-якій ділянці обличчя тіла, попередньо з'ясовуючи причини появи, вивчаючи анамнез та протипоказання, підбираючи індивідуальний курс для кожного пацієнта.  

Покази лазерного видалення судин

Лазерне видалення судин здійснюється у випадках:

 1. телеангіектазії;
 2. наявність судинних сіточек і зірочок;
 3. при куперозі – капілярному розширенні;
 4. судинних родимих ​​або «винних» плям рум'янцю;
 5. розацеа;
 6. гемангіом та великих судинних утворень.

Ефективне видалення здійснюється неодимовим лазером Fotona. Можливість варіативних налаштувань обладнання дозволяє впоратися з проблемами дрібних та більш виражених дефектів та здійснити коагуляцію на будь-яких ділянках обличчя та тіла.

Принцип лазерної коагуляції судин у центрі Slim на Оболоні

Сутність методу полягає в тому, що під впливом лазерного променя відбувається «склеювання» стінок близько до поверхні шкіри судин. «Прицільна» дія променя дозволяє усунути лише проблемні підшкірні дефекти, при цьому не ушкоджуються здорові тканини, не залишаються рубці та шрами. Процес не потребуватиме анестезії, оскільки лазерне обладнання оснащене системою охолодження і пацієнт відчуватиме лише частки секунди невелике поколювання та відчуватиме підвищене локальне тепло.

Уже після першої процедури пацієнти центру Slim на Оболоні відзначають значне зменшення візуалізації капілярних та дрібних судин, діаметр яких не перевищує 3 мм. У складніших випадках потрібно кілька сеансів, щоб повністю позбавитися від дефекту. Зазвичай курс не перевищує 4 процедур, кожен сеанс триває до півгодини, плюс-мінус кілька хвилин.

Період реабілітації, в принципі, є умовним. Пацієнту не знадобиться особливий догляд, можна вести звичний спосіб життя. Але необхідно уникати сонячних променів та інших впливів ультрафіолету, у перші дні відмовитись від сауни, не травмувати шкіру скрабами та агресивною косметикою. У випадках видалення судин діаметром до 2-2,5 мм може спостерігатись невелике почервоніння шкіри, яке проходить протягом години. Незначне лущення не завдасть клопоту і пройде протягом 1-2 днів.

Протипоказання до лазерного видалення судин

Видалення судин лазером не здійснюється при діагностиці:

 1. системних захворювань сполучних тканин;
 2. інфекції, запалення, загострення хронічних хвороб;
 3. онкології;
 4. схильність до появи келоїдних рубців;
 5. вагітності та лактації;
 6. шкірні дерматологічні захворювання;
 7. епілепсії, психонервозні хвороби;
 8. СНІД та ВІЛ.

Фахівцями центру Slim на Оболоні буде проведено попередню консультацію та обов'язкове виявлення протипоказань. Але, якщо у вищезгаданому переліку є пункт, який стосується конкретно пацієнта, варто відразу звернути увагу лікаря-косметолога. Буде запропоновано інший альтернативний варіант, надано відповідні рекомендації, або процедуру буде відкладено до усунення тимчасової причини її неприпустимості.

Лазерне видалення судин у центрі Slim на Оболоні це: недорого, якісно, ​​безпечно та результативно

Наша клініка ліцензована Міністерством Охорони Здоров'я України та надає виключно якісні послуги медично-косметичного характеру, які виконують професійні фахівці. В апаратному арсеналі Центру є передове лазерне та інше обладнання, лише сертифіковані препарати, стерильні інструменти.

Ми гарантуємо результат і безпеку процедур, попередньо проводимо консультації, вивчаємо індивідуальні особливості організму кожного пацієнта, анамнез, виявляємо протипоказання в кожному конкретному випадку.

У нашій клініці пропонуються досить доступні ціни в Києві на видалення судин лазером, при цьому ми готові йти назустріч кожному клієнту, намагаємося знайти варіант впоратися з естетичною проблемою з огляду на бюджетні можливості пацієнтів.

Результаты Удаления сосудов

Відмінний сервіс, комфортні умови, привітність, уважність та індивідуальний підхід – основа обслуговування клієнтів, яка створює додаткові умови для приємного візиту, довіри та отримання позитивного результату.

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Видалення судин на щоках
800
Все обличчя
1500
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
25
від 50-200 імпульсів, за імп.
20
від 200 імпульсів, за імп.
15

 

Видалення судинних новоутворень
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
500
до 20 мм
1500
до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
3 - 5 шт
800
6 - 10 шт
1100
від 11 - 20 шт)
1800

 

Лікування розацеа
Ціна
Все обличчя, 1 проц.
1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого