Мрієте видалити розтяжки, швидко та ефективно?

видалення розтяжок лазером Розтяжки на тілі- це структурні дефекти шкіри, що виникають внаслідок зниження еластичності. З'явитися розтяжки червоного, білого кольору можуть у будь-якому віці як у жінок, так й у чоловіків. Як правило, розтяжки (стрії) з'являються в області декольте, на сідницях, стегнах, животі, зоні соска.

На жаль, розтяжки не піддаються лікуванню кремами, та позбутися їх повністю без лазерних чи ін'єкційних методик не вийде.

На щастя сучасні лазерні технології здатні значно покращити ситуацію, суттєво скоротити прояв стрій.

Лазерне шліфування у Києві дозволить швидко видалити розтяжки, поверне привабливий зовнішній вигляд, усуне неприємний дефект та подарує впевненість у собі.

Як відбувається процедура видалення розтяжок у центрі Slim у Києві?

Сучасна лазерна косметологія здатна творити чудеса, їй навіть під силу видалити гіпертрофічні розтяжки будь-якого віку. Використовуючи сучасні методики фракційної дії, можна повернути шкірі її первинний стан.

Видалити розтяжки у КиєвіВиди розтяжок:

Розтяжки бувають білими, червоними, трохи червоно - фіолетовими. Незалежно від того, якого кольору розтяжки, вони псують зовнішній вигляд, роблять шкіру нездоровою зовні. Це косметичний дефект, який потрібно усувати.

Колір розтяжок на тілі залежить від часу їх появи. Якщо розтяжки з'явилися нещодавно, то вони будуть яскравішими, з роками вони світлішають, але ніколи не зникають. Саме тому якщо ви мрієте видалити розтяжки в Києві за доступними цінами за допомогою лазера, вам необхідно записатися на консультацію до наших лікарів.

Для проведення процедури видалення розтяжок використовується спеціальний Неодимовий та Ербієвий лазер Fotona, який отримав схвалення у найкращих світових фахівців у галузі естетичної медицини, дерматології, а також косметології. Цей вид лазера відповідає всім необхідним медичним вимогам. Він дозволяє проводити процедури з омолодження проблемної шкіри будь-якої складності як на тілі, так й на обличчі.

Після впливу лазера Fotona, на оброблених ділянках активізується процес загоєння шкіри, у результаті формується новий молодий колаген, еластин. Як результат відбувається формування молодої, рівної та здорової шкіри. Лазерна шліфовка шкіри є найбільш дієвим методом боротьби зі шкірними дефектами, що дозволяє ефективно видалити розтяжки на будь-якій зоні тіла. Аналогів такої технології немає.

Переваги лазерних процедур:

  1. практично повне усунення дефектів на шкірі;
  2. результат можна спостерігати вже після першого сеансу;
  3. немає тривалого реабілітаційного періоду;
  4. мінімум протипоказань;
  5. широка сфера дії.

Сучасний світ потребує гарного зовнішнього вигляду. Щоб чогось досягти, необхідно виглядати доглянутим та бути впевненим у собі. Проблеми зі здоров'ям турбують кожну людину, незалежно від статі, вікової категорії. Шкіра потребує постійного догляду, який не завжди можна здійснити в домашніх умовах. Особливо стрії турбує жінок після вагітності, коли виникає безліч розтяжок на животі, стегнах, попереку, декольте.

Мрієте видалити розтяжки у Києві ефективно та швидко. Лазерне шліфування стрій - це процедура, яка найчастіше використовується для відновлення шкіри після пологів. Також розтяжки можуть з'явитися після різкої втрати ваги.

Записатися попередньо на процедуру або консультацію до Центру естетичної косметології Слім, Ви можете за телефонами контактними вказаними на сайті, або скориставшись спеціальною онлайн формою запису. Доступні ціни, акції на лазерне видалення розтяжок, сертифіковане обладнання Fotona, кваліфікований персонал зроблять все, щоб видалити стрії за короткий проміжок часу.

Видалення розтяжок
Ціна
Будь-яка область за 1см2
400 
від 10-20 см2
2000
від 20-40 см2
4500
від 40-60 см2
6000
від 60-100 см2
7000
Живіт
5000
Груди
3000
Область сідниць
5000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого