Лікування куперозу лазером на Позняках

Якщо, Ви помітили, що у вас часто червоніє ніс, щоки, швидше за все, що це ознаки куперозу. До такого стійкого почервоніння призводять розширені судини, капіляри, які вже не можуть скоротитися, а їх кількість стає дедалі більшою.

Запишіться на лікування куперозу лазером у центрі Слім на Позняках, якщо у вас на обличчі (ніс та щоки), шиї, декольте, ногах з'явилися судинні сітки червоного кольору. Процедура видалення проводиться неодимовим лазером Fotona, який впорається із захворюванням лише за 2-3 сеанси. Досвідченні дерматологи допоможуть знайти причини, призначити лікування для зміцнення судин.

Перевага видалення куперозу лазером

Висока ефективність та безпека лазерної терапії – робить процедуру видалення судин однією з найпопулярніших у Києві. Дедалі частіше лікарі дерматологи центру Slim на Позняках успішно проводять коагуляцію всіх видимих дрібних та великих капілярів без рубців, шрамів. Вартість процедури в нашій клініці є однією з найдоступніших, що відзначають у відгуках наші пацієнти.

Слід зазначити, що вилікувавши захворювання, варто пам'ятати, що купероз — це хвороба, яку потрібно контролювати та лікувати зсередини, тому терапія буде проводитись у кілька етапів з використанням різноманітних засобів.

Чому з'являється купероз?

Вчені стверджують, що поява захворювання викликана генетичною схильністю та:

 1. Зловживання алкоголем, куріння, неправильний спосіб життя;
 2. Стреси;
 3. Порушенням гормонального балансу, вагітністю, клімаксом, абортами;
 4. Хвороба серця;
 5. Хрупкість судин;
 6. Частий прийом гормонів;
 7. Регулярним відвідуванням саун, лазні;
 8. Температурні перепади;
 9. УФ-променями;
 10. Чуттєва шкіра.

Як розвивається купероз

Спочатку виявляються непомітні симптоми у вигляді припливів, почервоніння обличчя, які з'являються спонтанно та проходять самостійно. На першій стадії судини ще еластичні та дрібні капіляри за рахунок розширення не травмуються.

2 етап характеризується проявом тонкої та червоної сіточки під самою шкірою. Це вже призводить до розширення капілярів. На 3-му етапі з'являються стійка еритема, видимі судини червоного, синього кольору на носі, щоках.

Як підготуватися до видалення судин лазером

Під час першого візиту дерматолог центру Слім на Позняках проведе огляд, запропонує ефективну методику лікування куперозу, розповість про метод лазерного видалення судин та вартість на послуги.

Протипоказання до лазерної терапії

Кожна косметологічна або дерматологічна проблема має свої протипоказання, і в деяких випадках лікар порекомендує відмовитися від даного методу за:

 1. Наявність засмаги;
 2. Запалення на шкірі;
 3. Онкології;
 4. Епілепсією;
 5. Прийом препаратів, які розріджують кров;
 6. Вагітність.

Видалити судини на носі, щоках за допомогою крему, мазі, масажу, ін'єкцій неможливо. Все це може зміцнити здорові капіляри, а розширені можна видалити лазером або ipl системами.

Лікування куперозу на Позняках у центрі Slim проводиться комплексно. У нас застосовуються сучасні технології та методи. Лікування проблеми лазером є безпечним методом, який позбавить ваше обличчя від почервоніння, судин на довгий час. Результати, ціни та акції, ви можете побачити на нашому сайті, а записатися за вказаними номерами або онлайн.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого