Лазерна гінекологія

лазерна гінекологія

Процедури з омолодження інтимної зони в Києві стають все популярнішими з кожним роком.

Це пов'язано з природним бажанням кожної дівчини не втрачати привабливості та краси з віком.

Технології не стоять на місці, та сьогодні вже не потрібно вирішуватися на складні хірургічні операції. Лазерна гінекологія дає змогу омолодити інтимну зону без тривалої реабілітації. Лазер впливає на тканини, усуває сліди вікових змін, післяпологові рубці, шрами, в'ялість статевих губ та інші гормональні та фізіологічні деформації.

Лазерне інтимне омолодження

Лазерні гінекологічні процедури безболісні, не залишають по собі дискомфорту, тому легко вписуються під звичний порядок життя. Процедури не становлять жодної загрози для статевих органів. Немає необхідності проходити курс - лазерне інтимне омолодження діє швидко, а ефект зберігається на тривалий час.

Показання

Лазерна гінекологія призначена для оздоровлення омолодження інтимної зони. Вона має низку показань:

  • сухість слизових оболонок;
  • піхвові стінки позбавлені тонуси та пружності;
  • піхва сильно збільшилася після пологів;
  • деформації, пов'язані з клімаксом;
  • знижена чутливість;
  • біль сильний свербіж;
  • розрив післяпологових рубців;
  • атрофія статевих органів після пологів, під впливом гормонів або віку;
  • стресове нетримання сечовипускання.

Протипоказання

Лазерне інтимне омолодження не є сильним навантаженням на організм, це найбезпечніший спосіб боротьби з деформаціями. Але будь-яка процедура має свої обмеження – протипоказано вагітним, у період лактації, клієнтам із цукровим діабетом у стадії декомпенсації, онкологією, вен. захворюваннями, хронічною гострою патологією органів малого тазу.

Лазерна інтимна пластика в Києві

Послуги лазерної інтимної пластики з'явилися в столиці буквально 3-5 років тому й зараз активно розвиваються. Це чудова безболісна альтернатива хірургічному втручанню. Для жінки важливо почуватися комфортно впевнено як при повсякденному житті, так й в ліжку.

омолодження інтимне На додаток до лазерної гінекології у нас надаються послуги з омолодження статевих губ. Процедура складається із запровадження ін'єкції. Гіалуронова кислота стимулює обмінні процеси в тканинах, в результаті статеві губи стають правильно окресленими та повними.

Ін'єкція регулює вміст води в клітинах, перешкоджаючи зневодненню. Тканини відновлюються, покращується кровообіг. Використання натуральних компонентів гарантує відсутність алергії та інших побічних ефектів.

Процедуру рекомендується повторювати щорічно. Результат - вульва виглядатиме здоровою, матиме естетичний вигляд. Ін'єкція підвищує чутливість клітора та піхви, що дуже позитивно позначиться на статевому житті та подарує нові яскраві відчуття. Найновіші методики дають можливість вводити препарат у зону клітора, внаслідок чого збільшується точка G, відповідальна за сексуальне збудження.

Центр естетичної медицини «Слім» надає послуги з омолодження інтимної області районами Києва Оболонь, Голосіїво, Позняки. Доступні ціни, тривалий ефект плюс сотні захоплених відгуків про лазерну гінекологію на нашому сайті. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які знаходять персональний підхід до кожного клієнта.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого