Лікування грибка нігтів на Позняках

Грибок нігтів, або в медичній термінології оніхомікоз - захворювання нігтьової щілини інфекційної природи. Збудниками патології виступають рослинні паразити. Поселяються збудники мікозів у нігтьовій пластині, можуть переходити на волосся, шкіру. Така проблема, як грибок нігтів на руках, ногах потребує особливого та негайного лікування.

Саме тому рекомендуємо записатися на консультацію до дерматолога або подолога до центру Slim на Позняках. Вже понад 10 років лікарі центру ефективно та безпечно для здоров'я пацієнта лікують оніхомікоз за допомогою Неодимового лазера Fotona, про який ми розповімо у цій статті.

лікування грибка нігтів

Налічується близько 500 видів грибів, патогенних для людини. Стикаючись зі шкірою, суперечки грибів проникають у будь-які нерівності, швидко розмножуються. До найпоширеніших видів відносяться:

  1. Дерматофіти – найпоширеніші збудники оніхомікозу, особливість яких полягає в обмеженості поширення у глибокі структури нігтьової пластини.
  2. Уражається тільки ороговіла частина шкіри, волосся, нігтів, де знижено захисні функції організму.
  3. Дріжджові гриби присутні в природній мікрофлорі людини, лише за сприятливих умов (зниження імунітету, гормональні збої, порушення обміну речовин та інше) вони починають паразитувати. Нігті стоншуються, стають жовто-коричневого кольору, кришаться. Сильно запалюються нігтьові валики, натискання на них відокремлює рідину.

Стадії розвитку грибка нігтів

  1. Нормотрофічна – перша стадія зміни нігтьової пластини. Для неї характерна лише поява на поверхні смуг й плям, зміна кольору, але структура та форма самого нігтя поки що не змінюються.
  2. Гіпертрофічна – коли край нігтьового ложа має нерівні контури, змінюється товщина нігтя, з'являється підвищена ламкість. На цій стадії хворим відчувається великий дискомфорт.
  3. Атрофічна – фінальна стадія захворювання, коли відбувається відшарування пластини біля основи, починаються запальні процеси уражених тканин пальців. Такий стан лише при запущеній формі.

Лікарі центру Slim на Позняках рекомендують звертати увагу на перші ознаки захворювання нігтів – свербіж, лущення, зміна зовнішнього вигляду. Грибки харчуються роговим шаром, шкірою, волоссям. Продукти їхньої життєдіяльності токсичні для організму людини, викликають зміни в тканинах та алергічну реакцію, саме тому помітивши перші ознаки варто відвідати дерматолога. Якщо є запущений грибок нігтів лікування проходить важко, тривало, у цих випадках лікар може призначити місцеву терапію, зачищення нігтів від гіперкератозу у подолога, різних препаратів від грибка нігтів.

Симптоми, за якими розпізнається оніхомікоз:

  1. зміна пігментації або поява плям;
  2. втрата прозорості;
  3. розростання нігтьової пластини, її потовщення;
  4. запалення, почервоніння нігтьового валика або пальця.

Складність лікування грибкових хвороб залежить від давності. Чим раніше почати лазерне лікування грибка нігтів на руках, тим швидше можна досягти результату без загрози рецидивів. У запущених стадіях можуть призначатися лікарські протигрибкові засоби з тривалим прийомом для повного позбавлення грибка. Така терапія дає стійкий токсичний ефект, що впливає на внутрішні органи, хороші відгуки, саме тому в останні 10 років активно застосовують Лазерний метод для безпечного позбавлення від оніхомікозу нігтів.

Особливості лікування грибка нігтів лазером

Проблеми фізіологічного та естетичного характеру, що доставляють мікоз, з успіхом піддаються рятуванню за допомогою лазерної терапії. Лазерна терапія оніхомікозу ефективно та безпечно застосовується для лікування та видалення грибка, корекції та лікування нігтьового ложа. Без хірургічного скальпеля лікар-дерматолог центру Слім на Позняках опрацьовує нігтьову пластини. Суть методики полягає у прогріві нігтьової пластини та м'яких тканин, виключаючи інфікування ззовні. Результат – гинуть грибкові суперечки. Після лазерної терапії клітини шкіри інтенсивно продукують колаген та еластин для відновлення тканин, що сприяє найшвидшому відростанню нігтя. Через півроку повністю відростає здоровий ніготь.

Вартість лікування грибка нігтів лазером на Позняках

У центрі естетичної медицини Slim на Позняках дана процедура лікування має адекватну вартість за процедуру у Києві. У нас працюють досвідчені дерматологи, проводиться сучасна лабораторна діагностика. Курс процедур лазерного лікування оніхомікозу складається з 4-6 процедур з інтервалом 7-10 днів. Час обробки однієї зони займає не більше 15 хвилин, ціни лікування доступні, а так само діє знижка на курс лікування. Комплексно із системними протигрибковими засобами метод дає високий ефект за найкоротші терміни, незалежно від занедбаності та віку пацієнта.

Якщо ви маєте намір лікувати грибок нігтів самостійно, рекомендуємо відвідати наш центр та зробити аналіз на грибок, саме він дозволить лікарю призначити вам відповідне лікування в домашніх умовах та не нашкодити організму загалом. Визначитись чим лікувати грибок нігтів можна тільки після огляду лікаря, адже часто на одній ділянці шкіри мешкають кілька видів патогенних мікроорганізмів. За перших підозр на грибок нігтів, лікування починайте негайно. Звертайтеся до Slim неподалік метро Позняки, Осокорки та ми допоможемо провести лікування оніхомікозу на найвищому рівні.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого