Гіалуронова кислота

гіалуронова кислота Сучасна косметологія вже давно перестала бути просто галуззю індустрії краси – це ціла наука. Косметологи Києва, застосовуючи останні досягнення хімії, фармакології та медицини, розробляють передові технології, що дозволяють максимально ефективно та якісно покращити зовнішній вигляд клієнтів залежно від їхніх побажань.

Для досягнення потрібного результату в дію йдуть найдосконаліші методи, ціни на які варіюються у широкому діапазоні. Однією з найголовніших завдань косметології є підтримка шкіри людини у здоровому природному стані. Всі, хто серйозно цікавився у косметологів як зберегти або відновити свій чудовий зовнішній вигляд, 100% ставив питання про те, що таке гіалуронова кислота та як її правильно застосовувати.

Властивості гіалуронової кислоти для шкіри

Останнім часом назва гіалуронова кислота дуже часто можна зустріти серед реклами засобів для краси, та у складі косметологічних препаратів, кремів. Така популярність обумовлена ​​тими унікальними властивостями, які вона має.

З точки зору хімії ця речовина це несульфований глікозаміноглікан зі складною молекулярною структурою та формулою С 28 Н 44 N 2 O 23 . Вперше її отримали ще в 1934 році зі склоподібного тіла ока, що отримало відображення в назві (hyalos походить від грецького слова склоподібний).

За своїми властивостями та структурою гіалуронова кислота це органічний полімер мукополісахарид, з усіма властивими йому властивостями. Найпрекрасніша якість цієї речовини полягає у здатності зв'язувати плюс утримати молекули води у великій кількості. Одна найдрібніша частка може захопити молекули води масою до 1000% від власного показника.

Синтез гіалуронової кислоти організмом відбувається завдяки фібробластам, а руйнується вона під впливом ферментів-гіалуронідаз. В організмі людини вони є складовими дерми, хрящів, склоподібного тіла, сполучних тканин. Так, склоподібне тіло людини та великих тварин майже на 80% складається з цього компонента.

Такою поширеністю по біологічних тканинах промислових тварин пояснюється низька вартість речовини. У шкірі воно акумулює вологу та заповнює міжклітинний простір. Виступаючи сполучною ланкою, кислота надає дермі пружності, здоров'я.

Застосування в косметології

Введення до складу косметологічних засобів спрямоване на досягнення таких цілей:

  1. активне зволоження та підтримання належного водного балансу шкіри;
  2. надання терапевтичного ефекту при загоєнні ран, загладжуванні рубців;
  3. збільшення здатності шкірного покриву витримувати без стійких змін ультрафіолетове випромінювання;
  4. розсмоктування, заповнення зморшок;
  5. зниження запальних процесів у дермі.

Гіалуронка у кремах вона знаходиться в чистому вигляді (від 0,01 до 0,05%) або як розчин (1%). Регулярне використання може зробити шкіру молодшою ​​та усунути видимі дефекти. Постійне застосування засобів на її основі здатне розгладити глибокі зморшки. Слід пам'ятати, що введена в організм гіалуронової кислота не стимулює її власний синтез шкірою.

ін'єкції гіалуронки Найбільш ефективне застосування гіалуронки

Всі уколи виробляються за один сеанс, цей препарат нешкідливий для організму, оскільки є його складовим компонентом. Ліфтинг шкіри після процедури помітний відразу, насичена вологою дерма має здоровий вигляд - буквально випромінює молодість.

Після 40, а за деяких випадків вже й 30 років, в організмі починає спостерігатися погіршення синтезу коллагена. Зневоднена та ослаблена дерма неминуче починає старіти. Не відкладайте візит до косметологічної клініки на потім. Дізнатися, скільки коштують ін'єкції гіалуронової кислоти в Києві у вашому випадку можна вже відразу після обстеження.

Для введення в шкіру застосовується спеціально підготовлена ​​гіалуронова кислота, яка оптимально підходить для безпосереднього впливу на клітини дерми. Призначити дату проходження обстеження записатися на уколи у нашому центрі Слім можна за телефоном. Ми гарантуємо кваліфіковану підготовку та проведення всіх етапів цієї косметологічної процедури.

Ліфтинг за допомогою гіалуронки та мезотерапія – це одні з наших профільних послуг. Наша висока репутація підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів з Києва та досить прийнятною вартістю послуг, що надаються.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого