Лазерний пілінг обличчя на Оболоні

Незалежно від статі, віку, люди бажають, щоб їх шкіра завжди була еластичною, чистою та блискучою. Дійсно, наш успіх багато в чому залежить від зовнішності. Лазерний піліг в центрі Slim на Оболоні - одна з найпопулярніших процедур омолодження шкіри. Лазерна чистка вирішує багато проблем шкіри.

Робота лазера складається з поверхневого впливу на епідерміс, дерми. Як результат, фібробласти починають працювати швидше, виробляючи виробництво колагену, еластин. Крім того, верхні кератинізовані шари шкіри випаровуються, змушуючи шкіру швидше заживати.

пилинг лица

Кому показано лазерний пілінг

Лікарі центру Слим на Оболоні рекомендують лазерний пілінг обличчя для лікування прищів та застійних плям після нього. Діючи на меланоцити, світловий промінь їх руйнує, не впливаючи на здорові ділянки з нормальним рівнем пігментації. Поліпшення тургору шкіри клітин обличчя.

Показання до лазерного пілінгу обличчя та тіла:

 1. Зміни, пов'язані з віком,
 2. "гусячі лапи";
 3. пігментні плями;
 4. застарілі шрами;
 5. полегшення нерівномірно;
 6. Розширені пори;
 7. Надмірна суха шкіра.

Дерматологи центру Slim на Оболоні переконані, що лазерний пілінг обличчя може замінити механічне очищення або кислотні пілінги. Пілінги засновані на ретинолі, саліциловому або фруктовій кислоті, є ефективними, але вони не в змозі вирішити глобальні дегенеративні зміни шкіри. Не завжди можливо контролювати глибину проникнення реагенту, що робить навмисне «спалювання» нерівним. Лазерна чистка обличчя може усунути запальні елементи, нагноювання, впоратися із застійними плямами, зморшками, шрамами. Але це відбувається лише в косметичних приміщеннях, які надають сумнівні послуги без наявності необхідного обладнання.

Таким чином, лазерний пілінг обличчя на Оболоні - це практично єдиний спосіб боротьби з недосконалостями шкіри одночасно на кількох фронтах. Окрім багатофункціональності, вона має практичні переваги. Процедура проводиться повністю безконтактно, що робить інфекціювання шкіри неможливим.

Поряд із позитивними пунктами застосування процедури, експерти розрізняють ряд протипоказань. Лазерний пілінг обличчя та тіла, дерматологи не рекомендується людям із загостренням герпетичних захворювань. Гострі запальні процеси на шкірі також є перешкодою для проведення процедури. Абсолютні протипоказання:

 1. СНІД;
 2. вагітність;
 3. лактація;
 4. онкологічні захворювання.

Переваги проведення лазерного пілінга у центрі Slim на Оболоні

Багато хто вважає, що лазерні процедури, включаючи лазерне очищення обличчя або лазерну шліфовку обличчя занадто дорогі, купуючи тонни декоративної косметики. Подумайте, скільки ви витрачаете в рік на засоби боротьби з шкірними проблемами. А тепер уявіть, що цієї суми більш ніж достатньо для 1-2 процедур лазерного пілінга.

У центрі Slim на Оболоні лазерний пілінг обличчя, тіла, проводять Эрбиевым лазером Фотона з контрольованою глибиною проникнення в шкіру. Окрім доступних цін, ми надаємо високий рівень косметологічних послуг, у нас працюють кваліфіковані лікарі-дерматологи, які допомогли успішно впоратися з будь -якими проблемами шкіри.

Якщо ви є власником шкіри, схильною до різних висипань, позбавлених вологи та з рясною кількістю вікових плям, зморшок - процедура стане для вас панацеєю. При належному догляді висипання не може повернутися, а ефект анти-старіння триватиме кілька років.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого