Лазерна епіляція або фотоепіляція

лазерна епіляція

Багато дівчат нелегко вибрати найбільш підходящий спосіб видалення волосся: лазерна епіляція або фотоепіляція – що вибрати? Якщо не вникати в подробиці, можна подумати, що ці два способи майже ідентичні. Для цього є свої підстави: обидва методи працюють завдяки світловому впливу. Але незважаючи на це, по суті своєї техніки відрізняються як й методика проведення. Давайте з'ясуємо, у чому їх відмінності, які плюси та мінуси.

Загальні риси фотоепіляції та лазерної епіляції

Дія першого та другого методу заснована на явищі селективного фототермолізу: поглинання світлової енергії хромофорами (пігментними структурами, в яких міститься меланін). Пігмент нагрівається, що призводить до руйнування цибулини та кровоносних судин, які доставляють поживні речовини до фолікулів. Це пояснює той факт, що волоски темного кольору (в яких вище вміст меланіну) більш чутливі до лазерного випромінювання, на відміну від світлих.

Принцип такий самий, як й при поглинанні тепла темним одягом на сонці: чорне волосся нагріється швидше порівняно зі світлим, — пояснює Деббі Томас, американський експерт у галузі лазерних технологій. – Енергія світла поглинається пігментною речовиною, що призводить до їх нагрівання. Тоді недиференційовані клітини, з яких має рости волосся, руйнуються.

Чим відрізняється фотографія від лазерної епіляції?

Фотоепіляція (англ. Intensive Puls Light – IPL) – у перекладі з англійської означає інтенсивне імпульсне світло. Особливість методу в тому, що світлові промені розсіюються у вигляді широких смуг, висвітлюючи великі ділянки шкіри. Лазер проектує світло в пучок, який впливає на фолікул. У процесі не зачіпаються шари епідермісу, дрібні кровоносні судини, інші тканини та органи. Це дозволяє вважати процедуру максимально щадною для людського організму.

Друга відмінність у підготовчих процедурах. Для проведення даної епіляції є потреба у збриванні волосся. А ось для лазерної епіляції Александритовим або Неодимовим лазером на шкірі має бути видно волосся. В ідеалі ця довжина має бути 2-3мм. Енергія променя по дроту потрапляє у фолікулу й руйнує її.

Між лазерами різних видів є свої відмінності у властивостях та діапазоні дії. Вони працюють так - випромінювання Александритового лазера знаходиться в короткохвильовому спектрі – завдяки цьому він ефективний не тільки по відношенню до поверхневих фолікулів, але й до кожного покриву. Тому його застосування пов'язане з ризиком отримання опіків, якщо є свіжа засмага. Тому дотримання всіх рекомендацій є ключовим фактором для проведення епіляції.

Неодимовий лазер славиться тим, що дозволяє ефективно проводити видалення волосся навіть на смаглявій шкірі, за недавньою засмагою з мінімальним ризиком . Але така процедура є більш чутливою за відчуттями, оскільки глибина проникнення променя може досягати 3-6 мм.

Загальні протипоказання

Варто враховувати такі протипоказання:

  1. Сивина та сиве волосся;
  2. період вагітності та годування груддю;
  3. гострий інфекційний процес;
  4. пошкодження шкіри;
  5. епілептичні напади;
  6. алергічна реакція на сонячне світло;
  7. цукровий діабет;
  8. онкологічні захворювання;
  9. проблеми згортання крові;
  10. встановлений кардіостимулятор;
  11. варикозне розширення вен 3 ступеня;

Лазерну та фотоепіляцію дозволяється проводити за відсутності у пацієнта даних обмежень.

Показання до епіляції лазером.

Процедура показана при: небажаному зростанні волосся на тілі, появі їх у незвичних для них місцях (у дівчат на підборідді, шиї, верхній губі), наявності врослого волосся.

Переваги процедури в тому, що:

  • можна оперативно обробити великі ділянки шкіри завдяки широкому спектру впливу приладу;
  • лазер діє розсіяно, вплив розподіляється однаково по всій робочій області, волосяний фолікул не піддається точковому впливу;
  • під світловими променями відбувається не тільки руйнування волосся, але й омолодження шкіри;
  • одночасно можуть видалятися пігментні плями та вугровий висип.

До недоліків можна віднести болючість у деяких місцях. Тому її рідко проводять без гелів із знеболюючим ефектом. Широка зона дії одночасно добре, й погано, адже промені прогрівають як цибулини волосся, так й шкірний покрив. Тому людям з підвищеною чутливістю така процедура може здатися болючою, але це лише при першому сеансі, оскільки густота волосся дуже велика.

Оскільки зона впливу лазерної плями в межах 1.5-2 см2 – це не створює перешкод до проведення процедури в зоні верхньої губи та між бровами.

Основні показання для застосування цього виду епіляції: зростання небажаного волосся на обличчі, над верхньою губою та чутливих зонах тіла, гіпертрихоз, гірсутизм, вросле волосся, гіперпігментація; надто жорстка структура, яка не дозволяє використовувати інші способи видалення;

Переваги методу:

  1. Прицільний вплив. Шари дерми не торкаються лазером, для нього характерний точковий вплив.
  2. Крім свого головного призначення, застосування приладу допомагає фібробластам збільшити синтез молекул еластину та колагену. Завдяки цьому після сеансу клієнти спостерігають ліфтинг ефект.
  3. Неодимовим лазером можна умовно ефективно обробляти волосся світлого забарвлення.
  4. Видалення не таке болюче, як фотоепіляція.

У лазерної епіляції є свої недоліки. Можуть з'явитись й небажані побічні ефекти. Після сеансу іноді виникає запалення чи роздратування. Зняти його можна наносячи на шкіру Бепантен або Пантенол протягом 1-2 днів після.

депіляція

Яким лазером ми робимо епіляцію?

Александритовий лазер Light A Quanta System та Неодимовим лазером Fotona, з ефектом контактного та повітряного охолодження шкірних покривів пацієнта. За рахунок охолодження видалення відбувається не так болісно: все залежить тільки від рівня болючого порога пацієнта. При необхідності застосовують знеболюючий крем.

До недавнього часу фотоепіляція вважалася поширеним інноваційним методом. Але лазер швидко витіснив її завдяки високій ефективності та безпеці. Він має явні переваги, та більшість вибирає саме його. Тому вартість фотоепіляції в салонах Києва нині знизилася на 30%.

Сподіваємося, що інформація допомогла вам визначитися з тим, який спосіб видалення волосся краще вам підходить та ви знаєте, де зробити. Звертайтеся до лікарів клініки Slim на Оболоні, Позняках, Голосіїво у Києві – фахівці допоможуть обрати оптимальний для вас метод, після якого ви отримаєте бажаний результат за доступні ціни . А також у нас діють регулярні акції та знижки на комплекси.

095-033-54-45

Позняки вул. Ганни Ахматової 35-а
063-594-95-95

Голосіїво вул. Голосіївська 13-а
073-424-44-22

Поділіться з друзями

оплата виза оплата виза оплата виза

оплата виза

RU
Центр Слім
Володимира Івасюка проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

  • ГОЛОСІЇВО
  • ОБОЛОНЬ
  • ПОЗНЯКИ
  • ІНСТАГРАМ
  • ТЕЛЕГРАМ
лого