Лікування нетримання сечі лазером на Оболоні

При появі проблем із мимовільним сечовипусканням може знадобитися неінвазивне (тобто без хірургічного втручання) лікування нетримання сечі у жінок лазером. Саме тому нашим пацієнтам у центрі Slim на Оболоні в Києві ми рекомендуємо спробувати лазерну терапію та самостійно переконатися в ефективності лікування.

лікування нетримання сечі

Одна з чотирьох жінок у Києві хоч раз зіштовхувалася з нетриманням сечі (відповідно до даних Всесвітньої організації охорони здоров'я). Майже у 50% їх захворювання провокує стрес: мимовільне підтікання урини виникає, коли жінка біжить, займається спортом, кашляє, чхає, піднімається сходами, сміється, піднімає важкі речі або займається сексом.

Від цього помітно страждає повноцінність життя, багатьом проблема заважає працювати та насолоджуватися життям. Часто жінки не знають про те, що ефективні методи лікування існують і коштують невеликі гроші. Вони не наважуються розповісти про проблему свого гінеколога. Багато хто соромиться, не розуміючи справжніх причин недуги, і припускаючи, що це пов'язано з віковими змінами та тимчасовими проблемами після вагітності та пологів. Проблема нетримання торкається медичної сфери і згодом відбивається на соціальному житті.

Захворювання не несе загрози для життя, але сильно впливає на його якість. Жінка вже не може займатися улюбленим видом спорту чи активним відпочинком, проводити час у русі. Їй доводиться розбудовувати свій порядок дня, відмовлятися від інтимної близькості, з'являються комплекси.

Все це згубно позначається на психологічному стані: через постійний дискомфорт жінка відчуває себе невпевнено та вразливо. На тлі цього може розвинутись депресія. Крім психологічних аспектів, при недузі виникає потреба у щоденному носінні спеціальних прокладок. А сеча, що виділяється, може провокувати захворювання шкірних покровів і сприяти розвитку бактеріальних захворювань.

Фахівці центру Slim на Оболоні виділяють основні причини нетримання.

За досвідом фахівців стресове нетримання сечі у жінок виникає внаслідок слабшання здатності тазового дна та фасцій підтримувати органи сечової системи. Воно може бути спровоковане віковими змінами, генетичними особливостями сполучних тканин, важкими пологами, набором зайвої ваги, гормональними змінами, менопаузою. Причиною може стати важка фізична праця, часті запори, затяжні захворювання дихальних органів, травми порожнини малого таза. При цьому різниця між уретральним та тиском у сечовому міхурі змінюється. Так, при кашлі або різких рухах, тиск в останньому стає вищим, ніж у порожнині малого тазу, і урина мимоволі витікає.

Технологія лазерного лікування лазером Fotona на Оболоні.

Лікування нетримання лазером Fotona – перший у світі метод лікування інконтиненції, при якому слизова оболонка піхви не зазнає пошкодження. Сучасна технологія дозволяє лазеру проникати на глибину до 5-7 мм, не торкаючись інших жіночих статевих органів. Лазер діє завдяки фототермічному ефекту, не залишаючи ні розрізів, ні рубців. Контрольоване перевипромінювання тепла від слизової оболонки доходить до зв'язок і м'язів, стимулюючи вироблення колагену та еластину в тканинах.

Який принцип дії Ербієвого лазера Fotona?

Він скорочує передню стінку піхви і стінки сечового міхура. Через це температура всередині волокон колагену підвищується, а парауретальні залози та внутрішньочеревні фасції прогріваються. Положення уретри щодо сечового міхура змінюється. Як результат, сеча вже не витікає спонтанно.

Відбувається стимуляція вироблення неоколагену (наростання активності триває протягом півроку, потім ефект від лікування закріплюється). Завдяки покращеному кровообігу, утворюються нові кровоносні судини у тканинах. Все це дозволяє зміцнити опорну функцію органів малого тазу, та суттєво послабити симптоми стресового нетримання урини.

Показання до лазерної терапії.

 1. нетримання урини середнього та легкого ступеня;
 2. нетримання змішаного генезу;
 3. неконтрольоване витікання сечі після пологів.

Переваги лікування нетримання сечі у жінок у центрі Slim на Оболоні:

 1. не потрібне хірургічне втручання;
 2. немає потреб у підготовчих процедурах;
 3. метод безболісний та комфортний;
 4. процес займає мало часу: до 30 хвилин;
 5. зазвичай достатньо 2-3х процедур з перервою в 30 днів, але при більш тяжких порушеннях потрібно більше – до п'яти відвідувань на рік;
 6. після корекції пацієнти вже можуть повернутися до повсякденного життя;
 7. покращення стану помітні відразу після сеансу, максимальний ефект клієнти відзначають через шість місяців після процедури.

Результати безопераційного методу лікування нетримання у жінок

Лазерне лікування нетримання має високу ефективність, оскільки:

 1. У 94% пацієнток сильно знижується прояв симптомів;
 2. 7 жінок з 10 повністю позбавляються симптомів недуги (ефект триває як мінімум 3 місяці після сеансу);
 3. Позитивна динаміка спостерігається при мимовільному сечовипусканні змішаного генезу;
 4. Побічних явищ не виявлено.

Як відбувається лазерна корекція?

Використовувати Ербієвий та СО2 лазер для лікування нетримання можна не всім. Перед застосуванням лазерної терапії потрібна консультація гінеколога. Лікар клініки допоможе з'ясувати, чи підходить процедура саме у вашому випадку. Якщо так, то її можна буде провести того ж дня.

Дізнатися ціну лазерного лікування нетримання сечі в центрі Slim на Оболоні та прочитати відгуки ви можете на нашому сайті або за вказаними телефонами.

Для найбільш ефективного лікування необхідно виключити такі ризики.

Протипоказання для лікування інконтиненції лазером.

Метод лазерної корекції протипоказаний:

 1. під час місячних;
 2. вагітності;
 3. у разі діагностованого гострого інфекційного захворювання;
 4. при доброякісних та злоякісних пухлинах органів статевої системи;
 5. якщо у пацієнтки ожиріння з ІМТ > 33;
 6. при тяжкій стадії показано операцію.

Як довго збережеться лікувальний ефект?

Поліпшення від лазерного лікування нетримання як показують відгуки гарантовано закріпиться після 2-3 процедур лазерної терапії. Через 2 роки можна прийти на повторний курс. Ви можете дізнатися вартість процедури або записатись на консультацію до лікаря гінеколога в центрі Slim на Оболоні на проспекті Героїв Сталінграда поряд з метро Мінська в Києві на нашому сайті плюс отримати консультацію за телефоном.

Що не можна робити після процедури?

 1. не рекомендується займатися сексом протягом тижня після лікування;
 2. приймати гарячу ванну, відвідувати басейн протягом 4-7 днів;
 3. піднімати важкі предмети протягом 7-14 після процедури;
 4. скористатися тампонами протягом 20 днів після лазера;

Також потрібно намагатися не допускати запору протягом двох тижнів після застосування лазера. Через місяць потрібно повторити процедуру.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого