Косметика DMK

продаж косметики дмк Американська компанія Danne Montague king, яка протягом більше 20 років займає провідні позиції на ринку косметики, виробляє професійні ензимотерапевтичні засоби для оздоровлення шкіри та догляду за нею.

Основа на якій розроблена косметика ДМК – спеціальні ферментні комплекси з природних ензимів, колагену, вітамінів, амінокислот, антиоксидантів та інших корисних речовин, що стимулюють біохімічні процеси на рівні клітин та усувають проблеми зі шкірою та її природні вікові зміни.

Дія всіх косметичних засобів DMK будується за однаковим триступеневим алгоритмом, що включає очищення, відновлення і захист дерми.

Над створенням косметики DMK працюють найкращі фахівці таких сфер, як молекулярна біологія, рослинна фармакологія, медицина, біохімія, що дозволило зробити значний крок у розвитку галузі.

Особливості косметики DMK

Лікувальна косметика DMK, догляд за якою ми пропонуємо у косметологічному центрі СЛІМ Київ, в районах Голосієво Оболонь Позняки, надає доступ до найінноваційніших продуктів, що миттєво усувають видимі ознаки шкірних проблем, з одночасним усуненням їх причин. Ми є офіційним представником цієї унікальної продукції, що гарантує надійний захист від підробок, а наші професійні косметологи на місці надають бездоганну якість.

Головними особливостями продукції ДМК є її універсальність, безпека, надійність. Кожна з її інгредієнтів пройшла численні клінічні випробування, що тривають не один рік - асортимент продукції постійно оновлюється.

Косметичний продукт Данне має унікальний ферментативний механізм дії, що дозволяє якісно видаляти з клітинних структур, з міжклітинного простору як тверді, так й газоподібні шлаки, токсини.

Головними перевагами препаратів dmk є:

  1. Досягнення плазматичного ефекту, що дозволяє стимулювати роботи деяких систем життєдіяльності організму - судинної та лімфатичної;
  2. абсолютна відсутність шкідливих речовин;
  3. ідеальна сумісність із будь-яким типом шкіри, що практично виключає побічні ефекти.

Поговоримо докладніше про найпопулярніші продукти ДМК. Почнемо огляд з трансдермального крему TRANS GENESIS, що забезпечує посилене зволоження шкіри, збільшує пружність, надає здоровий блиск, зменшує подразнення й запалення. Завдяки насиченості натуральними пігментами він чудово усуває зморшки, вирівнює тон.

DMK Acne Wash на основі кокосової олії та лаврового листя являє собою потужний гель, що очищає, з ефективними лікувальними властивостями, що володіє молочним відтінком та середньою густотою. Проникаючи в глибокі підшкірні шари, він сприяє ефективному звільненню від вугрів, чорних крапок, стимулює функціонування сальних залоз, перешкоджає розвитку демодекозу, лікує жирну себорею. Його рекомендується локально наносити тільки по найбільш проблемних ділянках. Важливо - необхідно бути обережними, не допускаючи його попадання на шкіру навколо очей та губ при догляді.

Догляд на косметиці ДМК

догляд на косметиці дмк Основна перевага продукту Contraderm – великий вміст ретинолу. Цей крем має чудовий мигдальний аромат, відмінні зволожуючі відновлювальні якості та особливо ефективний для догляду за шкірою з підвищеною чутливістю.

Все це – завдяки оливковій олії, що входить до її складу, що володіє загоювальними властивостями, потужному антиоксиданту – аскорбіновій кислоті, екстракту з кісточок винограду, що має яскраво виражені спазмолітичні, протизапальні якості та деяким іншим корисним інгредієнтам.

Продукція Данне дуже різноманітна - зволожуючі ферментні маски DMK Danne Enzyme Masque №2 мають міостимулюючий ефект, а Foamy lift – підтягуючий. Enzyme Masque №3 стимулює діяльність поверхневих судин шкіри, а з антиоксидантними сироватками Dmk Danne досягається антиоксидантний ефект, що очищає.

Для бренду Danne Montague-King виключно важливе дотримання власної репутації, тому сьогодні на ринку продажу косметики у Києві можна зустріти лише сертифіковану продукцію.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого