Апаратний манікюр на Позняках

процедура Апаратний манікюр – це спосіб оформлення нігтів без використання ріжучих інструментів.

Перевага технології полягає в:

  • атравматичність;
  • швидкість виконання;
  • якість результату.

Майстер використовує в роботі професійне обладнання, яке не пошкоджує чутливу кутикулу та бічні валики. У разі потреби апаратний манікюр буде доповнений обрізним.

Техніка апаратного манікюру

Всі маніпуляції з пальцями рук чи ніг клієнта спеціаліст здійснює із застосуванням спеціального пристрою. Яке підключено до манікюрного апарату, а з іншого боку – має спеціальний отвір для встановлення фрез різних форм, діаметра, довжини, абразивності.

Залежно від індивідуальних особливостей клієнта та операції, фахівець обирає оптимальний режим роботи обладнання. Ніжну дерму обробляють тонкою фрезою на невеликій швидкості, а для грубої шкіри підбирають фрезу з високим ступенем абразивності плюс встановлюють більшу швидкість обертання робочого інструменту.

Дослідні майстри виконують маніпуляції відповідно до технології. Обробка здійснюється виключно на сухій шкірі, щоб унеможливити виникнення мікротравм. Грамотний вибір фрези дозволяє знімати лише той шар дерми, який має бути видалений, не торкаючись здорової шкіри не доставляючи клієнту больових або дискомфортних відчуттів. Вибирається оптимальна сила тиску на нігтьову пластину, щоб вирівняти її поверхню, не допустити появи борозенок.

Під час процедури видаляється колишнє покриття та шари ороговілої шкіри. Це дозволить суттєво заощадити ваш час та отримати бездоганний результат. Якісне виконання всіх операцій забезпечує як професіоналізм співробітників, а й устаткування. У центрі косметології Слім застосовуються виключно манікюрні апарати останніх моделей, які забезпечують ефективну дбайливу обробку тканин.

процедура апаратного манікюру Виконання апаратного манікюру починається з підготовки пальців та нігтьової пластини до майбутньої процедури. Обробляється кутикула спеціальним засобом розм'якшення, щоб зробити її подальше видалення максимально безболісним для клієнта. За допомогою алмазної насадки видаляється шкірний валик навколо нігтьового ложа, сама кутикула. Майстер робить акуратні, плавні, повільні рухи, щоб уникнути пошкодження кутикули. Виходячи від ситуації, він може коригувати величину сили притискання, змінювати тип фрези.

Після видалення надлишок дерми фахівець переходить до обпилювання нігтів для надання їм необхідної форми, а потім полірує їхню поверхню. Після остаточної обробки нігтьової пластини її обробляють спеціальним маслом.

Що ефективніше – апаратний чи обрізний?

Сьогодні апаратний манікюр має очевидні переваги перед обрізним - він дозволяє проводити обробку з мінімальними витратами часу. Майстер зможе привести ваші ручки ніжки у естетичний вигляд без болю та дискомфорту. Необрізна технологія сьогодні безпечніша, оскільки ймовірність появи ран, порізів саден на шкірі виключена.

Де зробити на Позняках?

Ми представляємо один із найкращих центрів естетичної медицини, де ви можете записатися на процедуру. У нас – найадекватніша вартість на послуги, висококваліфікований персонал плюс затишна обстановка. Ми регулярно отримуємо позитивні відгуки про роботу фахівців та впевнені, що вам сподобається у нашому центрі.

Запрошуємо вас на апаратний манікюр у Києві, вулиця Ганни Ахматової 35-А, недалеко від метро Позняки. З фото до та після виконаних робіт та цінами ви можете ознайомитись нижче.

 

Виды МаникюраЦена (грн)
Аппаратный маникюр (классический) 350
Аппаратный мужской маникюр 400 
Виды ПедикюраЦена (грн)
Педикюр аппаратный (подологический) 800
Удаление вросшего ногтя 100
Покрытие/Снятие Цена (грн)
Лечебное покрытие 40
Покрытие гель лаком 300
Покрытие Френч гель-лаком 350
Снятие покрытия гель-лака 100

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого