Косметика is clinical

is clinical киев Кожна жінка, яка піклується про власну красу та здоров'я, стежить за новинками косметологічного світу.

Новина про появу нового, унікального бренду високоякісної косметики не може залишитись без її уваги.

Косметика is clinical створена командою найкращих американських вчених, які присвятили себе пошуку ідеальної хімічної формули доглядових засобів. Доступні до покупки препарати пройшли численні випробування та дослідження, які дозволили підтвердити їх якісні характеристики.

Зокрема is clinical, створена каліфорнійською лабораторією, забезпечує глибоке очищення шкірних шарів.

Експерти з питань шкірних недосконалостей твердо переконані, що будь-яку проблему можна вирішити шляхом грамотного підбору косметичних препаратів. Оригінальна косметика is clinica гарантує найвищий ступінь очищення шкіри від забруднень.

Доглядова косметика викликав

Причетними до появи першокласного продукту вважають дослідницьку групу компанії Innovative Skincare®.

Вона об'єднала найкращих фахівців у сферах:

  1. молекулярної біології;
  2. рослинної фармакології;
  3. медичної спрямованості;
  4. біохімії.

Завдяки їхній згуртованій спільній діяльності, антивікова медицина зробила величезний крок уперед у своєму розвитку.

Лікувальна косметика і клінікал купити яку ми пропонуємо стає все більш популярною в Києві та інших великих мегаполісах. Клієнти отримують доступ до унікальних косметичних засобів лікувальної дії, що допомагають позбутися видимих ознак недосконалостей та усунути їх першопричини.

Косметика характеризується високим ступенем універсальності. Лінія продуктів складається із засобів лікувального, сонцезахисного зволожуючого характеру. До кожного продукту розробники включають інгредієнти, схвалені в клінічних умовах. Ці компоненти піддавалися різноманітним видам тестування протягом десятиліття, тому у їхній безпеці для пацієнта не доводиться сумніватися.

Ефективна косметика викликав постійно доповнюється новими продуктами. На даний момент її творці продовжують роботу над створенням інших необхідних препаратів, які вдало доповнюють вже існуючу лінійку. Кошти нового покоління з комплексного догляду за шкірою вже можна придбати у Києві у центрі косметології «Слім».

Купити is clinical у Києві

is clinical Де придбати інноваційний продукт? Зверніться до центр косметології Слім Київ, де ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо вибору продукту. Відгуки про цю унікальну косметику винятково позитивні, оскільки підходить вона як показують відгуки 95% споживачів.

Експерти доклали чималих зусиль до випуску принципово нової доглядової косметики. При виробництві Innovative Skincare® знаходять застосування лише високоякісні інгредієнти, здатні підтримати здоров'я шкіри та подарувати їй друге життя. Сьогодні вона наочно продемонструвала свою ефективність у процесі клінічних досліджень.

Уточніть вартість препаратів у співробітників центру «Слім» зробіть вибір на користь натуральної, ефективної косметики для догляду за обличчям та тілом. Після проходження курсу лікування ви отримаєте здоровішу, захищену, зволожену шкіру. Це стає можливим завдяки впливу речовин на рівні ДНК.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого