Перманентний макіяж брів на Позняках

Далеко не всіх представниць прекрасної статі природа нагородила густими брівками з гарним контуром, тому багато хто бажає зробити татуаж брів, щоб досягти ідеальних форм та модної нині насиченості контурів. Тонкі нитки вже не популярні.

Зараз у тренді б'юті-сфери вітаються виразні брівки з чітким контуром, що підкреслює погляд й відповідає овалу обличчя.

Перманентний макіяж надбрівних дуг - доступний за ціною, але перш ніж його зробити, жінкам потрібно записатися на татуаж та підготуватися до неї, попередньо зваживши всі позитивні та негативні сторони. На користь перманента брів, зрозуміло, виступає стабільність та довготривалість доглянутого їх стану – вони не змиваються при будь-яких водних процедурах, не течуть й не розпливаються в спеку, що буває при використанні декоративного підфарбовування.

татуаж брів пізняки

До того ж, це суттєва економія часу на макіяжі – підфарбовувати та надавати бажану форму не потрібно протягом дня. Проте є й суттєвий мінус. Адже, татуаж – це перманент, тобто відносна постійність, тому якщо не сподобалася форма або набрид такий тип контуру, доведеться чекати його природного розсмоктування, а це може бути рік-півтора або ж потрібно буде вдатися до лазерного видалення.

Покази татуажу

Як аргументи на користь зробити татуаж, можна виділити такі:

 1. рідкісні брови від природи або вищипані до неможливості, які вже втратили коріння й не виростають;
 2. не влаштовує жінок вигляд контурів ліній, їх форми та товщини;
 3. наявність дрібних нашкірних дефектів, наприклад, маленьких шрамів або лисин у волосковому покритті;
 4. брови асиметричні й доводиться докладати багато зусиль, що вирівняти їх симетрію декоративними засобами або постійним вищипуванням;
 5. немає навичок красиво щодня малювати декоративною косметикою;
 6. алергічна реакція шкіри на декоративні косметичні фарби.

У кожному конкретному випадку клієнтці варто дослухатися думки майстра, який порадить найбільш прийнятний вид татуажу, залежно від типу шкіри, вихідного стану брів, загальних особливостей зовнішності, зокрема кольоротипу. Є певні нюанси, коли слід робити той чи інший вид перманента, щоб досягти бажаного та довготривалого результату.

Особливості татуажу

Зробити татуаж брів на Позняках у столиці можна в багатьох салонах – нестачі в кількості косметичних закладів, що пропонують цю послугу, немає. Але важливо, щоб процедура була виконана професіоналами, з великим досвідом, дотриманням усіх гігієнічних норм та технології, з використанням спеціалізованого обладнання, інструментарію та якісних барвників.

Зробити якісний перманентний макіяж можна в Центрі естетичної медицини Slim недалеко від м. Позняки – тут пропонуються найкращі ціни на татуаж брів, плюс виявляються інші косметологічні маніпуляції різних напрямків на професійному рівні.

Що таке перманентний декор брів?

Процедура нагадує створення натільних татуювань – барвник вводиться під шкіру відповідно до заздалегідь позначених контурів ліній. Але, на відміну від методики татуювання, татуаж брів – вона менш травматична, оскільки пігментуючі фарби вводяться у верхні шари шкірного епідермісу спеціальним інструментом на невелику глибину – до 1-1,5 мм. До того ж, перманентний косметичний татуаж з часом блідне та сходить за кілька місяців (або років), у той час, як натільне татуювання позбутися зовсім не просто.

Тож це менш інвазивний й більш щадний метод перманенту, що використовується у косметології. Отримавши початкове уявлення про спосіб перманентного макіяжу, саме час ознайомитись із популярними техніками.

Які види татуажу брів ми можемо запропонувати?

Серед найпоширеніших методик варто виділити пудрове напилення, волоскову техніку, змішаний тип, мікроблейдинг. Пудровий татуаж брів на Позняках – це найпоширеніший та малотравматичний тип перманентного декору. Він дозволяє підкреслити лінію брів, приховати дрібні недоліки, має ефект максимальної природності. Але такий декор не змивається, впевнено тримається протягом багатьох місяців, вимагаючи лише додаткових коригувань, які здійснюються за бажанням клієнтки.

макіяж

Це найбільш безболісний із усіх методик татуажу, який можуть дозволити собі як молоді дівчата, так й пані зрілого віку. Вводиться пігмент підшкірно, можливо, якщо натуральні волоски світліші - їх все ж таки доведеться підфарбовувати. Але загалом брови все одно виглядають ефектно та виразно. Волоскова техніка дозволяє «домалювати» штрихи, яких не вистачає у природній волосистості брів. Є європейська та східна методика. У першому випадку штрихи прямують в одній площині, малюються пігментом в однаковій довжині. Другий варіант передбачає більш хаотичне промальовування штрихами різної довжини та напрямки, надаючи більш природного візуального вигляду рідким бровам.

У деяких випадках використовується комбінована технологія – розтушовування та волоскове промальовування. Ще один метод татуажу – це мікроблейдинг. Він має на увазі мікронадрізи з використанням маніпули, в які вводиться пігмент різних відтінків, слідуючи природному природному забарвленню брів. Цей метод потребує особливої ​​майстерності, уважності та витонченості, як, й волосково техніка, тому дуже важливо, щоб виконувався справжніми досвідченими професіоналами з дотриманням особливих норм гігієнічності.

Протипоказання: коли не можна робити татуаж

Є ряд причин, пов'язаних із поточним станом здоров'я потенційних клієнток, коли робити підшкірний перманент не можна:

 1. під час загострень хронічних хвороб;
 2. у період вагітності на всіх стадіях та вигодовування немовляти грудним молоком;
 3. при інфекціях та респіраторних захворюваннях;
 4. знижений імунітет;
 5. цукровий діабет;
 6. при необхідності приймати медичні препарати, що кроворозріджують.

Методика протипоказана при захворюваннях психічного плану, епілепсії, шкірних хворобах, алергічних висипаннях.

Плюси та мінуси татуажу брів

Про переваги вже було сказано. Бровки стануть дуже виразними, позначать овал обличчя, зроблять більш виразними очі, нададуть контурні риси образу, що запам'ятовуються. Плюс позбавлять необхідності постійно дбати про їх декор за допомогою косметики.

Як здійснюється перманент брів на Позянках

Центр косметології Slim – це найкращі майстри та прийнятні ціни

Чому варто віддати перевагу татуажу брів на Позняках, звернувшись до косметологічної клініки Slim? Причин дуже багато. Насамперед наша компанія вже багато років спеціалізується в профільному напрямку медичної косметології. У нас працюють професіонали з відповідною категорією освітою та багаторічним досвідом, які постійно підвищують кваліфікацію, проходячи додаткові курси та вдосконалюючи свої знання. Центр Slim забезпечує не лише якісну послугу перманентного макіяжу брів у будь-якій техніці, але й пропонує гарні акції та знижки, що додатково дозволяє зробити її максимально доступною для потенційних клієнток. Центр надає послуги татуажу брів у Києві, не тільки на Позняках, а й Голосієво, Оболонь.

Найменування процедурЦіна (грн)
Макіяж брів 2500
Корекція брів 1500
Макіяж губ (ефект помади або напівпрозорий акварельний ефект) 2500
Корекція губ 1500
Міжвіївий простір 2000
Міжвіївий простір ( корекція) 1500
Консультація спеціаліста Безкоштовна

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого