Видалення гемангіоми на Позняках

Гемангіома відноситься до ряду доброякісних судинних новоутворень. За структурою вона складається з розширених судинних каналів, заповнених кров'ю. Гемангіома найчастіше вроджене. Діти вона проявляється на перших місяцях життя. У дорослої людини дана патологія виникає внаслідок порушення цілісності та функціональності судин, після перенесених травм, гормональних збоїв. Точна причина не встановлена ​​фахівцями. Але проблема існує та з нею необхідно боротися. гемангіома

Невеликі гемангіоми іноді мають здатність до самоусунення. Щодо великих утворень, то вони мають здатність збільшуватися в розмірах, порушуючи функціональність органів та систем. Особливо це стосується випадків виникнення в районі особи як у дорослих, так й дітей.

Вважають, що гемангіома розмірів до 0,5 сантиметра не мають жодних наслідків, окрім не естетичності. Височа над поверхнею шкіри, вони піддаються інфікуванню через можливість кровотечі. Кровотечі з розширених каналів важко зупинити.

Видалити гемангіому на Позняках можна будь-якого розміру та локалізації на обличчі, теле.

Якщо судинне новоутворення досягає великих розмірів, але не торкається роботи систем, її можна прибрати за допомогою Неодимового лазера Fotona. Ця процедура не тільки здатна вирішити естетичний бік питання, але й нівелювати можливість розростання деформованих тканин, їх інфікування.

Видалення гемангіоми лазером на Позняках у центрі Slim у Києві є ефективним способом боротьби з різними судинними новоутвореннями. Неодимовий лазер, що застосовується під час процедури, проникає вглиб пухлини, склеюючи судинні стінки та випаровуючи червоні тільця. Довжина світлового променя здатна реагувати лише на скупчення крові. При цьому сусідні здорові тканини не торкаються.

Відразу після процедури видалення можливе невелике почервоніння обробленого місця. Через добу ви помітите потемніння або посвітлення ділянки. Це сигналізує про правильне виконання основного завдання – коагулювання крові. Згодом потемніння зникне, як й сама гемангіома на обличчі, тілі.

Для повного видалення гемангіоми на Позняках може знадобитися від 1-3 процедур, залежить від розміру, глибини та віку пацієнта. Гемангіома діаметром до 3 см, як показують відгуки клієнтів, вже після першої процедури зникає на 80%. Подальша кількість процедур залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

Видалення гемангіоми лазером не травмує поверхню шкірних покривів, повністю виключаючи можливість інфікування. Це ще один плюс звернення до дерматолога.

Показання до процедури

Окрім головного завдання - прибрати гемангіому, застосування лазера здатне боротися з:

  • судинними зірочками;
  • винними плямами;
  • купероз;
  • розацеа.

Вплив лазера неінвазивний, не здатний викликати алергічних реакцій, опіків. Після нього не залишається шрамів. Період реабілітації не перевищує одного тижня та протікає комфортно, безболісно.

Крім позитивних сторін впливу методики лазерного видалення гемангіоми існує ряд протипоказань, про які Вам детально розповість косметолог. До них належать:

  • інфікування шкіри у місці обробки;
  • наявність онкологічних захворювань;
  • вагітність.

Небажано проводити процедуру під час застуди. Вплив лазера здатний підвищувати загальну температуру тіла під час сеансу. На організм здорової людини це не впливає, а ось під час реабілітаційного періоду може погіршити ефект.

Переваги лазерного видалення гемангіоми в центрі Slim на Позняках

Боротьба з недосконалістю шкіри актуальна практично для кожної людини. Вилучення гемангіом, судинних зірочок знаходиться на перших позиціях серед запитів клієнтів. Центр естетичної косметології Slim успішно вирішує це питання.

Результаты удаления гемангиомы

Ціна видалення гемангіоми на Позняках у центріSlim залежить від площі оброблюваної зони, але вона в будь-якому випадку доступна кожному клієнту. З цієї причини записуйтесь на прийом до досвідчених спеціалістів й переконайтеся у правильності свого рішення.

Видалення гемангіоми, винної плями
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
1000
Видалення судинних новоутворень до 20 мм
1500
Видалення судинних новоутворень до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
Видалення гемангіоми, 3-5 шт
800
Видалення гемангіоми, 6-10 шт
1100
Видалення гемангіоми, (від 11-20 шт)
1800

 

Лазерне видалення судин
Цена
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
350
Видалення судинної сітки на крилах носа
550
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Все обличчя
1200
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
20
На ногах, від 50-200 імпульсів, за імп.
15
На ногах, від 200 імпульсів, за імп.
10

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого