Косметолог на Оболоні

Косметологія – різновид прикладної медицини, що займається естетичними проблемами нашої зовнішності. У тому числі й профілактикою, на основі розроблених новітніх наукових досягнень та випробуваних на практиці методик.

Науково доведено, що здоров'я шкіри людини – це зовнішній індикатор стану його організму загалом. Як показує досвід - чиста та здорова шкіра, якщо їй не займатися всерйоз, у наші дні – велика рідкість. Основними причинами, через які погіршується стан шкіри, є:

лікар косметолог

  1. Внутрішні, що включають вікові зміни, неправильний спосіб життя, шкідливі звички, стреси, гормональні порушення тощо;
  2. Зовнішні, що характеризуються негативним впливом навколишнього середовища (клімат, екологія, різного роду шкідливі випромінювання) плюс недостатній чи неправильний догляд.

Очистити, відновити, омолодити шкіру можуть досвідчені косметологи центру Slim на Оболоні, слава якого вже давно переступила межі Києва. У нас працюють професіонали вищої категорії, а для досягнення найкращого результату ми використовуємо найсучасніше обладнання плюс унікальні методики.

Консультація косметолога

Хочете поєднати корисне з приємним та стати ще привабливішим? Тоді вам залишається лише записатися на прийом до косметологічного центру на Оболоні біля м. Мінська, де вас прийме професійний.

Лікар косметолог проведе попередню консультацію, задасть кілька питань щодо вашого здоров'я, включаючи перенесені раніше захворювання, щоб унеможливити протипоказання. Тільки після цього зможе призначити відповідну процедуру.

Періодично кожна з нас має проблеми зі шкірою у вигляді «чорних точок». До більш серйозних відноситься акне. Порушення роботи сальних залоз шкіри, що закупорюються та сприяє розвитку шкідливих бактерій, локального запалення. Щоб позбутися подібної неприємності, кожна жінка, яка поважає себе, чоловік, для якої краса – природний стан душі тіла, повинна хоча б раз на місяць відвідувати спеціалізований косметологічний салон, центр.

Дослідний косметолог на Оболоні пропонує безліч послуг, заснованих на найсучасніших методиках.

Очищення обличчя найпопулярніша процедура з очищення шкіри. Лікар готує шкіру, після чого починає видаляти вугри, прищі вручну та лише для важкодоступних ділянок використовує косметичні ложечки або спеціальні стерильні голки. По закінченні косметологічної процедури, обличчя протирається антисептичним засобом, потім наноситься заспокійлива маска або крем.

Хімічний пілінг обличчя. Він заснований на впливі на шкіру косметичних препаратів, виготовлених з органічних сполук, у результаті відбувається відшарування злущеного епідермісу. Залежно від кожного індивідуального випадку проводяться такі процедури:

  1. Делікатно очищається лише тонкий верхній шар (поверхневе очищення);
  2. Вплив проникає в базальні шари, що прилягають до дерми ;
  3. Усуваються рубці, йде пігментація, згладжується грубий рельєф шкіри (глибокий пілінг).

У всіх випадках тканини починають активно оновлюватися, стимулюється процес природної регенерації, посилюється тургор.

Ультразвукова чистка обличчя. Передача ультразвукових коливань відбувається завдяки спеціальному приладу – скрабберу, внаслідок маніпуляцій виборче відділення омертвілих клітин (здорові клітини не залучаються до процесу) та обличчя очищається. Процедура винятково щадна, що практично виключає травми.

Комбінована (змішана) чистка обличчя, коли використовуються дві методики – мануальна та ультразвукова. Під дією ультразвукових хвиль пори розширюються, покращується локальний кровообіг тканин, а потім косметолог делікатно проводить очищення пор вручну.

Лазерний пілінг – ще один інноваційний спосіб позбавлення небажаних дефектів шкіри. Він проводиться за допомогою спеціального лазерного ербієвого Fotona.

Вартість косметологічних послуг у центрі Slim на Оболоні, за відгуками численних клієнтів, демократична, також проводяться регулярні акції та знижки. Консультація косметолога безкоштовна!

Запишіться до нас на консультацію косметолога та особисто переконайтеся в цьому!

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого