Як вилікувати грибок нігтів

оніхомікоз В особливо складних випадках розвитку грибка нігтів це може вимагати тривалого лікування протягом кількох років. Причому лікарські препарати, які задіяні при комплексній терапії оніхомікоза, не можна назвати повністю безпечними, вони негативно впливають на печінку. Форма захворювання грибком може бути складною та залежить від збудника грибкової інфекції.

У багатьох випадках використання ліків проти грибка нігтів може призвести до побічних дій. Особливо небезпечно це за наявності цукрового діабету на стадії декомпенсації. Народні методики не можуть стати ефективними способами боротьби із захворюванням грибка, коли оніхомікоз знаходиться на занедбаному рівні.

Домашній підхід до лікування не призводить до сприятливого результату. Навпаки, це Вас призведе до посилення ситуації, що склалася. Але як вилікувати грибок нігтів ефективно та швидко? За допомогою лазера! Цей інноваційний засіб лікування дозволяє оперативно позбутися патології, не завдаючи шкоди здоров'ю. Ваші нігті знову випромінюватимуть красу та здоров'я.

Ефективні методи лікування оніхомікоза

Оніхомікоз це дуже важке захворювання, здатне негативно позначитися на загальному стані людини та її зовнішньому вигляді. Якщо вчасно не розпочати процедуру лікування грибка, це може призвести до плачевних результатів.

Основний спосіб позбавлення грибкових захворювань у Києві – лазерне лікування. Ця методика дозволяє ефективно та безпечно боротися із захворюванням навіть, коли ситуація матиме вкрай занедбаний вигляд. Принцип використання лазера - його вибірковий вплив на зону пластини нігтя, що зазнала грибкового ураження.

Сутність лазерної терапії полягає в тому, що за допомогою лазерного променя вдається локально впливати на вогнище інфекції. При цьому нігтьова пластина не ушкоджується та залишається в цілісному стані. Міцелію грибка нагрівається до критичної температурної позначки та руйнується. Ефективність лазерного лікування становить 99%, тому цей метод всі більше обирають паціенти з грибком на любій стадії.

У центрі естетичної медицини Slim в Києві, процедури проводяться таким чином:

  1. Огляд дерматолога та ряд рекомендацій з його боку щодо виявленого захворювання;
  2. У разі потреби пацієнта направляють на низку додаткових обстежень – культуральне та мікроскопічне дослідження на грибок. Це частина комплексної діагностики, яка за стандартом проводиться на будь-якій стадії захворювання. Вона дозволяє точно виявити штам грибкової інфекції та призначити грамотну терапію;
  3. Імпульсивна обробка нігтя Неодимовим лазером Fotona. Процедура здійснюється за 4 етапи на всіх ділянках, які були вражені.

Спочатку лазер обробляє всю поверхню нігтьової пластини, а потім вже відбувається робота по області навколонігтьового валика та нігтьового ложі. Після цього нігті знову набувають чудового зовнішнього вигляду. Ефективний лазерний метод лікування оніхомікоза - запорука здорового стану нігтьової пластини пацієнтів, важливо точно дотримуватись рекомендацій лікаря та не проводити пробних сеансів, а зробити повний курс. вилікувати оніхомікоз

Де у Києві вилікувати грибок нігтів?

Центр Слім, що знаходиться в місті Київ, це ліцензований центр апаратної косметології (Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152), що займається естетичною медициною вже більше 10 років.

Ефективно, безпечно, вилікувати грибок нігтів можна в одному з трьох відділень, розташованих на Позняках, Оболоні та Голосіївському районі, поряд із метро. Саме тут у Києві зібрані команди професіоналів лікарів, подологів, косметологів, які мають необхідний досвід та навички лікування грибка.

Ви можете бути впевнені, що назавжди позбавитеся грибка на руках, на ногах. Потрібно лише вчасно звернутися до спеціалізованої установи, де вам нададуть професійні косметологічні послуги за прийнятною ціною.

Лазерний метод лікування стане справжньою знахідкою у вирішенні найскладніших косметологічних проблем, лікування грибка нігтів, шкіри.

ЗАПИШИТЬСЯ на прийом ліквання оніхомікоза вже зараз, на зручний для Вас час.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого