Лазерне омолодження на Позняках

У молодому віці шкіра обличчя та тіла завжди виглядає привабливою, красивою, пружною, розгладженою, зі свіжим кольором.

У процесі старіння, який може при індивідуальних випадках починатися досить рано, з'являються зморшки, пори стають більш вираженими, розширеними, навколо очей виявляються «гусячі лапки», пружність зникає, колір шкіри тьмяніє, в'яне.

омолодження лазером

Уповільнити процес старіння, подарувати своєму тілу, а особливо шкірі обличчя, бажану молодість – робота серйозна, яка не терпить зволікань.

Про це мріє кожна жінка. Адже з віком, виглядати ефектно, як ще кілька років тому, досить складно, й часу на це потрібно набагато більше.

Лазерне омолодження на Позняках у центрі Slim – найновіший, ефективний метод у боротьбі зі старінням шкіри. Технологія Smooth омолодження Fotona здатна без реабілітації та болю отримати швидкий результат, що омолоджує. Під час проходження процедури лазерного омолодження якість шкіри значно покращується, рельєф та колір вирівнюються, шкірний покрив стає більш пружним, виразним, проблема розширених пір усувається.

Лазерне омолодження. Показання для застосування:

  1. явно виражені пори;
  2. зморшки різного ступеня прояву;
  3. зміна кольору шкіри;
  4. вікові зморшки області очей;
  5. нечітко виражений овал обличчя.

Smooth ліфтинг – це експрес-процедура із застосуванням Ербієвого лазера Fotona. Головна особливість – період відновлення шкірного покриву після дії – мінімальний. Це дає можливість отримати моментальний ефект омолодження.

Лазерне Smooth омолодження діє на дерму так, що сама площа шкірного клаптя стає меншою, - дерма має більш пружний вигляд, підтягнутий. Різні зморшки – дрібні мімічні, «гусячі лапки», вікові – розгладжуються. Якість шкіри після процедури лазерний ліфтинг покращується в рази, вона більш гладка, еластична.

Тривалість омолоджувального ефекту може тривати до 6 місяців після проведення процедури (у цьому питанні важливу роль відіграє індивідуальна особливість організму, генетичні фактори).

Як працює Smooth ліфтинг

Зробити в Києві омолодження лазером на Позняках та інші райони міста можна в центрі Слім. Лазерний промінь впливає поверхневий шар дерми. Робота лазера спрямовано скорочення волокон колагену, еластину. Набряк, який виникає через нагрівання шкіри, сприяє, посилює ліфтинг шкіри обличчя. На відновлення після процедури потрібно від 2 до 5 днів.

Після цього пацієнт сміливо може повертатися до звичного для себе активного способу життя. За час реабілітації зі шкіри сходить набряк, почервоніння щодня зменшується, як свідчать відгуки вже на 5-й день його зовсім немає. Лушпиння дерми, яке може спостерігатися після прогріву шкіри та дерми лазером, триватиме не більше 5 днів.

Smooth омолодження у м. Київ можна пройти у спеціалізованих косметологічних клініках. Воно призначається після первинного огляду лікаря. Ціни на ефективне лазерне омолодження на Позняках формуватимуться залежно від зон, кількості процедур. Повторювати лазерний ліфтинг рекомендовано не частіше ніж за 2-4 місяці.

-20% Знижка від прайса. Акція на лазерне омололження, шліфовку діє до 28.02.2023р.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого