Плазмоліфтинг шкіри голови

Плазмоліфтинг волосся, або точніше шкіри голови - революційний метод ін'єкційного омолодження, справжній прорив у галузі естетичної медицини. Унікальність процедури полягає у використанні як ін'єкційний препарат власної крові пацієнта. Інноваційний плазмоліфтинг волосистої частини голови - це прості уколи в поверхневі шари шкіри препарату плазми крові, збагаченої комплексом мікроелементів та вітамінів.

плазмоліфтинг

З вени проводиться забір невеликої кількості крові, яка центрифугою поділяється на еритроцитну масу та плазму, багату на тромбоцити. Тромбоцити - безбарвні клітини крові, які виконують важливу роль у згортання, беруть участь при виробництві білків, що стимулюють поділ та розмноження клітин тканин організму. Основні функції тромбоцитів:

 1. виділення біологічно активних речовин, що називаються факторами росту, які відновлюють пошкоджені тканини, стінки судин;
 2. вироблення тромбопробок, які блокують звужують пошкоджені ділянки судин, знижуючи крововтрати;
 3. забезпечення імунних властивостей організму шляхом прикріплення до патогенних мікроорганізмів, їх знищення;
 4. виконання функції будівельного матеріалу для відновлення тканин.

На основі ефекту регенерації плазмоліфтинг голови активізує роботу клітин сполучної тканини, починається природний синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти, які відповідають за оновлення всіх шарів шкіри. Результат - припиняється відмирання волосяних цибулин, сплячі фолікули переходять в активну стадію зростання. Дія плазми на волосяний покрив:

 1. підвищення місцевого імунітету шкіри;
 2. нормалізація клітинного метаболізму;
 3. посилення кровообігу та постачання тканин киснем та поживними речовинами;
 4. стимулювання природних процесів регенерації;
 5. зняття запальних процесів та пригнічення патогенної флори.

Результат плазмоліфтингу голови

Процедура плазмоліфтинг голови в Києві як спосіб протидії випаданню та стимулювання росту волосся застосовується дуже успішно. Користь ін'єкцій доведена клінічними наслідками плюс рекомендована трихологами. Ефективний плазмоліфтинг при алопеції будь-якої стадії розвитку. Свідченнями проведення маніпуляції є:

 • облисіння різного ступеня та природи;
 • стоншення, погіршення густоти зовнішнього вигляду;
 • лупа.

Препарат для ін'єкцій, виготовлений із крові пацієнта, повністю сумісний із організмом. Він не викликає алергічних реакцій і не матиме жодних інших протипоказань до застосування. Приймаючи уколи, неможливе інфікування сторонніми вірусами бактеріями. Будучи повністю безпечною процедурою, плазмоліфтингу волосяного покриву голови дає приголомшливі результати. Ефект від маніпуляції:

 1. відновлення роботи сальних залоз;
 2. усунення сухості лущення шкіри;
 3. лікування акне;
 4. припинення випадання;
 5. оживлення цибулин.

Залежно від ступеня тяжкості облисіння та бажаного кінцевого результату необхідно від двох до шести процедур, інтервал між якими 2-4 тижні залежить від тяжкості захворювання. Випадання волосся відмирання волосяних цибулин зупиняється через кілька днів після першого сеансу й повністю припиняється після другого. Результати ін'єкцій помітні від одного до двох років, після ослаблення ефекту курс лікування варто повторити. Дія триматиметься довше, якщо проводити закріплювальні сеанси за рекомендацією лікаря.

Посилене харчування волосся робить його гладким, шовковистим блискучим, усувається ламкість, переріз. Після проведених сеансів плазмоліфтинг голови надає зачісці здорового доглянутого вигляду.

Процедура плазмоліфтингу голови

Центр естетичної медицини Слім у Києві проводить лікування проблем дерматологічного характеру, омолодження організму. У центрі працюють досвідчені кваліфіковані фахівці, лікарі-дерматологи-косметологи, які проведуть попередню консультацію, індивідуально призначать курс процедур залежно від діагнозу, інших факторів. Ми прагнемо максимального ефекту для кожного пацієнта. Відмінні відгуки клієнтів яскраве тому свідчення.

Як й інші прогресивні методи лікування облисіння, плазмоліфтинг волосистої частини голови на Позняках має тривалий, але тимчасовий ефект усунення проблеми. Ліквідуючи клінічні прояви хвороби, спосіб не позбавляє справжніх причин випадання волосся. Тому лікування захворювання комплексне з урахуванням усіх рекомендацій трихолога. Записуйтесь на консультацію на сайті центру, приходьте до нас у районах Голосіївський, Оболонь, ми допоможемо з'ясувати причину Ваших проблем, допоможемо з їх вирішенням застосовуючи нові технології, сучасне обладнання, низькі ціни.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого