Ультразвукове чищення обличчя

чищення обличчя

Багато жінок не з чуток знають про різні дерматологічні проблеми, серед яких закупорювання пір, поява чорних крапок на носі та щоках, виникнення прищів та вугрів, а також комедони. Всі вони можуть досить сильно змінити зовнішність, а також впливати на здоров'я, створювати емоційну пригніченість та невпевненість.

Щоб усунути ці дефекти, необхідно своєчасно та комплексно підходити до вирішення цього завдання.

За допомогою професійних процедур, таких як ультразвукове чищення обличчя, можна успішно боротися з подібними проблемами. Таке очищення буває кількох видів:

 1. Механічне. Видавлювання жиру з підшкірного шару виконується спеціальним інструментом.
 2. Хімічна. Видалення поверхневого шару виконується спеціальними кислотними розчинами.
 3. Чистка ультразвуком. Шкіра очищується завдяки впливу хвиль ультразвуку.

Найпопулярнішою та затребуваною в косметології, вважається ультразвукова чистка обличчя. Вона ефективно очищає шкіру та відрізняються низькою травматичністю. Також не потрібно проходити відновлювальний період.

Кому рекомендується чищення обличчя ультразвуком.

Й у жінок, й чоловіків, у різному віці спостерігається закупорка пір. Тому рекомендується робити ультразвукову чистку з різною періодичністю. Це від стану шкірного покриву, його типу, гормонального фону, інших причин. Тим, хто має шкіру досить проблемну, потрібно регулярно відвідувати косметолога. Такі процедури дозволяють досягти хороших результатів. При цьому необхідно розуміти, що повністю вирішити проблеми, вийде лише за допомогою комплексного підходу. Ультразвукова чистка – процедура досить ефективна, але при професійному підході додатково застосовують маски та пілінги. Також необхідно дотримуватись особистої гігієни. Пил з вулиці, погано змиті косметичні засоби, утворення від сальних залоз призводять до закупорювання пір особи. Тому потрібно правильно та систематично його доглядати, проводити щоденні очищення.

Чистка обличчя ультразвуком проводиться з різною періодичністю. Для кожного пацієнта лікар підбере кількість необхідних процедур та схему лікування.

Що таке ультразвукове чищення обличчя?

Цей метод безпечний, недорогий, відрізняється високою ефективністю, за його допомогою добре видаляються різні забруднення шкіри обличчя, спини, грудей. Виконується апаратом, який генерує ультразвукові хвилі, що відрізняються за своєю частотою та інтенсивністю. Дія такого методу полягає у безболісному та безпечному знятті верхньої частини епідермісу. За допомогою апарату видаляються ороговілі клітини, частинки бруду, жир, що знаходиться на поверхні, сальні пробки. Відбувається оновлення клітин у верхньому шарі епідермісу, покращується їхня регенерація, харчування, підвищується резистентність. Навіть для в'ялої та вікової шкіри можна отримати чудовий результат. Процедура хороша тим, що вона абсолютно не викликає біль, відсутні негативні відчуття, відчувається лише легка вібрація.

Кому можна чистити обличчя ультразвуком.

Пілінг за допомогою ультразвуку стане знахідкою для тих, хто має суттєві порушення у галузі дерматології. Очищення ультразвуком проводиться, якщо є такі симптоми:

 1. посилена робота сальних залоз;
 2. з'являється набряклість;
 3. колір обличчя стає потьмянілим;
 4. пігментація;
 5. сильне лущення;
 6. слабкий тонус епідермісу.

Ультразвукове чищення обличчя у Києві виконується в центрі Slim із застосуванням спеціального ультразвукового скрабера. Процедура користується високою популярністю у підлітків, жінок, які нещодавно народили дитину, а також тих, хто має патологію нейроендокринного характеру. Під час процедури відбувається незначне звуження пір, зникають та розгладжуються невеликі зморшки. Також шкіра швидше засвоюватиме речовини для харчування та діючі компоненти, що знаходяться в косметичних масках, сироватках, кремах.

Протипоказання до ультразвукового чищення обличчя:

 1. при екземі, герпесі;
 2. наявність гнійничків;
 3. при вагітності;
 4. якщо нещодавно проводився хімічний пілінг;
 5. за наявності судинних та серцевих захворювань, епілепсії, частих гіпертонічних кризах;
 6. людям із психологічними проблемами.

Коли ці хвороби загострюються, краще відкласти відвідування салону.

Ціна на послугу ультразвукова чистка обличчя цілком доступна для пацієнтів. Але останнім часом все більше стає популярним лазерний пілінг. Це дозволяє отримати чудові результати, що сприяють вирішенню проблем естетики та дерматології, які індивідуальні для кожної людини. Часто її роблять моделі, відеоблогери та навіть голлівудські зірки. Процедура дозволяє досягти швидкого результату. Правильний догляд за шкірою обличчя дозволяє зберегти цей ефект досить довго. Вагомими перевагами такого методу є відсутність болючих відчуттів, немає необхідності проводити реабілітаційний період.

Запрошуємо записатися по телефонах або онлайн на процедуру ультразвукового чищення. Відвідування нашого центру Слім – це зручна для вас локація – Оболонь, Позняки, Голосіїво. Ціна формується залежно від зони обробки та додаткових засобів (пілінгів, ліфтинг програм)

Чистка обличчяЦіна (грн)
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика Onmacabim) 950
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика Is Clinical) 1500
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя (косметика DMK) 1100
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя + Ферментна маска (косметика DMK ) 1390
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя + Пілінг 1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого