Ін'єкції Radiesse на Позняках

Якщо ви помітили, що шкіра обличчя почала провисати, з'явися більше зморшок, рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря дерматолога в наш центр естетичної медицини на Позняках. Патологія птоза дуже поширена проблема старіння, особливо після 40 років. Все частіше лікарі косметологи, дерматологи у всьому світі застосовують препарат Радієсс (Radiesse) для вирішення цієї проблеми. Ін'єкції radiesse дозволяють отримати бажаний ефект омолодження обличчя після 1-2 процедур, а ефект зберігається на тривалий час.

vektornui lifting radiesse

Особливості препарату radiesse

Філлером від американської компанії DioForm з 20-річною історією і постачанням концерном Merz, що зараз займається, натуральним ліфтинговим наповнювачем можна заповнити обсяг та дати можливість утворенню нового колагену із забезпеченням пролонгованої підтяжки овалу обличчя.

Чому вибирають Радіес

Препарат позитивно себе зарекомендував:

 1. Він дає довготривалу корекцію птозу;
 2. Після нього відсутня набряклість;
 3. Відновлюються обсяги;
 4. Відбувається стимуляція омолодження із запуском активації фібробластів (основних клітин дерми, середнього шару шкіри);
 5. Виконує профілактичну роль подальшого опущення тканини за вікових змін

Препарат ефективний, безпечний, працює у кількох медичних напрямках, навіть допомагає лікарям справлятися з уродженим птозом. Якщо ви бажаєте зробити векторний ліфтинг, ін'єкції Радіес (Radiesse) на Позняках за доступною вартістю, запишіться онлайн або зателефонуйте за вказаними номерами. Все частіше пацієнти в Києві вибирають центр Slim для профілактики та корекції птозу обличчя. Досвідчені дерматологи, проведуть консультацію, огляд та порадять саме ту методику, яка допоможе вам бути молодшою, красивішою.

Як діє Радіес

У багатьох ін'єкційних препаратах використовується гіалуронка з нетваринним походженням. Радієс є альтернативним препаратом з основним компонентом – гідроксіапатитом кальцію та допоміжним – гелем. Це аналог речовини кісткової тканини людини.

Підшкірне його введення стимулює самостійне вироблення колагену. Гель з водяною основою транспортує основну речовину до тканин. Ліфтинг-ефект після радієсу помітний у підтяжці вилиць, розгладжуванні зморшок, усуненні другого підборіддя, тобто всієї корекції контурів обличчя, а також рук, шиї, декольте.

Популярність векторного ліфтингу Радіес (Radiesse) для профілактики та корекції птозу постійно зростає, про це говорять відгуки наших клієнтів та лікарів у Києві. Раніше препаратом користувалися лише стоматологи, хірурги. За рахунок його проводили відновлення м'якої тканини хворим на ВІЛ. Двадцятилітнє використання - це доказова база його безпеки та ефективності, як серед чоловіків, так жінок. Він з інтенсивним впливом, тривалим результатом (14-15 місяців).

Проведення процедури векторного ліфтингу

Філлер застосовують для різних зон обличчя, тіла:

 1. Щоб усунути гравітаційне поле птозу, заповнити об'єм та омолодити шкіру обличчя;
 2. Заповнити заломи, зволожити та ущільнити шкіру в області декольте;
 3. Освітлити, ущільнити, розгладити, надати однорідну структуру шкірі рук.

Результаты Radiesse - Волюмизация

Наші лікарі дерматологи у центрі на Позняках, на консультації розповість все про Радієссе (Radiesse), який застосовуємо для профілактики, корекції птозу обличчя, озвучує ціну послуги після огляду та визначення майбутньої процедури для розуміння обсягу філера, оброблюваної зони. Потім пацієнт ухвалює рішення.

За його згодою дерматолог виконує процедуру:

 • знеболює ділянку для розслаблення м'язів обличчя, усунення дискомфорту;
 • коригує область, стежачи за станом пацієнта;
 • консультує по післяреабілітаційному періоду.

Серйозних обмежень після волюмізації немає. Дермальний коректор діє у два етапи. Гель заповнює порожнечі протягом 2-3 тижнів. Через місяць можна побачити вплив основного компонента.

Можете спробувати поєднання Радіес (Radiesse) для профілактики та корекції птозу з іншими ін'єкційними процедурами, ціну та пропоновані акції в нашій клініці недалеко від м. Позняки, обговоріть з вашим лікарем на консультації.

Найменування процедурЦіна (грн)
Radiesse 1.5 мл 9000
Radiesse 3.0 мл 17000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого