Лазерна гінекологія на Позняках

Гінекологія – це один з найважливіших напрямів медицини, який займається питаннями здоров'я жіночої статевої системи. Розшифровується сама назва науки як «gyne» – жінка та «logos» – вчення.

Перед гінекологією стоїть завдання вивчити фізіологію, можливі патологічні процеси, яким схильна жіноча статева система протягом усіх періодів її розвитку. При цьому варто зазначити, що розділ гінекології умовно поділяється на 2 підрозділи:

гінекологія

 1. Акушерство. Даний розділ спрямований на те, щоб вивчити всі особливості розвитку вагітності від моменту зачаття та деякі періоди вже після пологів. Крім того, ця галузь вивчає різні патології, що відбуваються на всіх етапах вагітності.
 2. І власне сама гінекологія. Цей напрямок є особливо тим, що є комплексним. У її рамках вивчають усе, що відбувається або може відбуватися з жіночим організмом поза вагітністю та пологами.

Якщо спростити, то гінекологія взагалі по всьому світу вивчає хвороби жіночої статевої системи поза вагітністю, процеси старіння жіночого організму, травми та симптоми, які можуть з'явитися після пологів, або важких пологів. Розробляє різні методи лікування, діагностики профілактики.

Саме тому, маючи відповідне лазерне обладнання, центр Slim на Позняках активно розвивати лазерну гінекологію. Лазерна гінекологія вже понад 10 років активно використовується у європейських країнах та містах України. За допомогою Ербієвого або СО2 лазера лікарі гінекологи можуть ефективно лікувати такі захворювання та симптоми як:

 1. лікування нетримання сечі;
 2. лікування опущення стінок піхви;
 3. лікування вагінізму, сухості вагіни;
 4. лікування опущення матки;
 5. вагінальне омолодження та звуження піхви;
 6. підвищення чутливості;
 7. освітлення статевих губ, промежини;
 8. лабіопластику.

Більшість гінекологів Києва зазначають, що загалом є кілька основних причин хвороб пов'язаних із гінекологією. На даний момент виділяють 3 основні групи:

 1. Проблеми, пов'язані з порушенням гормонального фону.
 2. Запальні процеси.
 3. Пухлинні захворювання, до яких також відносяться гіперпластичні дистрофічні.

Сюди входять регулярні огляди для профілактики, диспансеризація, курси професійної гігієни, які фахівці рекомендують проходити кожній представниці прекрасної статі 1-2 рази на рік.

Дослідні лікарі гінекологи центру Slim на Позняках звертають увагу, що фактично всі хвороби жіночої статевої системи відрізняються майже ідентичним набором симптомів, які включають: кровотечу, біль, проблеми з менструальним циклом, патологічна секреція, проблеми робота сексуальної та дітородної функцій.

Важливо зазначити, що тільки досвідчений лікар гінеколог здатний швидко правильно поставити діагноз, а також призначити відповідне лікування. Хочемо повідомити радісну новину нашим клієнтам, що ще у 2018 році центр Slim на Позняках залучив до співпраці досвідчених гінекологів, які знають про лазерну гінекологію все та готові допомогти кожній жінці, яка потребує лазерної чи естетичної терапії.

Естетична гінекологія включає:

 1. Контурна пластика статевих губ
 2. Інтимна біоревіталізація
 3. Відбілювання інтимних зон

Вони ж допомагають жінкам розібратися в особливостях клімактеричного періоду. І, звичайно, всі питання інтимної хірургії теж вирішуються з досвідченим гінекологом. Загалом все, що стосується сучасних препаратів, методик лікування, про це ви можете дізнатися у кваліфікованого спеціаліста нашого центру.

Важливо розуміти, як складно знайти дійсно досвідченого лікаря гінеколога, якому ви зможете без проблем та побоювань довіряти. Тому ми рекомендуємо звертатися до центру Slim на Позняках, які мають достатній досвід та знання у лазерній гінекології.

Що ми можемо запропонувати нашим пацієнтам?

Центр естетичної медицини Slim надає послуги лише досвідчених лікарів гінекологів, які пройшли курси інтимної пластики, курси лазерної гінекології. Доступні ціни та сервіс високого рівня. Не затягуйте проблеми, які можна легко, швидко й безпечно вирішити за допомогою лазера Fotona в центрі на Позняках.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого