Продаж косметики Styx

Styx Styx — це бренд, на чолі якого стоять потомствені аптекарі та фармацевти.

Вони доклали неймовірних зусиль, щоб косметика Styx набула натурального складу та неймовірних якостей.

Секрети створення ефективних та безпечних продуктів передаються з покоління в покоління.

Рецепти косметичних засобів регулярно піддають оновленню, враховуючи інноваційні розробки у сфері краси та людського здоров'я.

Про бренд Styx

Косметика Styx набула широкої популярності в наших центрах на Оболоні, Позняках та Голосіїво. Виною тому — вміле поєднання сучасних технологій та старовинних рецептур, які й принесли бренду неймовірний успіх. Косметичні препарати, що створюються, мають натуральну основу, тому не завдають шкоди людському організму.

Styx створює унікальну продукцію, яка не має собі рівних у всьому світі. Корпорація протягом десятиліть створювала свою бездоганну репутацію та продовжує робити все можливе, щоб зберегти статус найкращого виробника косметичних засобів. Косметика Styx надає активний вплив на шкірні покриви людини, виконуючи роботу на гомеопатичному та мікрорівнях.

Склад Styx

Кожен препарат, представлений брендом, має складну структуру та складається з безлічі рівнів. В окремих засобах може бути до 250 інгредієнтів, завдяки яким вдається досягти неймовірного ефекту від нанесення косметики Styx. Як базові компоненти для продуктів розробники використовують бальзами, природну золу, різні дистилятори, частинки льоду, включення ефірних та рослинних олій, водних та масляних витяжок. Бренд ніколи не використовував при створенні своєї косметики добавки на синтетичній основі, й дотримується цього правила сьогодні.

У продаж надходять лише кошти, що пройшли ретельну систему контролю якості. Компанія дотримується суворих внутрішніх правил, згідно з якими президент корпорації особисто тестує сировину, що поставляється. Будучи експертом у сфері натуральних косметичних засобів, президент торгової марки має неймовірний авторитет серед співробітників та конкурентів.

Усі наявні у продажу кошти мають сертифікати якості міжнародного зразка, що підтверджують екологічну чистоту сировини, що використовується при їх створенні.

Секрет популярності

продаж косметики

У Києві продукція Styx має неймовірний попит, оскільки створена виключно на натуральних консервантах. Терміни зберігання препаратів сягають чотирьох років. Протягом зазначеного періоду використання косметики принесе вам лише благо.

Ми пропонуємо купити професійну та регенеруючу косметику, солярну косметику, засоби для проблемної шкіри та препарати з чоловічої серії на Оболоні, Позняках та Голосіїво. Також у вас є можливість купити засоби для догляду за тілом та волоссям, крему та отримати професійну консультацію косметолога у столиці.

Ми є перевіреним активними користувачами продукції Styx у Києві й з впевненістю можемо порадити продукт, який підійде саме вам та вирішить усі ваші естетичні проблеми.

Не відмовляйте собі у задоволенні перетворення, адже для збереження власної природної краси потрібно не так багато. Ми не тільки пропонуємо купити за доступною вартістю, а й суворо контролюємо цілісність упаковки товару перед продажем клієнту. Купивши косметику Стікс у нас,
Ви будете впевнені, що використовуйте перевірені та якісні засоби для догляду!

Звертайтеся у Центр косметології Слім за контактними номерами телефонів.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого