Акварельний татуаж губ

акварельний татуаж губ

Акварельний татуаж губ стає сьогодні вкрай популярним. Він є косметологічною процедурою, при якій пігмент розподіляється безконтурним пудровим способом.

Це дозволяє надати губам природності плюс зберегти блиск. Після професійного макіяжу ваше обличчя стане більш виразним. А тривалість ранкових зборів помітно скоротиться, й ви зможете присвятити час приємнішим справам.

Сьогодні акварельний татуаж губ передбачає особливу техніку виконання, коли пігмент розподіляється по губах у кілька шарів. Це виключить утворення чіткого контуру.

У процесі роботи спеціаліст застосовує кілька відтінків барвника, щоб досягти оптимальної комбінації для кольоротипу клієнта з урахуванням його персональних побажань.

У палітрі професіонала з центру косметології на Оболоні присутня величезна кількість відтінків – від ніжно-рожевих до нюдових, що знаходяться на піку моди. При безконтурному пудровому розтушовуванні барвник не йде за контури губ.

Категорично не застосовуються яскраві тони, що кричать: коричневий, сливовий, бордовий, вишневий. Татуаж універсальний, оскільки підходить для будь-якої вікової категорії жінок.

Перманентний макіяж губ

макіяж губ

Виконання перманентного макіяжу відбувається поетапно. На попередній консультації косметолог погодить із клієнтом ескіз. Майстер малює форму губ, підбирає оптимальний відтінок. Потім може перейти до фіксації вибраного пігменту.

Акварельний макіяж передбачає виконання безлічі найдрібніших проколів відповідно до ескізу. Щоб уникнути набряклості, не використовують анестетики. Це дозволяє запобігти деформації малюнка в процесі маніпуляцій. Після розподілу пігменту фахівець використовує стоматологічні гелі мазі для заморожування губ.

Перманентний макіяж губ – це підшкірне введення пігменту у кілька шарів. Для розтушовки майстер використовує машинку з найтоншими голками, що входять під шкіру на глибину 0,6-0,8 мм. Вся процедура займає кілька годин. Попередньо потрібно пройти курс противірусної терапії (ацикловір), це дозволить уникнути прояву герпетичних висипів, гарантує чіткість контуру.

По закінченні 2-3 тижнів проводиться корекція для досягнення найкращого результату та максимально рівного розподілу пігменту. За умови дотримання рекомендацій майстра губи стануть менш яскравими порівняно з результатом перших хвилин після процедури. Мікроскопічні ранки до цього часу гояться, скоринка вже зійде.

При необхідності майстер відновлює пігмент на окремих ділянках, змінює насиченість кольору.

Акварельна техніка дозволяє отримати гарний ефектний результат. Губки набувають благородного вигляду, а їх відтінок ідеально підходитиме до будь-якого макіяжу. Ви виглядатимете бездоганно, незалежно від часу доби дня тижня, зможете помітно заощадити бюджет на придбанні косметики.

акварельний татуаж у Києві

Де зробити акварельні губи

Ми запрошуємо вас до одного з найкращих косметологічних центрів «Слім» (Оболонь. Позняки) у Києві. Ми пишаємося своїм колективом, який складається з висококваліфікованих фахівців з медичною освітою.

Для досягнення бездоганного результату у своїй роботі ми застосовуємо інноваційне обладнання, яке відповідає високим світовим стандартам якості.

Наші майстри суворо дотримуються технології виконання процедури та підходять до виконання своєї роботи з усією відповідальністю.

У нас найкраща вартість перманентного макіяжу в Києві, а відгуки вдячних клієнтів стають додатковим підтвердженням нашого професіоналізму. Дозвольте собі бути найкращою версією себе!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого