Лазерне лікування акне на Оболоні

Лазерне видалення прояву акне на Оболоні – одна з найефективніших процедур, що дають швидкі результати, що здійснюється в комплексі з терапевтичним лікуванням.

акне лікування

Наявність яскраво видимих ​​прищиків на обличчі серйозно шкодить естетиці шкіри. Поява цих дефектів пов'язане із закупоркою, запальними процесами в сальних залозах та волосяних фолікулах. В результаті організм з метою запобігання інтоксикації крові активує захисний механізм, виводячи назовні утворені продукти розпаду клітин у вигляді гнійників та прищів.

Самостійно позбавлятися акне не можна, оскільки можна спровокувати поширення вугрової висипки на ще більші ділянки шкіри, внести підшкірну інфекцію. Не варто запускати вугрову хворобу, ігноруючи спеціалізоване лікування, оскільки запальні процеси можуть закінчитися утворенням абсцесів, дома яких можуть залишитися помітні мікрорубці. Крім того, у випадках дуже занедбаної стадії вугрова хвороба супроводжуватиметься не лише зовнішнім неестетичним виглядом, але й свербінням, дискомфортом гігієни обличчя, що значно погіршить якість життя.

Але це не вирок. Для усунення акне у будь-якій стадії – запрошуємо до центру естетичної медицини Slim у районі Оболонь, де фахівці проведуть глибоке обстеження та підберуть оптимальну методику усунення проблеми методом лазерної терапії або іншими сучасними способами. На ранніх етапах розвитку вугрової хвороби проблема вирішується швидко і результативно вже після перших сеансів.

Причини появи акне

Вугрова хвороба найчастіше вражає обличчя, шию, спину, місця підвищеної активності сальних залоз. Спостерігається у період статевого дозрівання у підлітків та молодих людей до 23 років. Акне може виникнути і у старшому віці. Причини вугрових висипів - це гормональні зміни в організмі, реакція на застосування лікарських препаратів, загальний стан здоров'я, стреси, проблеми зі шлунково-кишковим трактом, ослаблення імунітету, захворювання, пов'язані з ендокринною системою та інші. Ще локальна вугрова хвороба може з'явитися внаслідок неправильного харчування, зловживання алкогольними напоями, газованою водою, жирною та солодкою їжею, консервантами та смаженими продуктами.

Покази на видалення акне лазером

Лазерна терапія акне в центрі Slim на Оболоні – ефективна, безболісна та малотравматична апаратна методика усунення проблеми вугрової висипки, яка показана у випадках:

  1. регулярних висипань на шкірі;
  2. схильність до збільшення площі розповсюдження;
  3. підшкірних та відкритих комедонів;
  4. наявності тактильно нодул, папул і пустул, що промацуються;
  5. переродження вугрових точок у складні запальні вогнища;
  6. неефективність усунення зовнішньої патології іншими терапевтичними способами.

Слід зазначити, що для тривалого та стійкого ефекту пацієнтам необхідно усунути або максимально нівелювати внутрішню причину появи акне, пов'язану із загальним станом здоров'я та наявності патологій в організмі.

Переваги та особливості лазеротерапії в усуненні акне

Особливість лазерного лікування акне полягає в тому, що спрямований лазерний промінь, грамотно відрегульований фахівцем-косметологом за довжиною та частотою локального імпульсного впливу відповідно до індивідуального методу лікування, не тільки сприяє знищенню патогенних бактерій та наданню антисептичного ефекту. Процедура активує природні захисні функції організму, обмінно-поживні процеси на рівні клітин, покращує кровообіг у проблемних областях та сприяє усуненню застійних явищ. Лазеротерапія активно використовується як профілактика, стерилізація, а також для усунення ускладнень, що виявляються у вигляді шрамів постакне. Після процедури лікування вугрової хвороби покращується загальний стан шкіри, вона набуває більш здорового та сяючого вигляду, знімаються почервоніння, набряклості у проблемних зонах, значно зменшується ймовірність рецидиву. Ефективність відзначена на рівні 90%, виражений позитивний результат виявляється вже після 1-2 сеансів.

Методика лазерного лікування акне в центрі Slim на Оболоні

Лазерне лікування є впливом променем заданої частоти і довжини хвилі на вогнища ураження. Короткочасні імпульси ефективно вбивають шкідливі мікроорганізми. Тому сеанс спрямований на усунення глибоких вогнищ запалення, ліквідуючи джерело та запобігаючи повторному прояву вугрів на обробленій ділянці.

Пацієнти знаходяться у зручному положенні на кріслі або кушетці. Під час процедури лікування, що проводиться в області обличчя або шиї, спини, очі захищаються спеціальними окулярами. Лазерний метод не викликає больових відчуттів і вимагає анестезії. Неодимовий лазер оснащений системою повітряного охолодження, тому максимально дискомфортні відчуття – це легкі поколювання та тепло в області обробки променем.

Час одного сеансу – від 20 до 30 хвилин. Лікар-косметолог індивідуально призначає курс, який може складатися з кількох процедур із певним інтервалом часу. Все залежить від стадії розвитку вугрової хвороби, віку пацієнта, стану запалення, здоров'я та інших об'єктивних факторів.

Протипоказання до застосування лазерного видалення акне

До застосування лазерного впливу на шкіру існують обмеження та заборони. Методика виключається у таких випадках:

  1. при вагітності та під час грудного вигодовування;
  2. онкологічні захворювання у будь-якій стадії, діагноз СНІД;
  3. цукрового діабету;
  4. запальні процеси будь-якого характеру в організмі;

Рекомендації з підготовки та догляду після лазеротерапії

Перед лікуванням акне, лікарі центру на Оболоні обов'язково дають необхідні рекомендації. Найголовніше – не піддавати уражені ділянки ніяким механічним та косметичним засобам, уникати засмаги та попадання ультрафіолету навіть у малих дозах. Не можна використовувати скраби, будь-які зовнішні спирти, що містять спирт, не користуватися тональними кремами.

Після процедури може бути деяке почервоніння – воно піде протягом кількох годин, так само, як і маловиражені набряки. У випадках інтенсивного впливу лазером через день-два може відчуватися слабке лущення в області обробки. Примусово терти та знімати його не можна – воно саме пройде. Не можна відвідувати сауну, слід уникати будь-якої розпарки ділянки, що зазнала лазерної обробки, у перші кілька днів після сеансу.

На попередній консультації в клініці Slim, розташованій в районі Оболонь, кожен потенційний клієнт отримає відмінний сервіс, уважне ставлення профільних фахівців, а також чітко розроблену індивідуальну програму вирішення проблеми. Вона передбачає ефективні та безболісні методи, зокрема лазерне видалення акне на будь-яких ділянках обличчя та тіла.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого