Мікроблейдинг (мікропігментування) брів

мікропігментування Жінкам доцільно використовувати мікропігментування брів у разі, коли моделювати їх форму важко через повільне зростання або відсутність.

Останній час це затребувана б'юті-процедура, що дозволяє виглядати завжди доглянуто та не витрачати час на щоденний догляд.

Ця техніка макіяжу називається ще мікроблейдинг брів, вона широко застосовується у світі краси.

Мікроблейдинг - це новинка у перманентному макіяжі, що дає ефект природності. Процедура дуже делікатна, полягає у введенні пігменту у верхні шари шкіри за допомогою спеціального мікролеза. Корекція кольору дає стійкий результат протягом 3-5 років залежно від типу шкіри.

Цей вид косметологічного макіяжу дуже простий. Брови виходять правильної форми та кольору завдяки об'ємному малюнку, на шкірі промальовується кожна волосинка, даючи 6Д ефект. Перманентний макіяж допомагає приховати дрібні вади, збільшити густоту, змінити форму. Малюнок блисне рівномірно без зміни кольору.

Переваги мікроблейдингу є очевидними:

  • постійний доглянутий вигляд;
  • відсутність потреби щоденної корекції;
  • макіяж стійкий, не боїться води.

Процедура практично безболісна, склад фарби обережно діє на шкіру. Для максимального комфорту можливе нанесення препарату, що анестезує. Після сеансу не виникають роздратування, рубці чи інші дефекти. В області брів відсутній набряк, а скоринки, що утворилися, внаслідок посиленого лімфотоку швидко проходять.

Мікроблейдинг відрізняється від татуажу способом нанесення, довготривалістю ефекту. Татуаж робиться раз на все життя, а перманентний макіяж має свій обмежений термін життя. Висновок, як провести корекцію брів зробити легко. Варто згадати, що у разі невдало виконаного татуажу чи зміни моди, результат буде необоротним.

Мікроблейдинг у Києві: різні техніки

мікроблейдинг Виконати мікропігментування брів на Позняках у Києві запрошуємо до Центру естетичної медицини Слім. Для нанесення малюнка використовуються дві техніки залежно від результату.

Тіньова техніка (або розтушовки) мікроблейдингу брів полягає в нанесенні маніпулою малюнка у вигляді тонких штрихів, що створюють ефект тіней для приховування залисин та збільшення об'єму. У такий спосіб можливе створення необхідної форми та довжини.

Волоскова техніка татуажу брів заснована на дублюванні натурального розташування волосків. Риси на шкірі промальовуються різної довжини та ширини, при цьому використовуються різні відтінки фарби. Внаслідок цього всі порожнечі заповнюються пігментами.

Ця техніка застосовується у випадках повної відсутності волосяного покриву з різних причин, проводиться повна реконструкція брів, починаючи з промальовування контуру та створення вигину. Мабуть, це найоптимальніший спосіб відновлення брів із хорошим результатом, їх неможливо відрізнити від природних.

Заповнення порожнього простору до найдрібніших деталей з використанням кількох відтінків пігменту, певного напрямку проколів, різної їх довжини та глибини – це східна техніка 6Д у мікроблейдингу брів. В результаті виходить об'ємний малюнок, максимально наближений до натурального, рідкісні візуально стають густими. Абсолютно безболісно недорого.

Професійний мікроблейдинг на Позняках

У Центрі естетичної медицини Слім виконується перманентний макіяж мікропігментування брів за доступною ціною. В основі роботи центру лежить не прагнення великого потоку відвідувачів, а дбайливе ставлення до кожного клієнта. Наші фахівці дадуть професійну пораду, який вид мікропігментування найбільше підійде Вашому типу шкіри, визначать можливі індивідуальні протипоказання.

Результаты Перманентный макияж

Приходьте до нас у центр у районах Позняки, Осокорки на безкоштовну конcультацію, ми гарантуємо якісний результат, невисокі розцінки порадують навіть економних любителів татуювань. Наші фахівці втілять у життя Вашу мрію про ідеальні брови на довгий час. У Слімі працюють висококваліфіковані косметологи зі стажем роботи. Завітайте на наш косметологічний центр, ми раді допомогти кожному. Доступні ціни, найкращі відгуки.

Найменування процедурЦіна (грн)
Макіяж брів 2500
Корекція брів 1500
Макіяж губ (ефект помади або напівпрозорий акварельний ефект) 2500
Корекція губ 1500
Міжвіївий простір 2000
Міжвіївий простір ( корекція) 1500
Консультація спеціаліста Безкоштовна

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого