Вакуумно-роликовий масаж на Позняках

Вакуумний масаж це один з найефективніших способів боротьби з целюлітом та надмірною вагою. Вакуумно-роликовий масаж має подвійний вплив на тіло людини, здійснюючи комплексний підхід.

Цей вид масажу на Позняках концентрується на активації внутрішніх процесів, які протікають у всіх шарах шкіри та підшкірній жировій клітковині.

Відбувається стимуляція власних ресурсів людського організму, покращується метаболізм, міжклітинна рідина активно виводиться з організму, що сприяє зниженню набряків та активному схуднення.

Завдяки цій процедурі у людини покращується доставка кисню та поживних речовин до клітин. Целюліт усувається внаслідок відтоку лімфи та нормалізації обміну речовин. Вакуумний роликовий масаж у центрі Slim на Позняках дарує клієнтам привабливий зовнішній вигляд.

роликовий масаж

Ця процедура рекомендується у таких ситуаціях:

  1. Наявність зайвої ваги;
  2. Виявлення локальних місць, де утворюються жирові відкладення та інші способи боротьби з ними, виявилися неефективними;
  3. Целюліт.

За допомогою впливу вакууму та роликів відбувається швидке зменшення в обсягах, тонізується шкіра, відбувається запобігання провисанню шкірного покриву, що спостерігається при різкому зменшенні ваги. Ще вакуумний масаж застосовується після проведення пластичних операцій - це один із найважливіших етапів реабілітації та посилення ефекту від операції окремих ділянок тіла. Центр Slim на Позняках підготував вам вигідну пропозицію з надання вакуумно-роликового масажу на всіх ділянках шкіри. Після нього ви знову відчуєте себе щасливою людиною. Сучасна техніка вміє творити чудеса! Вже через кілька сеансів ви відчуєте, що ваша вага стає меншою. Безсумнівна користь для організму без виснажливих тренувань та дієт.

В центрі Слім вакуумно роликовий масаж проводиться протягом 35-45 хвилин. Проблемні ділянки шкіри розминаються з допомогою рук. На ділянку шкіри, яка піддаватиметься лікуванню, наноситься спеціальний крем для більш комфортного ковзання маніпули.

Апаратний метод лікування передбачає проведення масажу із залученням кількох насадок, що присмоктуються до шкіри та створюють негативний тиск. Потім виконується механічна обробка шкіри з використанням роликів (відбуваються перекати шкірної складки маніпулою). Один курс такого лікування становить до 10-12 сеансів. Повторний курс можна провести лише через 90 днів після завершення попереднього.

Ціна на вакуумно-роликовий масаж завжди доступна й приємно здивує вас у нашому косметологічному центрі. Численні позитивні відгуки наголошують на ефективності та затребуваності діяльності косметологічного центру Слім.

Вакуумний масаж живота

Сьогодні вакуумний масаж живота входить до найбільш затребуваних способів корекції області живота без необхідності проведення оперативного втручання. За допомогою спеціалізованого косметологічного обладнання процес позбавлення від зайвої ваги стає максимально ефективним та безпечним.

Вакуумно-роликовий масаж живота включає лікувальні та косметологічні функції. Це пов'язано з тим, що застосування вакуумного обладнання стимулює локальний приплив крові до ділянок тіла, що піддаються обробці.

Вакуумний масаж має такі протипоказання:

  1. Ушкодження шкірного покриву;
  2. Вагітність;
  3. Серцева недостатність;
  4. Висока температура.

Використання вакуумного масажу знімає біль, нервову втому та покращує настрій у Києві. Живіт та обличчя набувають привабливих контурів. Підвищується тургор.

Де зробити вакуумний масаж на Позняках?

Ви можете бути впевнені, що центр косметології Слім на Позняках підготував для вас ексклюзивні умови для проведення вакуумно-роликового масажу. Відділення центру Slim знаходяться не тільки на Позняках, а й у районах Оболонь біля метро, та Голосіїво. Наші клієнти вже давно оцінили якість послуг та ефективність. Це цілком зрозуміло, тому що у Слімі працюють справжні професіонали своєї справи, які забезпечені інноваційним обладнанням та володіють передовими методиками.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого