Лікування нетримання сечі на Позняках у центрі Slim

При проблемах з контролем сечовипускання може знадобитися спеціальне лікування та профілактика. Тому нашим пацієнтам у центрі Slim на Позняках ми рекомендуємо записатися на консультацію до гінеколога та дізнатися про сучасні методи лікування цієї проблеми.

За даними МОЗ, близько 25% жінок у Києві стикаються із симптомами нетримання сечі. У половини з них придбане стресове нетримання виникає внаслідок народження дитини чи інших причин.

Процес супроводжується мимовільним сечовипусканням під час бігу, підйому сходами, чхання або кашлю, підняття тяжкості, занять спортом.

Нетримання може сильно позначиться на соціальному житті та фізичній активності жінки. Незважаючи на те, що проблема не несе небезпеки для життя, вона завжди позначається на її повноцінності.

лікування нетримання сечі

Причини нетримання та підтікання сечі у жінок

Коли органи малого тазу функціонують нормально, спонтанне сечовипускання виключено. Нетримання можуть спровокувати фактори, внаслідок яких тазове дно та фасції втрачають природну підтримуючу функцію. До них належать:

 1. вік;
 2. набір зайвої ваги;
 3. генетична схильність до порушень у сполучних тканинах;
 4. порушення, спровоковані клімаксом;
 5. хронічні запори;
 6. тривалі хвороби дихальних органів;
 7. травми органів черевної порожнини;
 8. цистит;
 9. запальні захворювання.

Ці фактори можуть викликати усунення жіночих органів та сечового міхура. Внаслідок чого тиск в уретрі та сечовому міхурі змінюється. Тоді тиск в уретрі знижується при підвищенні тиску в черевній ділянці (наприклад, при кашлі або чханні). Внаслідок цього відбувається мимовільне підтікання сечі.

У такому випадку необхідно підібрати правильні методи лікування стресового нетримання сечі. Оскільки майже будь-який різкий рух провокує підтікання, жінка не може вести звичайне фізичне та соціальне життя. Вона змушена постійно носити прокладки. В результаті постійного дискомфорту та невпевненості в собі часто виникає депресивний стан. А хронічне подразнення шкіри провокує шкірні захворювання.

На сьогодні одним з найефективніших та найдієвіших способів лікування нетримання сечі в Києві це лазерна терапія. Саме тому медичний центр Slim на Позняках має у своєму арсеналі найкращий Ербієвий лазер Fotona та досвідчених лікарів-гінекологів для вирішення цієї проблеми.

Лазерне лікування нетримання сечі у жінок, опис, показання.

Лазерні технології успішно застосовують при лікуванні мимовільного сечовипускання легкого або середнього ступеня. У центрі Слім на Позняках ми використовуємо лазерну систему Fotona. Ербієвий лазер м'яко впливає на слизову оболонку піхви. Дія заснована на фототермічному ефекті - контрольовані прогрівання слизової оболонки передається на більш глибокі шари стінок піхви, запускаючи процес вироблення колагену, еластину, не утворюються шрами та рубці, та й під час лазерної терапії вони розм'якшуються та згладжуються.

Принцип лазерної терапії у гінекології:

 1. Передня стінка піхви та стінки сечового міхура скорочуються. Прогріваються зв'язки, м'язи та стимулюються волокна колагену, з яких складається каркас парауретральних залоз та внутрішньочеревних фасцій.
 2. Протягом наступних 2-4 місяців відбувається інтенсивне вироблення колагену. Максимальний ефект спостерігається через півроку.
 3. З'являються нові кровоносні судини, що підвищує чутливість піхви та ущільнюється слизова оболонка.
 4. Утворюється міцна опора для органів сечовиділення, підвищується тонус м'язів, що перешкоджає підтіканню.

Показання до процедури

Свідченнями процедури є:

 1. стресове нетримання легкого або середнього ступеня;
 2. змішане нетримання;
 3. мимовільне підтікання урини після пологів.

Лазерне лікування нетримання сечі що проводиться в центрі на Позняках не відноситься до інвазивних методів лікування. Воно не потребує підготовчих процедур чи наркозу. Тривалість маніпуляції вбирається у тридцяти хвилин. Для повного курсу лікування потрібно 2 – 3 сеанси з перервою на один місяць. Процедура не завадить пацієнтові одразу ж повернуться до звичайного життя – ефективність методу відчутна вже після першого візиту до лікаря-гінеколога. Дізнатись ціни лазерного лікування нетримання сечі в центрі Слім в районі Позняки можна на нашому сайті.

Перед тим, як застосовувати лазерну корекцію, потрібно проконсультуватися з урологом або гінекологом, здати аналіз сечі або мазок, щоб уникнути супутніх факторів. Після цього наші фахівці на Позняках проведуть лазерне лікування.

Протипоказання до лазерного лікування нетримання при якому лікарі центру Slim на Позняках перенесуть ваш візит або відмовлять у процедурі.

Лазерний метод має такі протипоказання:

 1. менструація;
 2. вагітність;
 3. гострий інфекційний процес;
 4. доброякісні та злоякісні пухлини статевих органів;
 5. ожиріння.
 6. важкий ступінь нетримання урини.

Ви можете дізнатися вартість лікування та записатись на консультацію до лікаря на Позняках в Слім, на нашому сайті або за вказаним номеру. Хочемо відзначити, що ціни на лазерне лікування нетримання сечі у жінок у нас одні з найдемократичніших у Києві, за наявності кращого обладнання для вирішення цієї проблеми.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого