Збільшення губ на Оболоні в центрі Slim

Збільшення губ малотравматичним та швидким способом введення гіалуронової кислоти у зону губ можна здійснити у Центрі естетичної медицини Slim на Оболоні. Методика використання філерів у спектрі сучасних косметичних послуг це одна з найпоширеніших і зарекомендували себе як безпечний, ефективний та оперативний спосіб змінити обсяг, виправити форму губ, підкоригувати дрібні дефекти періоральної зони обличчя. Це малоінвазивна методика, яка не потребує хірургічного втручання та характеризується легким нетривалим періодом реабілітації.

центр слім

Гіалуронова кислота це натуральна речовина, яка природно виробляється організмом для підтримки тонусу шкірного покриву. Таким чином вона абсолютно безпечна. У складі гелевих препаратів гіалуронка знаходиться в різній концентрації – філер підбирає лікар-косметолог центру залежно від поставлених цілей корекції губ та їхньої початкової форми та об'єму.

Показання: які завдання вирішує контурна пластика губ

Показання для корекції умовні і залежать виключно від бажання пацієнта змінити контури та розмір губ. За допомогою процедури вдається досягти таких результатів:

 1. збільшити обсяг, зробити тонкі губки більш пухкими та спокусливими;
 2. позначити більш чіткі контури;
 3. усунути або згладити наслідки невдалої хірургічної пластики;
 4. виправити асиметрію, усунути дефекти форми, у тому числі і вроджену (зрівняти верхню та нижню губу в пропорціях та формах, підняти або опустити куточки, виправити асиметричні форми у вертикальній проекції);
 5. усунути надто помітні губні зморшки, вирівнявши рельєф, омолодити їхній вигляд, надати рівні обриси та згладити поверхню.

Прямий ефект від збільшення губ буде досить вираженим. Форма губ (як і брів, очей) може помітно змінити риси та вираз обличчя, зробити його більш привабливим, плюс позбавити необхідності щоденних складних косметичних маніпуляцій з візуального коригування форми та обсягу губ.

Уколи краси для збільшення губ та корекції форм: як проводиться аугментація?

Сеанс введення дермального гелю на основі гіалуронової кислоти проводиться в кілька послідовних етапів:

 1. попередня консультація, позначення пацієнтом бажаних результатів, вивчення анамнезу для виявлення протипоказань до ін'єкцій;
 2. призначення сеансу;
 3. попередня обробка засобами, що очищають від макіяжу, антисептика;
 4. знеболювання за допомогою місцевих анестетиків для нівелювання дискомфорту при введенні найтоншої голки в зону обробки;
 5. безпосереднє введення гіалурону в губні області відповідно до програми поставлених цілей;
 6. розминання губної тканини та досягнення рівномірного розподілу філлера;
 7. знезараження області застосування після повністю проведеної процедури.

В якості діючої речовини використовуються перевірені гіпоалергенні засоби від відомих виробників. Аугментація препаратами Juvederm, Regenyal, Belotero та інші проводяться лікарями центру Слім на Оболоні за адекватними цінами у Києві.

Слід взяти до уваги, що результат збільшення не буде довічний. Через 6-18 місяців залежно від віку клієнта, його індивідуальних особливостей організму, способу життя, спадковості губки втрачатимуть свою косметично налагоджену форму. Тому для досягнення повторних зовнішніх результатів необхідно повторити корекцію гіалуроновими уколами краси.

Нюанси після процедур ін'єкцій щодо збільшення та коригування губ

У перші години після аугментації може спостерігатися підвищена набряклість, синюшність або почервоніння в області ін'єкцій, як результат зовнішнього впливу голки та реакції на препарат. Нехай це не лякає, оскільки негативні симптоми короткочасні та повністю йдуть протягом 1-3 днів. У перший день може спостерігатися неабияка припухлість, яка не була запланована. Цього 100% не варто боятися, фото до і після, відгуки клієнтів тому підтвердження, оскільки набряклість незабаром зійде і губи набудуть «заявлених» розмірів протягом 1-2 днів, плюс-мінус, залежно від особливостей організму, але після реабілітаційного періоду стають природними та «не надмірно накачаними».

Після контурної пластики губ лікарі дають повний список рекомендацій щодо догляду.

Рекомендації до та після уколів щодо збільшення губ

Особливих підготовчих дій не потрібно, але варто за кілька днів до сеансу не вживати алкогольних напоїв, виключити медичні препарати, які сприяють розрідженню крові, не використовувати жорсткі скраби для відлущування лусочок на губах, не допускати травмування шкіри.

Після збільшення губ лікар-косметолог у кожному конкретному випадку дає докладні рекомендації щодо догляду за губками та пояснює можливі побічні явища, які можуть індивідуально виникнути у пацієнтки. Якщо ж з'являються додаткові дискомфортні чи запальні процеси – терміново варто відвідати спеціаліста, який проводив ін'єкції, з метою уникнути непередбачених негативних наслідків.

У перші 7-10 днів після збільшення губ та пластики філером не можна відвідувати сауну, розпарювати, скрабувати, надавати підвищений механічний вплив на зону введення гіалуронки та не чіпати руками та уникати інших контактів. Не варто захоплюватися косметичними засобами декорування (помадами, олівцями, блисками) до повного закінчення періоду реабілітації.

Протипоказання до збільшення губ філерами

Лікарі профільного косметологічного напряму завжди наголошують на протипоказаннях зовнішнього вторгнення в організм медикаментами різного призначення. Ін'єкції з коригування губ не проводитимуться в таких ситуаціях стану здоров'я пацієнта:

 1. онкологічних та імунодефіцитних захворювань;
 2. гострі запальні процеси в організмі, інфекційні поточні хвороби;
 3. герпесі;
 4. дерматологічні захворювання шкіри;
 5. цукровий діабет;
 6. епілепсії, психо-соматичних діагнозах;
 7. хвороби крові будь-якого характеру, погана згортання, схильність до застою, утворення тромбів, келоїдних рубців;
 8. аутоімунні проблеми.

Збільшення губ на Оболоні в Києві не проводять на будь-яких термінах вагітності, у періоди лактації, грудного вигодовування малюка, під час реабілітацій після операцій та лікування хвороб, коли організм ослаблений і не готовий до прийняття додаткових внутрішніх препаратів.

Незважаючи на те, що список протипоказань може здатися досить широким, у більшості випадків пацієнтки центру Slim, яким зручно звернутися до клініки на Оболоні, можуть не хвилюватися передчасно, побоюючись у відмові. Лікар проведе детальне вивчення анамнезу, при необхідності запросить висновки профільних лікарів, а тому протипоказані процедури краси будуть лише у крайніх випадках. Або призначені альтернативні варіанти.

Вибираючи центр Slim на Оболоні, Ви обираєте безпеку!

Лікарі-косметологи нашого центру проводять аугментацію тільки після консультації, за відсутності протипоказань з використанням виключно перевірених ін'єкційних препаратів, які мають міжнародні сертифікати якості та пройшли клінічні перевірки.

Результаты Увеличение губ

Наші фахівці – це професійні лікарі-косметологи, які володіють актуальними знаннями в галузі інноваційної медичної косметики та багатим досвідом. Центр Слім на Оболоні – це гарантія безпеки та позитивний бажаний результат на багато місяців, відсутність побічних ефектів, заявлених від впливу препарату, про які повідомляється пацієнту заздалегідь.

ПрепаратЦіна (грн)
Neuramis, 1 мл 4300 3950
Juvederm Smile, 0,55 мл 4800
Juvederm 2, 0,55 мл 4600
Juvederm 3, 1,0 мл 5500
Juvederm Volbella, 1,0 мл 6700
Juvederm Volift Retouch 0,6 мл 5200
Juvederm Volift, ,1,0 мл 6700
Regenyal Idea Lips, 1,0 мл 6200
Regenyal Idea, 1,0 мл 6200
Regenyal super Idea, 1,0 мл 6700
Belotero balance, 1,0 мл 6700
Belotero lips countour, 0,6 мл 4900
Belotero lips shape, 0,6 мл 5000
Belotero intense, 1,0 мл 7000
Soypha (Princess) Volume, 1,0 мл 4200
Soypha (Princess) Filler, 1,0 мл 4200
Stylage S, 0,8 мл 5200
Stylage M, 1,0 мл 5700
Stylage L, 1,0 мл 6200

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого